Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:40:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 83333 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 17, 2008, 20:57:51 »

Благодаря ви, Слънце и mimiha!
И аз съм сигурна, че в неделя времето ще е слънчево. Все пак толкова булки има на 21.09.08.

Забравих да пиша, че си купих и жартиер.
Готови са и роклите на шаферките.
А тези на малките шаверки са направо страхотни!

Утре е последен работен ден преди сватбата! yahoo yahoo yahoo
Преди малко разбрах, че моето мило ще се наложи да ходи на работа след сватбата. Мислех поне двата дни, които се полагат, че ще му ги дадат. Даже в такъв случай се замислям и за моите. Дали да не ги ползвам през друго време?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 17, 2008, 21:25:04 »

Доре гадно е така.Защо не му ги дават толкова спешна работа ли има.Ти пооздравя ли.Съжалявам че няма да мога да те видя булка.Моля те пиши на лични в колко часа  ви е ритуала.Знам че времето ще е хубаво и всички булки на 21 ще се страхотни и ще се радваме на много снимки.А за времето и на бас мога да се хвана че ще е слънчево.А аз басове не губя така че.......
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 17, 2008, 21:32:32 »

Утре е последен работен ден преди сватбата! yahoo yahoo yahoo
Преди малко разбрах, че моето мило ще се наложи да ходи на работа след сватбата. Мислех поне двата дни, които се полагат, че ще му ги дадат. Даже в такъв случай се замислям и за моите. Дали да не ги ползвам през друго време?

Дори, не можеш да си ползваш тези 2 допълнителни дни по никое друго време освен непосредствено след сватбата. Иначе се губят, т.е. - не ти се трупат към останалата отпуска!  huhhuh.gif
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 17, 2008, 22:23:39 »

no4ko24 аз друго имах в предвид.
Така или иначе ми се полагат, трябва да питам шефа дали реално ще ми позволи да ги ползвам в друго време.
Gucci писах ти на лични. Надявам се правилно да съм разбрала въпроса ти.
Гандничко е наистина, но после идва сватбеното пътешествие. Аз пооздравях, даже днес ходих и на танци. Че поканих и колежката си с мен и заради нея вече и там ме разконспирираха, че ще се женя. А аз не обичам много вниманието да е насочено към мен. И от там получих подкрепа и пожелания за хубаво време и весела сватба.
И аз се надявам, че винаги печелиш басовете! smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 18, 2008, 12:32:15 »

Аз набързо да се отчета:
взех роклите на шаферките малки и големи.
сутринта направих голяма част от надписите по тейбълките, надписала съм около 200 сърца.
Сега предстои голямото сглобяване crazy.
Уредихме си среща и с DJ-я за утре, с агентката, да си взема гривните за шаферките. Трябва да се свържа с ресторанта и там едно две неща да доуточня. Утре трябва да поръчаме питките. crazy

Сега голяма дилема ми са номерата на масите. Ще сме 14 маси и трябва да ги надпиша по някакъв начин. Трябва да измисля и украса на свещите.
Помагайте, момичета! crazy
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 18, 2008, 12:39:09 »

Здравей Дори 
аз от сега да ти пожелая един невероятен сватбен ден  жалко че няма да мога да те видя като булка sad но ние заминаваме утре. Ще гледаме снимки после
Искам да ти пожелая да има много слънце  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine#
и едно незабравимо тържество 
а относно номерирането на масите може да използваш - примерно 3 балона с хелий  - като единият е с номера на масата  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 18, 2008, 12:39:49 »

Украсата на свещите с панделка най добре.Виж на маслинка е интересна украсата с тези стилни панделки.
За масите влизаш в фотошопа и все нещо ще ти хрумне като идея.Само не разбрах за поставки ли иза оформяне питаш.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 18, 2008, 17:55:30 »

Здрасти Дора! Виждам,че сте почети готови  Bravo
За свещите мога да ти кажа аз как направих,т.к не исках от онези кичозни за мен украси,просто завързах една красива бяла панделка на двете свещи,получи се чуседно.За мое щастие свещите не капеха smile
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #143 -: септември 18, 2008, 19:21:08 »

Здравей Дори! Май почти всичко е готово! Утре ли беше подписването в ритуалната?  danceg
Относно масите, аз имах един лист с разположенорто на масите в заведението, надписани по номера, и друг с имената на гостите към съответния номер маса! Една приятелка ги посрещаше и ги разпределеше по маси! Е, малко скучно...  girl_wink Успех!  smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: септември 18, 2008, 19:55:12 »

Благодаря, момичета! Страхотни сте!
Какво бих правила без вас!? crazy
Аз днес в малкото време, което ми остана да мисля за сватба реших, че ще ползвам шаблон от бонбони Милка, за да направя сърце и на него ще надпиша номера на масата. Евентуално може да си направя и табло от на което да е отбелязано, кой на коя маса ще бъде. Ако все пак не успея, ще поверя задачата с настаняването на някой от приятелите или на брат ми.
Мира, и аз така мислех да направя - да вържа една красива панделка. Ти сатенена ли използва или от органза?
mimiha утре подписваме в 10.45ч. yahoo
Както се казваше в един виц, по далеч не толкова приятен повод: "Гъди, гъди, гъди, кого ще женим днес?" smile
Отивам да довършвам тейбълките, милото много ми ги хареса. yahoo

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: септември 19, 2008, 08:01:30 »

Гъди, гъди, гъди, кой ще подписва днес? girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: септември 19, 2008, 10:16:27 »

Дори, пожелавам ти един прекрасен сватбен ден! Малко предварително Честито за днес, че няма да имам време по-късно pardon А в неделя ти желая един слънчев, щастлив, красив, изпълнен с любов и положителни емоции сватбен ден! МНого снимки и дълъг разказ чакаме после от теб  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 19, 2008, 10:28:23 »

Честито за подписването днес, а нека купона утре да е незабравим и всичко оето си искала. give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 19, 2008, 13:41:13 »

Честито подписване!  give_rose А за купона в неделя - нека бъде незабравим, а ти неотразима!
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 19, 2008, 14:07:41 »

Хайде, честито госпожо! give_rose
Пожелавам ви най-щурият купон да бъде вашият! yahoo
А че ще си неотразима не се и съмняваме. blum
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines