Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:21:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на a_iordanova - 13.09.2008 год.  (Прочетена 23887 пъти)
 
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 27, 2008, 07:55:02 »

Ами не magi_st, нямам. Тя си е същата, просто е вталиха там дето беше широка. Утре може да се снимам, за последно ще я пробвам преди да си е взема.
Но имам снимка на обиците ми. Все още не съм сигурно 100%, че ще бъда с тях, но са много красиви и мисля, че ще паснат добре на роклята.
Моята идея беше за малко по-друг вид обици, но не мога да намеря такива.....обикалях, обикалях и....няма

Иначе вчера купихме на младоженеца обувки. Остава за него риза и врътовръзка....


* Obicite.jpg (29.44 KB, 500x375 - видяно 382 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 27, 2008, 08:03:07 »

Моите са нещо подобно, пак са висящи и с перлички, но самото висящо е различно(дано ме разбра), и на мен много ми харесват, даже имам колие и гривна към тях.
За чашите да ти кажа от малкия ЦУМ ги взехме на Пиротска, кристални са и не са точно сватбено, но продават и на бройка, там на съседния щанд ги и надписват.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 27, 2008, 08:49:28 »

Ночко,
видях че си ми писала на лични....
просто не бяп на линия .....
Мерси и аз много ги харесвам халките....Та нашят златар се намира на Пиротска, по продължението след пресечката с Христо Ботев към Опълченска. След пресечката на Ботев на първата пряка има м-н на Асеновград булченски подминаваш го него и след 100 метра/от същата страна на улицата/ има едно малко ателие в жълто пише на него Златар. Има страшно много каталози, ние ги поръчахме по каталог, готови няма, но не съжалявам станаха страхотни. Ширината и на двете е еднаква 7,5 мм. а и са много удобни.

Това е и нашият златар , оттам са ни халките , а и всичко златно дето имам , много сме доволни  good

Роклята е страхотна , браво за избора  Bravo
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 27, 2008, 13:34:34 »

a_iordanova, роклята ти е страхотна! На мен много ми харесват такъв тип ръкавчета!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 27, 2008, 15:53:27 »

Да и на мен Ели, аз и затова ги поръчах иначе оригинала на роклята е без - бюстие само. Направили са ги, но не са и точна като на снимките, всъщност това ми е единствената забележка, но като целя като е погледнеш са се справили страхотно! Bravo Bravo

Ще трябва да ги впиша в белия списък....
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 29, 2008, 08:00:40 »

Обиците много ми харесват.  good

Роклята ти стои много елегантно, не виждам проблем с презрамките. Те 99% от роклите са без презрамки,  моята е с паднало рамо, утре ми предстои да се запозная с нея. yahoo
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 29, 2008, 08:18:48 »

Благодаря Снежи и моите презрамки са с паднало рамо....не знам дали си личи от снимките....

А снощи си взех вече готовата рокля, станала е перфектна.  Bravo Bravo Bravo
Наистина е много елегантна рокля, не съм е снимала, така че ще я видете вече на професионалните снимки от сватбата.

Много благодаря за мнението на всички момичета за роклята ми..... yahoo


Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 01, 2008, 08:40:23 »

И аз да направя малък отчет с какво се сдобихме през почивните дни....

Купихме риза и вратовръзка на младоженеца. Купихме късмети исвещи. Остава да вземем за него само колан и е готов!
А пък за мен остана да си купя само бельото, което мисля да свърша днес.

И почти сме готови! Трябва да купим с кумата и Ритуалните чаши!

Много ми харесаха чашите на Снежи и Бубето, нещо подобно ще потърся и аз....

Ми това е от мен за сега....лека по лека денят преближава....Гадното е, че току що прочетах че времето ще се развали точно на моята сватба...ще стане това, от което най-много ме беше страх..... cray
 
Имам една надежда, че не мвинаги прогнозите се оказват верни..... bad
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 01, 2008, 10:09:55 »

Браво, та вие сте си направо готови! Bravo
А за времето, аз чух че събота и неделя отново го дават слънчице!
Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 02, 2008, 09:30:53 »

Е, дано да си права Eli_m, силно се надявам поне за снимките и ритуалите да не вали, после кат влезем в ресторанта няма да има значение.......

Иначе вчера си купих бельо за мен и колан за младоженеца. Ми май в общи линии сме готови с покупките. А купихме и подаръка на кумовете- луксозно спално бельо, днес ми остана да взема едно подаръче и за шаферката ми /дъщерята на кумовете/. Исках да ви питам кога се подарява подаръка на кумовете, някой зане ли? Аз имам идеята да го подарим като дойдат в нас да ме вземат, но не знам дали е удачно тогава и случайно в суматохата да забравим за подаръка.

Другата седмица заминавам за Видин, там имам доста неща да направя, да сглобя подаръците и да направя тейбълките на масите.
Иначе все още нямаме уточнено меню в ресторанта, най-вероятно ще го уточним тази събота.

А и най-важното да напиша сценария на сватбата / кой за какво ще отговаря, кой какво ще прави и т.н/

И да се похваля, младоженеца го е хванала предсватбената треска.  yahoo До този момент нямаше никакви реакции, но вчера определено ги показа, за което много се радвам. Не знам дали при всички мъже е така, но в един момент започнах да си мисля, че все му е тая дали ще се ожени или не......  но снощи той сам си призна.... yahoo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 02, 2008, 10:13:51 »

Ами - ние подарихме подаръците на кумовете като започна наздравицата и обикалянето по масите. Защото нали първо с тях се чукваме за "наздраве" и си ги разменихме...макра, че ако е мнооого обемист подаръка, няма да е много удобно. Нашите бяха - за кума с приятелката му - ваучер за почивка за двама, за два дни...по избор, а за кумата и мъжа и - две много готини чаши за кафе в комплект със захарничка и каничка за мляко...

А може да им дадете подаръка преди сватбата...примерно предният ден или нещо такова pardon
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 03, 2008, 09:55:58 »

Ами явно е, че ще бъде подарен подаръка по някое време на сватбата. Ние в четвъртък ще се виждаме с кумовете и след това чак на сватбата. Така, че явно ще бъде както дойде или според зависи от ситуацията....няма да го мисля толкоз все ще им ги подарим.
За шаферката ни купих вчера едно колие, много нежно с камъче сваровски във формата на детелинка. Надявам се да го хареса...... girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 03, 2008, 13:41:39 »

Виждам, че всичко върви по план!!! Нямам търпение да те видя с роклята, стискам палци на 13.09 да не вали!! Дано да е хубаво времето!!! Обиците много ми харесват! Успех с всичко!! give_rose
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 04, 2008, 10:22:46 »

Да, Ванили, май наистина всичко върви по план..... danceg за което се радвам, че така се получава.

Вчера купих и бонбонки Lindth за подаръците на гостите. Другата седмица в къщи ще бъде труд и творчество. Трябвь да ги сглобя подаръците, да донаправя тейбълките, да украся кошниците за късмети и още една в която ще сложа чашите, свещите и шампанско/също и тях трябва да украся/, след това идеята ми е шаферката с тази кошница /която е по-голяма/ да върви с нас при поздравяването на гостите и да събира "подаръците". Но това е само идея, все още неизбистрена в главата ми как точно ще се получи.....

И да попитам аз, от къде да си купя балони, вчера търсих по цялата Пиротска и няма, на мен ми трябват бели и червени, доколкото знам ги продават в едни огромни пакети и има от всички цвето...Та някой знае ли по центъра къде прозават балони?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 04, 2008, 10:40:50 »

Да, Ванили, май наистина всичко върви по план..... danceg за което се радвам, че така се получава.

Вчера купих и бонбонки Lindth за подаръците на гостите. Другата седмица в къщи ще бъде труд и творчество. Трябвь да ги сглобя подаръците, да донаправя тейбълките, да украся кошниците за късмети и още една в която ще сложа чашите, свещите и шампанско/също и тях трябва да украся/, след това идеята ми е шаферката с тази кошница /която е по-голяма/ да върви с нас при поздравяването на гостите и да събира "подаръците". Но това е само идея, все още неизбистрена в главата ми как точно ще се получи.....

И да попитам аз, от къде да си купя балони, вчера търсих по цялата Пиротска и няма, на мен ми трябват бели и червени, доколкото знам ги продават в едни огромни пакети и има от всички цвето...Та някой знае ли по центъра къде прозават балони?

Балони има на ул. Цар Симеон - там между Ботев и Женския има няколоко магазинчета за украса.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines