Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:49:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 76486 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 16, 2008, 15:25:09 »

Дорина, много ми хареса прическата, мисля, че много ти отива!! кексчетата са прекрасни, а и според мен е по-важно да са вкусни, а и вида  е ок, според мен, аз обожавам крем брюле, ние избрахме лек жълт крем, защото е много горещо и не става за шоколад или сметана!! успех, ех, нямам търпение да видя и роклята и костюма!!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 17, 2008, 08:35:44 »

Vanilly, както писах още се чудя за тях.
По този повод ще споделя една случка от преди около две години.
Бяхме на сватбата на моя приятелка и когато дойде време за сватбената торта и я донесоха, тя така се беше наклонила, че определено правеше впечатление. Спомням си или поне така си мисля, че тортата беше вкусна, но то моето мнение не е много обективно по този въпрос, защото за мен всички торти са вкусни. Както и да е, това което със сигурност знам и си спомням е, че тогава си помислих, че когато дойде време и за нашата сватба трябва да питам коя е сладкарницата и да избера друга!
А каква стана тя?
Май ще се насоча точно към тази сладкарница ROFL sarcastic funnytooth!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 17, 2008, 11:08:50 »

Това с тортата е много смешно, но не се питеснявай една с еднаква няма, та надали твоята ще е наклонена. А може и да говориш за по-хубава украса на кексчетата, то какво, ще имаш торта за наязване, по-малка и кексчета, така ли? Успех, мила!!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 17, 2008, 15:57:30 »

дорина мила прическата е много хубава, а кексчетата са просто супер, имаш време , така че всичко да стане перфектно, какво ти остана да направиш?
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 17, 2008, 18:53:27 »

Благодаря ви момичета!
Идеята е тортата да е на един или два етажа, а по-надолу по самата стойка да са разположени кексчетата. Не е задължително всички да са на стойката. Но определено ще са идентични със тортата на върха. Иначе ще има и друга торта за кумовете, но тя най-вероятно ще представлява сърце с медено капаче, а под капачето много рози. Цветовете и на двете торти и кексчетата ще бъдат бели с червени рози, тъй като украсата на ресторанта е предвидена в тези цветове.
Вярно, че в крайна сметка историята с тортата е доста смешна и се надявам ако ги избера повечко да се постараят за сватбената торта.
Все пак ще питам и на още едно място дали могат да направят това, което искам.
И още имам време да реша въпроса с тортата.

Да ви кажа , че вече нямам търпение да ни се обаждат за халките. Предната седмица ги поръчахме.
Искам вече да си ги видя как са станали. crazy
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 19, 2008, 15:31:08 »

Честита темичка!  give_rose
Идеята е тортата да е на един или два етажа, а по-надолу по самата стойка да са разположени кексчетата. Не е задължително всички да са на стойката. Но определено ще са идентични със тортата на върха.
Това е страхотна идея! good И на мен нещо подобно ми се върти в главата!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 20, 2008, 06:53:41 »

Благодаря, Ели!
Да се похваля, че днес ще ходим за халките!
И още нещо да се похваля вчера видях одеждите на младоженеца yahoo!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 20, 2008, 09:31:35 »

Честита тема и от мен !  Sunshine

Да се похваля, че днес ще ходим за халките!

Какво става с халките?

И още нещо да се похваля вчера видях одеждите на младоженеца yahoo!

Какви са?  blush
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 20, 2008, 10:41:00 »

С малко закъснение, честита темичка!!! danceg
Гледам че добре се справяш с подготовката. Причеката според мен е много добре и като се добави воала, ще стане супер! А за втората пробна прическа, знам ли...според мен никога не се получават еднакви. Както и гримът. Ако фризьорката е добра, ще се прави страхтно и в самия ден!
А тортичките изглеждат ужасно вкусниииииииииииии Torte Torte Torte ugly И според мен идеята с тората на върха и малките отдолу е супер.
Нямам търпение да покажеш и халките danceg
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 20, 2008, 22:16:34 »

Благодаря и на вас krasunkata и Bybet0!
Халките ги взехме днес и при първа възможност ще ги кача в галерията!
Харесаха ни и представляват комбинация от бяло и жълто злато със шарка по средата. Когато ги поръчахме по каталога ни казаха, че са с шарка Версаче- Tc Tc Tc. Преди това бяхме пробвали подобни, ако не и същите в един магазин, но нямаха наш размер и халките от този модел не можели да го изработят, понеже имал гравюри.
И така отново се върнахме в първото ателие, което беше предложило и можеше да ни ги изработи.
За одеждите на младоженеца да кажа. Черен костюм на "Мануел", много приятна материя, ризата и вратовръзката са пак от там, но не съм ги разгледала чак толкова подробно. Само усях да видя, че си пасват с роклята, преди младоженеца да ме е видял, че я отварям. Та ризата е бяла с много финно златно рае. Вратовръзката също има такива цветове. Ако мога ще снимам и тях и ще ви покажа.
Що се отнася до тортичките, пак казвам наистина са много вкусни.
Мисля за втора пробна прическа, защото когато ходих на първата не си занесох воала и бях с рокля, която определено не е с голи рамене, каквато е сватбената. И след като си отидох у нас и пробвах с воала ми се стори, че когато косата е пусната с воала стои по-добре. И тъй като не беше скъпа пробната прическа, а и за да не стресирам допълнително и себе си и фризьорката в деня на сватбата мисля, че е по-добре да направим пак пробата. Само не съм решила кога.
Днес да се похваля, че успях да сменя и датата и часа за подпис в ритуалната зала.
Решихме да подпишем на 19.09.08, а на 21.09.08 да са църквата, изнесения ритуал и ресторанта.
И може да съчетая тази втора прическа с прическата за подписването!
Има време както се казва.
Не знам дали се похвалих, че смених и часа на църквата.
Какво да ви кажа, голяма лудница настава когато решиш в един момент, че трябва да променяш нещата. Надявам си всичко да си струва.
Утре ще ви разказвам подробности!
Целувки на всички!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 22, 2008, 07:35:54 »


Какво да ви кажа, голяма лудница настава когато решиш в един момент, че трябва да променяш нещата.
Ох разбирам те напълно- аз откачих с моята рокля 3 дни преди сватбата, ама си заслужаваше  girl_wink Така че промняй смело какво то не ти допада  girl_wink

А къде са халките?  girl_wink

А я кажи за шаферките- ще имате ли? И колко? А премяната им?

А какво стана с поканите?

Мале аз те затрупах с въпроси, които вече може и да си дискутирала, ама нямам много време да чета че едни строителни материали и обзавеждане ми е в главата...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 22, 2008, 08:36:24 »

Дорина честита темичка с малко закъснение  blushТака като гледам доста неща сте отхвърлили, нп дай снимкиииии.А реши ли за тортата?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 22, 2008, 10:00:29 »

Хайде чакаме снимки!

Това с кексчетата е страхотна идея, тъкмо ще си сигурна, че няма да има ощетяване на гостите с бройката. Михлех си го и аз, но не знаех дали се предлага като услуга. Харесах си обаче вече от Юлинел модел и не ми се търси пак.

А за букет мислила ли си? Ще имаш ли големи шаферки?
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 23, 2008, 07:14:55 »

Благодаря ви момичета пак за интереса към моята темичка!
А сега да започвам да отговарям на въпросите.
Шаферки ще има.
Три големи и евентуално две малки.
Ще има и една главна шаферка, която е моята най-добра приятелка.
Ще има и евентуално трима малки сладурковци, които да ми пазят малките шаферки.
Вчера купих платовете за роклите на големите и утре или в понедлник са на проби.
Роклите са в бордо.
Чудя се дали и малките да са в бордо или да са в цветове подобни на част от моята рокля, златно и екрю. Имах една идея големите шаферки да са в рокли бордо със златна панделка, а малките обратно.
Но пък да не стане много цветно.
Що се отнася до поканите - още не са готови.
Аз писах, че съвсем скоро променяхме часовете за църквата и ритуала и мястото за ритуала.
И тъй като едната ми шаферка се разболя тази седмица не успях и да финализирам прегговорите с ресторанта за изнесения ритуал в градината. Надявам се тя да се оправи и скоро да мога и да ви пусна снимки къде ще бъдем.
Халките са си тук при нас smile, а снимки се опитвам да кача, но така съм се претрупала със задачи, че и за мен самата не ми остава време. Но скоро обещавам ще кача.
Маги благодаря и на теб, че се включваш.
Почти съм решила за тортата, но тази седмица мисля да приключа и това.
Мислех тази седмица да си ходя в понедленик до моя роден град, ама от толкова неща на главата забравих да кажа на шефа, и ще оставя за петък, тъкмо ще мога да реша по-спешните въпроси и да ми е малко по-спокойно. Аз се каня да си ходя от месец и половина насам, защото там се зареждам със спокойствие и енергия, ама все не мога. А и днес ще се видим с нашите, така че май наистина трябва да оставя за следващата седмица. Тъкмо и покани ще мога да раздам.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 23, 2008, 07:21:43 »

Снежи,
за букет съм мислела, ама трябва вече и да си избера.
Даже си мислех да купя няколко рози в различни цветове и да започна да ги налагам на роклята и костюма, за да видя кое ще стои най-добре. Може и с булчинската чантичка да обикалям, но така хем ще си имам рози, хем ще преценя по-добре. Така или иначе трябва да мисля и за бутониерите.
Вие на кой сте предвидили бутониери.
Аз си мисля, че трябва и нещо за родителите и братята и сестрите.
Ами шаферките - за тях ми предложиха гривни за ръка.
Ох да ви кажа момичета направо ме заболява главата.
Явно тази седмица трябва пак да се срещна с моите помошници!
Много работа има!
Да ви се оплача, че пак почнах да сънувам разни неща, които не са готови. Снощи, сънувах, че някои ми беше дал да чета в някаква книга за ритуала с питката и пилето.
Някои знае ли защо се изпълнява този ритуал?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines