Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:11:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на a_iordanova - 13.09.2008 год.  (Прочетена 23890 пъти)
 
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 05, 2008, 09:32:13 »

Благодаря ти Снежи, днес в обедната почивка ще се разходя до там!

Момичета, ми май напълно сме готови....  yahoo pleasantry. Кумата снощи ми каза, че имам и чаши вече. За съжаление нямам снимка да ви ги покажа......

Тази вечер заминаваме за Видин и може би няма да имам възможност да пиша от там, тъй като нямаме компютър, но мога поне да следя форума от някоя зала, въпреки че както казах ще имам доста задачки...

Хайде до скоро а пък  :partytime:на всички септемврийски булки пожелавам весела и незабравима сватба Party time, много щастие и късмет! weddingday

Блатодаря на всички момичета за помощта и покрепата, която чуствах през всичките месеци на подготовката! Ако не бяхте вие, с толкоз много идеи и въображение сигурно нямаше да се справя! Благодаря Ви! give_rose

До скоро, момичета!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 07, 2008, 13:25:09 »

a_iordanova , пожелавам ти спокойни дни и безпроблемно протичане на сватбения ти ден!
Само положителни емоции и  twohearts!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 14, 2008, 14:50:53 »

Ехооо, БУЛКА smile Честито give_rose Да сте много щастливи заедно и винаги да се обичате и подкрепяте!  twohearts
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 14, 2008, 15:16:49 »

Честито на младоженците!
Много любов, щастие и сбъднати мечти ви пожелавам!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 14, 2008, 15:55:37 »

Честито  Сватбаааа много много да се обичате и винаги да сте щастливи заедно.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 15, 2008, 08:43:43 »

Много любов и щастие на младото семейство! give_rose give_rose give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 15, 2008, 12:59:00 »

Честито госпожо!

 Flower Flower Flower

Много любов  heart heart heart и семейно щастие!
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 19, 2008, 15:15:53 »

  С малко закъснение и с молба за извинение, честито на младото семейство, желая ви дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с щастие, слънчеви моменти и детски смях!!!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 20, 2008, 17:10:33 »

Здравейте момичета,

Включвам се за малко само да ви благодаря за страхотните пожеланията .... give_rose give_rose give_rose
и да ви кажа, че сватбата мина страхотно, прекрасно, бях yahoo както предполагам почти всички от вас минали по този път .....чуствах че летя от щастие......

По подробен разказ ще има във вторник. А това е линк със снимки от нашата сватба за най-нетърпеливите да ме видят, правени от първи братовчед на съпруга ми. Ох, как звучи.....май не съм свикнала все още....

http://picasaweb.google.com/Tomislav.Popov/Svatba_Krasi_Beni_2008_09_13#

Професионални снимки ще пусна във вторник....
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 23, 2008, 14:34:56 »

Здравейте момичета,

В албума вече има качени малко снимки.....разбира се не са всичките, тепърва ще го попълвам и пренареждам албума. Надявам се да ви харесат...но има още доста работа по него докато стане готов изцяло, все пак се надявам да го завърша до края на седмицата.

Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 23, 2008, 14:39:05 »

Страхотни сте!! Особено ти!! Но тя роклята ти ми е любима отдавна!! Букета е уникален, никога не съм виждала такъв!! Много е  красив!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 23, 2008, 14:45:37 »

Прекрасни сте били Girl_hide Роклята е много красиви. Поздравления на бабите,които си личи ,че много са се забавлявали на дансинга good good good
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 24, 2008, 10:02:36 »

Благодаря Ви Ванили и Малката Госпожица,

Радвам се, че снимките ви харесват.....Имам страшно много снимки, иска ми се да успея да събера всички и тогава да направя окончателно албума във форума. Все още не съм успяла да разгледам и твоят албум Ванили. Бегъл поглед хвърлих, но и ти си била страхотна булка..мноооого красива и стилна.

Сватбата мина страхотно, но ужасно бързо....сякаш беше един миг...не знам дали на всички така им се е сторило, но на мен да....

Ще започна с разказа от седмицата преди сватбата, доста проблеми ми се струпаха, но аз стоически и с помощта на мама успях да се справя с тях. Най-много ме ядоса проблема с тортата. Отивам да е поръчам и се оказва, че стойката за тортата е счупена/от предишната сватба/. Естесвено мама веднага се включи с връзки и се оказа, че много бързо може да се достави нова стойка.....за което много се радвам, защото резервния вариант на стойката ама беше ужасен...и по-добре си казах че ще си поръчам малка торта на един етаж, отколкото да бъда с грозна стойка. Както и да е, решихме го проблема и въпреки това от сладкарския цех отново бяха предприели самоинициатива и бяха сложили булка и младоженец. Моято желание просто беше пренебрегнато...направо паднах като е видях.... Oh my ...  beating 
Оказа се и в последният ден, че четири-пет човека се отказаха от присъствие, което мен страшно ме ядоса, но си казах, не се ядосвай за глупости Бени....който дошъл, дошъл! angry
Ама все пак в последния ден да ти кажат...е малко неприятно.

Вечерта преди сватбата не можах да мигна от напрежение или по-скоро вълнение......мисля, че съм спала около 4-ри часа. ........бях страшно уморена като се събудихме.....

Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 24, 2008, 13:22:59 »

Скъпа, благодаря ти!! И аз чета разказчето ти и ще чакам и другите!! За хората, които са отказали, наистина е болно, на мен много добра приятелка ми отказа 2 дни преди сватбата, аз чак се разплаках по телефона, но после си казах, че няма да моля никого за нищо! Но понеже ми обясни проблема си аз и простих бързо бързо! Много зависи и от причините и т.н.А за иниациативата за тортата и статоетката...нямам думи!!! Ще чакам още...
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 24, 2008, 14:46:03 »

......И така сутринта станахме с младоженеца и отидохме на кафенце с кумовете и шаферката.
Седнахме в градската градина на брега на Дунава, а слънцето ту се появяваше, ту се скриваше и по едно време леко почна да ръми. Ужас направо си казах, защо на мен? cray    Но след това спря и аз леко се поуспокоих. Зарязах кумовете и младоженеца и отидох на фризьор. Имах щастието да ме направи най-добрата фризьорка, косата ми е прави два часа с такова желание и спокойствие, че аз както не бях спала направо заспах на стола.Стана перфектната прическа, просто нямам думи колко се харесах като се видях и тя го оцени.
След фризьорката веднага изтичах до гримьорката, грима също стана перфектен, точно както го исках, нито много тежък нито много лек. Въобще мога да кажа тук на хората, които се погрижиха за външния ми вид едно голяма благодаря! give_rose
Няма по-голямо щастие за една булка, да се види в огледалото така както си е мечтала да изглежда!
Грима стана много бързо, момичето ме оправи за 20-тина минути, татко ме чакаше с колата и се прибрах да се обличам. Точно в 16,00 часа бях напълно готова. Ето тук искам да кажа, че трябваше да стана по-рано готова, да се облека с роклята и да си стоя цял ден с нея.........това е една от грешките ми.
И така зачаках аз младоженеца, имах лекото подозрение че може би ще закъснее, а той взе че ме изненада, дойде 15 минути по-рано, добре че бях готова. yahoo
Бях дала инструкции на мама и тати, да не ме дават без пари, но мама каза аз като видях как се е усмихнал щастливо Краси, не се и сетих да го спирам....мина покрай нея и дойде при мен. Е, няма такова щастие...толкова беше красив..... shok че направо Aviator в облаците..... Aviator
И така влязоха всички, почерпихме се и за пийнах за кураж няколко глъдки и добре че го направих, доста по-добре се почуствах.... тръгнахме за ритуалната зала. Отидахме малко по-раничко и така успяхме да се видим с гостите, които вече бяха дошли.....

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines