Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:34:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ivkam82 - 30.08.2008  (Прочетена 19193 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« -: август 13, 2008, 13:32:18 »

Скъпа Ivkam, още само 17 дни остават до твоя приказен ден! Ще се радваме да споделиш последните си приготовляния и емоции с нас! Много ми хареса историята с предложението на Нова година!!! give_rose
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 17, 2008, 22:29:50 »

Здравейте момичета, благодаря за темичката. Много се изненадах от съобщението на Vanilly  give_rose и съществременно много се зарадвах  yahoo
Мисля че на нас ни остават малко наща за довършване, имаме си рокля, костюм, съответните аксесоари кам тях, ресторант, оркестър, видеооператор и фотограф, халки, чаши и шампанско, подаръчета (решихме да са само за дамите) и мисля да ги поднеса когато минаваме за поздравленията, кошнички и късметчета, бутуниери, направих си пробната прическа и грим. Ето малко снимки на някои от нещата, не мога да покажа всичко, тъй като живеем заедно с милото и започнах да нося някои неща в майка ми.







за кумовете


за гостите


за родителите




Тази седмица ще направим предварителна фотосесия, без официалните дрехи. Не сме взели алкохол, трябва да уточним украсата в ресторанта тя ще бъде в бяло и светло синьо, тези цветове ще са основния акцент на сватбата. Тортата ще е двуетажна шестоъгълна бяла със сини перли и естествени цветя в бяло и синьо от едната страна на тортата, а за гостите ще има същитите малки тортички.
Ще ви разкажа за една сватба на която присъствахме снощи. Не бяхме гости на младоженците, а на оркестъра, той е от Добрич. В него свири братовчед ми и ни покани да видим как минава цялото тържество, как се справят и те като оркестър и така. Сватбата беше много весела, оркестъра се справи чудесно, в самия оркестър единия музикант е и ди джей и нещата се съчетаха чудесно. Едно нещо не ми хареса в сватбата, ресторанта не беше въобще украсен, само на едно място имаше три балона, момичета не позволявайте това да стане при вас, на беше въобще тържествена обстановката.  Намаха игри, но това не попречи на настроението на сватбарите, младоженците бяха много естествени е много танцуваха, традициите си ги спазиха с посрещането, захранването, даряването ...............

Ами това е от мен за сега, чакам мнения от вас за нещата които виждате. Много целувки от мен и успех на всички бъдещи младоженци   kiss2
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #2 -: август 17, 2008, 22:39:37 »

Много е красиво всичко, което си показала!!

И аз съм на същото мнение за украсата на ресторанта - на пръв поглед може да изглежда допълнително усложнение, но разликата е огромна, ние също сме били на сватба, където единствената украса са няколко балона и то вероятно останали от дневната сватба преди това, нямащи никаква връзка като цвят... защото и цветова тема нямаше... кофти се получава когато не се мисли за общ цвят-като се почне от поканата и се стигне до бутониерите, наистина всичко е важно  Wink ама че философстване му ударих  smile

Би ли могла да покажеш още снимки на късметчетата - мисля, че са страхотни... в събота обикаляхме с една приятелка и в няколко сватбени магазина късметчетата ми се сториха доста никакви, пък твоите са цветни и с допълнителни елементчета  Bravo

И бутониерите, виждам, че са няколко вида - коя за кой е предвидена?
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 17, 2008, 22:40:42 »

Честита темичка! Страхотна подготовка и всички неща са ви чудесни. Bravo
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 17, 2008, 22:44:30 »

Честита тема Иве! Ами то май, май сте готови вече за голямото ДА.  girl_wink Пожелавам ти да са много щастливи последните ти 13 дни като госпожица!!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 18, 2008, 17:24:22 »

И на мен ми харесват много нещата ти, любими са ми халките и чашите, прекрасни са! И кошничките и подаръците за жените са много идейни и оригинални! Колкото до красата, и аз много харесвам, но се отказах поради финансови причини! Успех във всичко, че то не остана!!! yahoo give_rose
Активен
vivi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #6 -: август 19, 2008, 11:25:14 »

Честита темичка и поздравления за добрия избор.Нещата много ми харесаха.Ще следа с интерес  smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 19, 2008, 22:33:47 »

Благодаря ви момичета, много сте мили. Вчера и днес по свърших още няколко неща - доуточнихме украсата за ресторанта, мисля че споменах че ще е в бяло и светло синьо, уговорихме табелките за сватбената кола за номерата на колата, ще бъдат с ръкописен шрифт на бял фон червен надпис и черен контур около буквите мисля че ще се получи добре. Роклята ми е на поправка, стесняват я и то изцяло, тъй като си я взех в края на май месец, а имах голямо напрежение около дипломирането ми и отслабнах с 7 кг. и роклята ми стоеше като чувал. Много се притеснявам да не ми я развалят, чакам я с нетърпение. Утре ще ходим с милото да ни правят фотосесия. Вечерта ще разказвам как е минала. За толкова. Чао и ви благодаря че сте с мен, защото напрежението нараства с всеки изминал ден.
Мила Patita ето още няколко снимки на късметчетата, а за бутуниерите - първата е за кумовете, втората за гостите, а третата за родителите:





А ето и възглавничката за халките, която днес ме грабна от една ветрина и беше единствена:

Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #8 -: август 19, 2008, 23:22:01 »

Много хубави късметчета, наистина!!  good А ти ли ги прави или са готови? И съответно ако са готови- откъде са или пък ако си ги правила ти откъде могат да се намерят малките цветенца вътре?

Надявам се фотосесията да мине прекрасно и да не забравиш да пуснеш снимчици после  kiss2
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 20, 2008, 20:25:54 »

Здравей Patita, готови са. Аз съм от гр.Силистра, но мисля че ги има и в гр.Русе. Не знам ти от къде си но само такава информация мога да ти дам. А фотосесията се отложи за петък. Ще разказвам като мине. Днес уточнихме украсата за ресторанта мисля че ще стане много хубава   yahoo
За днес само толкова. До скоро  момичета smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 22, 2008, 20:28:34 »

Здравейте момичета, днес си направихме фотосесията това което ни показаха на малкото екранче на камерата изглежда много хубаво  yahoo. Надявам се с добавени ефекти да изглежда още по добре.
Импровизирахме годеж - седейки на пейката, говорейки си, целувайки се и изведнъж милото ми пада на колене и ме пита дали ще се омъжа за него и ми поставя годежния пръстен, беше много хубаво, сякаш никога не ми беше предлагал. Това е от мен за сега  smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 27, 2008, 02:28:29 »

Ивкам,искам от сега да ти пожелая една весела сватба,такава каквато е в мечтите ти,много да се забавлявате,веселите и танцувате. give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 27, 2008, 10:17:42 »

Честита темичка и от мен!
Броени дни остават до сватбата ти...кажи как е настроението!
Много хубави неща си показала, особено много ми харесаха свещите-рози!
Идеята с фотосесията е наистина чудесна! Предполагам че така ще почне видеото от сватбата ви!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 27, 2008, 13:47:53 »

Ехее, това с годежа е било много готино наистина  heart... Нека последните ти предсватбени дни да минат страхотно.....
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 27, 2008, 15:01:33 »

Честита темичка и от мен!
Още съвсем малко остана.
Как е настроението?
Има ли пърхане на пеперуди в корема?
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines