Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 22:28:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на a_iordanova - 13.09.2008 год.  (Прочетена 23873 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 24, 2008, 15:02:29 »

Ей прекрасни сте и двамата, аз сег разглеждах албума ти.Чакам да довършиш разказа  give_rose
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 24, 2008, 15:04:06 »

В ритуалната зала, бях измислила халките да ги носи моят мил и красив племеник на едно подносче от естествени цвята. Но той миличкият, така се обърка или притесни че бързо, бързо ги занесе на леличката, която водеше ритуала. Получи се много добре и всички хора се засмяха. В ритуалната мина бързо, мнооого бързо. Аз естествено го настъпих, макар че трудничко го направих, но за съжаление от този момент нямам снимка. И след това започнаха поздравленията. Радвам се, че послушах моят девер, който ми каза, че това е един от най-запомнящите се моменти от сватбата...когато всеки минава и те поздравява. Наистина е така! В ритуаланата се получи другият "гаф" на сватбата, майка ми забрави да ми пусне шлейфа, а аз от цялата суматоха също забарвих, сетих се като се изправих пред длъжностното лице.
И хайде към църквата, там очаквах да е доста досадно и бавно, но виж останах изненадана как всичко ми хареса...и попа много добре пееше имахме и хор, който се чуваше прекрасно, не че съм слушала през цялото време....така казват хората. Свещите от горещината се бяха счупили, но издържаха без да паднат. После снимки със всички гости и тръгнахме към ресторанта......
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 24, 2008, 15:26:30 »

Междувременно докато се настаняваха гостите ние с младоженеца и фотографката и моята шаферка, отидахме на брега на Дунава за малка фотосесия. А небето беше сиво, имах чуството че всеки момент ще завали. Издържа и като влязохме в ресторанта започна един дъжд...... Но казват хората, че това е на щастие. Дано да са прави!

И като влязохме в ресторанта, аз сякаш се поуспокоих, че мина официалната част без особени премеждия. Свекърва ми ни захрани а майка ми ни даде чашите с шампанското. Добре се получи. От страни свекъра и тъста стояха усмихнати и безучастни...... Имаше много пъти Горчиво, после аз казах няколко думи за добре дошли, вече не си спомням какво съм казала, но Краси каза че добре се е получило. След това кума приветства гостите и так стигнахме до нашият първи танц. Беше страхотен! И от тук нататък булката не седна! То бяха хора, блусове, хора, блусове.....останах без крака. Но ми беше толкоз забавно и хубаво, че въобще не исках да свършва.....Питката разчупихме точно по-равно, букета се раздели точно на три ...както съм искала, с тортата добре се омазахме с младоженеца и след това се "изтрихме". Моята етърва беше направила балони с обещания, но не обикновени а в стихотворна форма и забавни, получиха се страхотни и беше много забавно.
Единственото ми притеснение беше на танца на булката, започнах да танцувам с кума, но никой не идваше......малко ми стана гадно, но дойде вуйчо ми и се успокоих, а след него вуйна ми, а след него баща ми, беше много горд и накрая от него ме ме взе Младоженеца с букета. Добре се получи!
И така момичета сватбата мина прекрасно, изкарахме до към 3 часа и нещо в ресторанта. В къщи се прибрахме към 4-ри и нещо, имах голямото желание да продължим някъде, но навън такъв дъжд валеше, че щях да стана на мокро патенце по рокличка.....и за това решихме да се приберем.
Все още като се връщам назад еуфорията ме държи още и тепърва ще правя албум, който ще ми припомня най-щастливият ден в живота ми. Всичко стана перфектно така както съм го искала да бъде, с малки изключения, но реших, че не си струва да им се обръща внимание. Важното е, в бъдеще да се сещаме за красивите и щастливи моменти, които сме изживели заедно в този ден.
Пожелавам го на всички минали и бъдещи булки!  give_rose give_rose give_rose
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 24, 2008, 15:30:56 »

Ей прекрасни сте и двамата, аз сег разглеждах албума ти.Чакам да довършиш разказа  give_rose

Благодаря Маги!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 24, 2008, 21:30:02 »

Ей, все едно аз съм го писала! smile

Страхотни сте! Пожелавам ви безкрайно щастие, разбирателство и безоблачен семеен живот!!!! weddingday weddingday weddingday weddingday
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 25, 2008, 11:24:49 »

Благодаря много Снежи, give_rose

И на теб ти пожелавам същото...винаги да се разбирате и обичате!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 17, 2008, 15:20:59 »

Сега чак прочетох разказчето и разгледах снимките, браво, много сте лъчезарни и двамата!
Страшно ми хареса подносчето за халките!  Bravo Bravo Bravo
И разбира се, да не пропусна, малко на патерици да ви честитя 1-та месечинка!
Бъдете все така усмихнати, влюбени и нека сърцата ви все по-силно трепкат един за друг!  CHEERS
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #67 -: октомври 18, 2008, 22:09:29 »

Честито и от мен! Много сте хубави, особено ти. Пожелавам ви много щастие и нека любовния пламък вечно да свети между вас. Радвайте се живота и много се обичайте.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 20, 2008, 09:45:40 »

Благодаря ви Kiksi, Expert!

Много е мило да получаваш комплименти, дори и след като е минало известно време от сватбата!

Благодаря и за пожеланията и за да не се повтарям с тях искам да кажа на всички да ви се връща стократно!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 13, 2009, 10:11:28 »

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!

От сърце ви пожелавам, чувствата събрали ви пред олтара никога да не угасват!
Да има много хармония, уют, разбирателство и любов в семейното огнище!
И много скоро да се радвате на дечица!



Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 14, 2009, 11:49:55 »

Благодаря ти Стаси  give_rose!

Трогна ме с пожеланието си и мога само да кажа, че наистина една година мина точно като миг.....както мина и сватбата ни!

Надявам се всичко, което си ни пожелала да се сбъдне...особено последната част!


Благодаря! give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines