Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:53:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на a_iordanova - 13.09.2008 год.  (Прочетена 23885 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« -: август 13, 2008, 18:24:39 »

Хей a_iordanova , остава 1 месец до вашият ден  yahoo

Започвай да се отчиташ редовно , за да можем да се порадваме и ние за вас
  girl_wink


Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 13, 2008, 20:57:52 »

Честита темичка!
Разказвай, че днес остава точно месец до датата.
Ние първо се бяхме спряли на нея, но заради ресторанта я променихме!
Какво остава при теб от подготовката?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 13, 2008, 21:06:20 »

А, още една септемврийска булка! Честитоооо!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 13, 2008, 21:26:45 »

честита темичка..........разказвай как се чувстваш и как вървят приготовленията зя големия ден......... girl_wink
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 14, 2008, 08:02:55 »

Опааа, Я Каква изненада ми направихте! yahoo

И аз си имам темичка.....супер! Много е готино, така се чустваш специален и определено ти гали егото!

Много благодаря на Теди, още веднъж за темичката! Bravo give_rose

Първо да кажа, че понеже ни се счупи компютъра в къщи, ще пиша само от работата, поне в следващия един месец!

Боже, като си преставя че остава само един месец а имам да свърша толкоз много неща!

Та така....да започвам тогава с отчета......!

Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #5 -: август 14, 2008, 08:09:42 »

и искамее снимкиии - аз поне със сигурност!  Bravo
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 14, 2008, 08:21:38 »

Първо да кажа, че името ми е Албена, всички ми казват Бени, но понеже беше заето.....сложих този ник......но е доста дълго за използване.....

И така, започвам малко от далеч.......:

Нямаше истинско предложение за брак при нас, всичко стана доста бавно и в течение на времето, като едно сериозно взето и доста добре обмислено решение от двама зрели хора.  crazy crazy
Сватбата ще бъде в нашият роден град - Видин, както виждате от темичката на 13.09.2008год. Малко да кажа фатална дата/надявам се за добро/, но пък по стечение на обстоятелставата остана тя /и пре мен заради ресторанта/, иначе моят първи замисъл за дата беше 27.09.2008.Живеем и работим от дълги години с моят бъдещ мъж в София/той от 15, аз от 5/.  
Как се чуствам? - прекрасно, всяко нещо, което избирам свързано със сватбата ми носи невероятна емоция......Като изключим сънищата ми- които са през ден, и сънувам най-невероятни историии свързани със сватбата...ужас......явно май и мен ме е хванала треската..... shok tease

И така имам си рокля, по точно до края на седмицата трябва да стане готова, тържествено обещавам да ви пусна снимки. Имам си обувки, които може да видите в галерията ми/златните/. За мен остава да купя бельо и бижута....
Младоженеца има за сега само костюмче- черно на Пиер Карден / имаше разпродажба и останах много доволна/. За него остава, риза, вратовръзка, обувки /които вече си е избрал/, бельо.

Все още нямам чаши, свещи, късмети........които най-вероятна ще купя две седмици преди сватбата.

Ресторанта ще бъде в бяло и тъмно червено /червено/. Другата седмица ще съм отпуска и заминавам за Видин да уточним с агенцията вида на украсата /останах очарована от украсите, които разгледах първата ни среща/..................................



Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 14, 2008, 08:29:08 »

И така до къде стигнах......

А, Omnia, на всички неща, които съм избрала или имам вече са ми в галерията...останалите които тепърва ще купувам ...естествено че ще ви пусна снимчици...първо на Вас! good
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 14, 2008, 08:48:41 »

Имаме си халки, разбира се, които може да видите в галерията ми.....

Подаръците за гостите сама ги правя, също ги има в галерията, по-точно кутийките, в тях ще сложа по едно благодарствено писъмце и по едно бонбонче Lindt. Реших, че искам да бъде нещо по-различно от обичайните сувенирчета, които хората ще забутат някъде.......

Букета ми и бутониерите / гривната за кумата и шаферката/ ще бъдат от хризантеми /тези които приличат на маргаритки/. Букета ще бъде някакъв микс от няколко букета. Има един, които съм сложила в галерията ми...нещо подобно, като форма. Реших и аз да направя изненада като го хвърлям да се раздели на три и така ще има три нови булки...... Това ще ми е изненадата към моите приятелки и неомъжени жени........ shok
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 14, 2008, 10:57:55 »

Момичета, току що ми се обадиха, че роклята ми е пристигнала.......отивам да е пробвам, стискайте палци! pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 14, 2008, 12:47:59 »

Стискаме палци и чакаме снимки  smile
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 14, 2008, 13:13:56 »

Снимки ще има най-вероятно след корекциите, защото сега нямах фотоапарат с мен а и според мен има доста за корекции по нея. Oh my ...
Първо в ханша ми е широка / е това не можах да го разбера, уж ми взеха мерки beating/. После ми е дълга...пака така, е нали мерихме angry.
Накрая с продавачката малко не стигнахме до едно мнение как да ми се закачва шлейфа....аз и обяснявам едно, тя си знае нейното.....и се опитва да ме убеди че по-моя начин няма да стане....
Утре ще отида с моите обувки, за да ми вземат от дължината. Честно казано, май останах малко разочарована, очаквах че след като е шият по мои мерки, ще мога да си е взема без корекции, но явно не става така....
Като изключим тези "дребни" корекциики които трябав да направят....в общи линии е добре роклята. Най-вероятно ще се успокоя кат е видя вече в завършен вид...и най-вече да ми стои така както аз искам.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 14, 2008, 13:20:22 »

Спокойно Албена  good , ти си отишла с нагласата да я видиш готова така както ще си на сватбеният ден , затова сега се чувстваш разочарована  pardon , ама неможе без корекции , и аз така като теб като отидох на пробата на уж готовата рокля и я видях и  cray , а то тя имае бая за довършване и после като отидох да я взема - беше приказка  yahoo , а и ти имаш време така че няма място за притеснения  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 14, 2008, 14:38:04 »

И аз да ти кажа спокойно, ама като знам че аз като отида на първа проба ще бъда пълна паника.Макар че шивачките ме предупредиха, че роклята няма да прилича на нищо и да не се шашкам.
Така че стискаме палци като е готова да е твоята рокля   good
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 14, 2008, 16:21:02 »

Благодаря, Теди и Magi_St! Утре нали пак ще хода да ми коригират дължината, така че ще я огледам още веднъж, за да няма после, "ми то не може да стане точно така както го искаш".......
Ой, как и се ядосах днес на продавачката.....Но няма да се оплаквам сега, като дойде в готов вида роклята...тогава ще я снимам и ще покажа......нагледно да си кажете мнението.....
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines