Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:36:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 83329 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 13, 2008, 16:15:03 »

Браво на куматата ти.Ще чакаме да разказваш.А иначе като видяла прическата на живо мога да кажа че е много стилна.За грима обаче не мога да преценя.Определено беше лек но нещо не ме грабна.Жалко че няма да мога да те видя.Ти почна ли да оздравяваш.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 13, 2008, 16:16:33 »

Лелееее, как ти завиждам!!! yahoo

Пожелавам ти страхотно изкарване!
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #107 -: септември 13, 2008, 20:01:33 »

Весело изкарване и от мен! Страхотна кума!!!  good
Прическата е хубава!  girl_wink
А как е здравето?! Надявам се да си доста по-добре!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 13, 2008, 21:05:40 »

Дори, браво на твоята кума! Страхотна изненада Bravo Утре те чакаме да споделиш какво ти се е случило, ако имап сили де Girl drink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 14, 2008, 01:18:03 »

Имам силички!
Аз тъкмо сега се прибирам!
Порядъчно, като се има в предвид че сме почнали от 19.30ч.
Утре ще ви разказвам повече и вероятно ще кача и снимки.
Лека нощ и поздрави на всички!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 14, 2008, 10:58:06 »

Ставай, Дори! yahoo Клю, клю, как мина партио, снимки-мимки нещо чувам можеш да покажеш. Айде, че ми много интересно Eeager
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 14, 2008, 12:26:24 »

Станах вече!
Партито мина страхотно!
Все още нямам снимки, защото с кумата сме се уговорили по-късно следобед да се видим и да отидем заедно да си взема балоните и подаръците от заведението.
Както и преди това казах деня започна с позвъняване на вратата в 9ч и нещо и букет червени рози и пакетче + украсен плик. Вътре намерих една готина книжка, четиво за следобедната част на деня и покана за моминско парти. Ще направя и снимка на букета и поканата. Определено много готино и зареждащо с положителни емоции начало на деня. В поканата нямаше подробности, само ми бяха определили среща в 19.30 пред часовника до театъра на козирката. И така в 19.25ч аз съм там. Малко преди това, докато отивах натам ми се обади едната ми приятелка и каза, че ще ме чака отпред. Да похваля и младоженеца, че ми избра и изглади роклята за вечерта. Защото аз първоначално мислех да съм с панталон. Та отивам аз и отпред няма никой. Тъкмо си викам къде са тези мойте дружки и от заведението по стълбичките слиза кумата. Изглеждаше страхотно. Върви към мен и ми се радва. Оказа се, че партито е в същото заведение, на терасата. С влизането започнаха да ме снимат. Почувствах се като филмова звезда на червената пътека. Седнах на почетното място, което бяха определили за мен и успях да се огледам и установя, че повечето ми приятелки са успели да дойдат. Е, половината ги нямаше, но то не се губи. Ще трябва да са по-активни на сватбата, за да си изкупят отсъствието.
Момичета бяха украсили с балони, някои от надписите обаче не можах да прочета. Но сме ги снимали. Един гласеше: Ще ни липсваш, Дори! Много сладурско. Имаше хубава музика и изведнъж ме затрупаха и с подаръци. Много им се радвам. Като ги взема днес ще ги снимам и ще ги кача, но общо взето всеки подарък си имаше някакво скрито послание. Имаше и още една хубава новина, едно от момичетата ще става майка. Страхотно, много се зарадвах. И така в музика, разговори минаваше времето. По едно време гледам до мен нещо се спобутват и крият нещо. Полюбопиствах аз, ама да не им развалям изненадата се обърнах на другата страна. И след малко като ми извадиха едно було, собственоръчно направено от кумата, за което поздравления - изглеждаше много добре.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 14, 2008, 12:30:55 »

dorina79   страхотно звучи всичко!!! Bravo Bravo :bravo:Имаш невероятна кума и много верни приятелки! *THUMBS*Ще чакаме снимки girl_wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 14, 2008, 13:03:43 »

Та взеха да ми слагат булото, че то малко по- специфично се слага - имаше лентички за вързване отстрани. Много добре ми стоеше. Малко снимки за настроение. После сложихме булото и на кумата, че и на нея и е време. И така продължихме нататък. След малко кумата наизвади някакви маски, с които също се дегизрахме и снимахме. На момичето на бара, което се грижеше за нас и нашето настроение също подарихме една червена маска (домино), което много я зарадва. Оказа се, че и тя ще е кума и сме и дали страхотна идея за място за организиране на моминското парти. Забравих да похваля отново кумата и кума, че бяха приготвили няколко плата с хапки, собствено производство, които освен добре изглеждащи се оказаха и много вкусни. Аз тъй като все още съм на антибиотик пийнах съвсем малко винце, макар, че аз и без друго почти не пия. Нищо, че по принцип съм от Карнобат  funnytooth. Изведнъж обаче си заваля по-сериозно и ние решихме да се преместим вътре. Едното от момичетата, което нямаше връхна дреха бяхме завили с булото. А забравих да спомена, че на булото, идеята беше всяка мацка да напише нещо, което след години да ми напомня за този ден и за всички прекрасни мигове с приятелите. Абе бяха се подготвили. Вътре вече на топличко продължихме и успяхме да опитаме специално приготвения за нас шоколадов мус Torte. Ох, как обичам такива неща. Мацките, ми обясняваха колко много желаещи имало да влязат в ролята на стрийптизьор е имало, но тъй като аз не исках, са ги отрязали. Имаше предложения да ходим и към Несебър, ама тя щеще да стане една. Леле, мале. Общо взето поприказвахме си още малко, оставихме подаръците и балоните за съхранение и се отправихме към "Ликьор" - ретро парти. Понамръзнахме, поиграхме си, установихме, че малко не се вписваме сред многото дечица или пък твърде възрастни мъже в дискотеката, ама на кой му дреме. Ние сме си на моминско парти и сме отишли да се забавляваме. На всичкото отгоре се оказа, че на съседната маса има приятелка на едната ми шаферка. И тя също си празнувала моминското парти, и един ден преди мен на 20.09.08 се омъжва в същия ресторант. smile.
Преди малко говорих с кумата, до около час ще ми прати снимките.
Та това беше моето парти, приятно забавление с момичетата, от което определено се зароди идеята и за бъдещи женски партита. Тя всъщност идеята си е отдавна, но все нещо не се организираме. А си е приятно да се събираме по женски от време на време. Bravo

Мерси, tonitta. Дай Боже на всеки такива!

За ергенското парти, незнам дали споменах, че беше също вчера, но започна май някъде към 22ч. Младоженеца се прибра към 06ч. и спомена, че било също много хубаво.
По време на партитата не успяхме да се засечем, и както писах се видяхме чак у нас на сутринта.
Много хубави емоции си подарихме и пожелавам на всички така да се чувстват. smile
« Последна редакция: септември 14, 2008, 13:49:44 от dorina79 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 14, 2008, 13:23:20 »

Браво Дори, страхотно звучи, изкарали сте се прекрасно.браво на кумата ти и твойте дружки.
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #115 -: септември 14, 2008, 14:30:45 »

Ехаааа...  danceg ! Супер! Чак  се замислям да си направя едно следмоминско парти!!!  danceg Дали може?!  girl_wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 14, 2008, 15:18:18 »

Че кой може да те спре за следмоминското парти.
То си е женско парти! smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 14, 2008, 22:09:30 »

Весело изкарване и от мен! Страхотна кума!!!  good
Прическата е хубава!  girl_wink
А как е здравето?! Надявам се да си доста по-добре!

Мисля, че се подобрявам.
Все още имам силна кашлица и запушен нос, но да се надяваме, че всичко ще е ок.

Слагам малко снимки от украсата за партито.


* DSC01539-1.jpg (57.46 KB, 1000x750 - видяно 284 пъти.)
« Последна редакция: септември 14, 2008, 22:44:09 от dorina79 » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 14, 2008, 22:44:53 »

Още балони с различни надписи.


* DSC01540-1.jpg (74.79 KB, 1100x825 - видяно 285 пъти.)
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 14, 2008, 22:46:22 »

И още.
Бяха украсили с доста балони с хелий, които сега стоят на канапето вкъщи.


* DSC01541-1.jpg (62.99 KB, 1100x825 - видяно 293 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines