Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 19:53:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 79147 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 04, 2008, 09:25:36 »

Мила украсено печено пиле или просто пиле.Иначе печени пилета навсякъде.На Врадислав има доста пилета а може и да се поръча от Ам Ам и да ти го донесат на място.Слагаш отдолу един листа зелена салата отстрани слагаш морковче на лентички и сварени яйца и малки доматчета и ето ти украса.Освен ако не държиш на тези украсените тежките и големи дето са като овчарчета.Аз смятам че тези вторите са доста тежки неудобни за игра.
И един съвет от мен пилето и тортата да са задържително опаковани щото съм била и кума и танцуваща срещу кумове и е ужасно като не са опаковани и някой може да се изцапа.Така че украси около пилето слагаш поднос целуфан и една красива панделка отгоре и си готова.това е моя съвет ама нали знаеш че всеки си има някаква визия за нещата.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 04, 2008, 10:05:20 »

Благодаря ви момичета са съветите!
Май така ще направя с пилето.
Аз и когато ходихме да каним кумове, купих пиле от пикадими и го опаковах и украсявах допълнително! good

В момента се чудя какво да гравирам на чашите! crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 04, 2008, 11:09:31 »

Името и датата.Може и сем. ......... и датата.Може и някакъв текст който да върви от едната чаша до другата.Вариантите са рлазлични.Класическото е името  и датата или сем еди кое си и датата.
А поръчвайки пилето от Ам Ам щети го донесат направо вкъщи за около 30мин до 1 час направо вкъщи.Ние сме поръчвали от там и става бързо и никой не се разкарва а и вероятността да няма се изключва.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 05, 2008, 06:20:09 »

Благодаря Gucci,
ще се възползвам от съветите! give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 05, 2008, 20:19:40 »

Привет и от мен! супер си - и покани и рокля  good хареса ми и преработката на текста  good

За питките ние имахме 3 броя- една за захранването от свекървата, после една за чупене в ресторанта и една за кумувете (вместо пиле, понеже съпруга ми е вегетарианец, а и кумата не и се нрави да гледа такива пилета и решихме така проблема). Най- добре питай за църквата дали ще ви трябва и за какво после питай и вашия Диджей и решете колко и какво да вземете, че навсякъде ритуалите са малко различни (например нашия Диджей ни каза че тая дето я чупим ние после ще трбва да се раздаде на гостите- това го чувах за пръв път)
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 06, 2008, 01:53:45 »

Радвам се, че ти харесва преработката на текста.
Втората част е от вашите покани, за което благодаря. Flower Flower Flower
Първата част е стихотворение, което намерих и преработих. И мисля, че се получи добре.
Първоначалната ми идея беше аз да напиша нещо, но така и не намерих време покрай цялата организация.

Аз да се похваля, че вече си имаме гравирани чашки.
Харесахме си и ритуални свещи, набелязах си няколко чифта обувки. yahoo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 08, 2008, 09:34:30 »

Честито чаши! Кои свещи хареса? Онези от 59 пари ли? На мен също много ми харесват, но с моя ръст с тази свещ съм все едно съм хванала бейзболна бухалка! Взех си едни мънички от Десислава - там малките свещи са по-евтини.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 09, 2008, 07:10:27 »

Не, нашите са 48лв, от тази агенция до "Годзила", на бул"Мария Луиза". Мисля, че се казваше "Сватбен ден".
След малко трябва да кача снимки в галерията на свещите, чашите и обувките.
Купих си два чифта обувки, защото не можах да реша с кои ще бъда. Може и да ги сменя по време на тържеството.

Сега видях, че мога да кача и снимка на тортата за кумата, само че нашата ще е само с червени рози.

Качих снимки на чашите, свещите и обувките и тортата за кумата. Няма май да имаме ритуална чаша.
Мацки, казвайте кои обувки повече во харесват. Все още не мога да избера.
« Последна редакция: септември 09, 2008, 07:49:19 от dorina79 » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 09, 2008, 08:11:01 »

Скъпа моя, чашите са разкошни, тортата страхотна, не съм виждала такава!!! А обувките....уау!! Няма как да ти кажа кои ми харесват повече, и двата...които са ти по-удобни, въпреки, че аз си бях купила 6 см само и ги бях разширила и като го обух в 13.00 часа та в 18.00 вече много ме боляха краката!!! Успех!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 09, 2008, 08:20:52 »

Дори, направо ми останаха очите в чашите ви. Много са изящни!  Bravo  Bravo
И за двата чифта обувки мога да кажа, че са страхотни! Права е Ванили, избери онези, които са ти по-удобни!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #85 -: септември 09, 2008, 10:02:14 »

На мен повече ми харесват първи чифт обувки  good Но така или иначе щом си имаш два чифта, може да си ги сменяш ако едните не са ти удобни.
Свещите са много нежни и красиви. А с тази торта и аз бих ти станала кума  blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 09, 2008, 10:12:11 »

Дора, ако двата чифта обувки те затрудняват, аз с радост ще те освободя от единия. tease tease Хихихи...

Аз ще съм на много нисък ток и пак ще съм най-ниската на сватбата, ама голям праз! Wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 09, 2008, 18:13:32 »

Мацки,
благодаря ви за положителните мнения. Определено ми действат добре.  danceg
Снежи кой номер обувки носиш? Моите мисля, че ще ти хлопат.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 09, 2008, 20:54:20 »

Чашите са изчистени и нежни поздравления.на мен повече ми харесват първите с отворените пръсти.И двете ще паснат на роклята така че които и да избереш ще е готино.Вторите са по сватбени ама първите направо ми грабват погледа.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 10, 2008, 07:36:27 »

Gucci, благодаря и на теб!
Младоженеца също харесва и двата чифта, тъй като и двата си имат своите предимства. Аз се чудя дали да не избера вторите за подписването, което е в петък и да съм с по-къса примерно до или под коляното рокля, а на сватбата да съм с първите. И мен много ме затруднява избора, аз и при купуването се затрудних и затова взех и двата. Уж после по-лесно да избера, ама вече  crazy.
Ние почти сме готови, май само младоженеца му трябват обувки, но това не ме притеснява - ще си намери.
Да се похваля, че кумата ми организира за събота моминско парти. Изненада е и до момента даже не знам къде ще е. Скоро ще разберем! danceg
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines