Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:23:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dorina79 - 21.09.2008  (Прочетена 83248 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 14, 2008, 22:47:10 »

Много балони,много нещо.

Последно балони, а останалите снимки трябва първо да намаля и да кача в галерията, че така и не рабрах как става качването на повече от една снимка в един пост и изобщо става ли.

 yahooУспях да кача и малко снимки в галерията. yahoo


* DSC01542-1.jpg (71.65 KB, 1100x825 - видяно 277 пъти.)
« Последна редакция: септември 15, 2008, 07:37:21 от dorina79 » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 15, 2008, 12:41:33 »

Личи си, че е било голям купон!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 15, 2008, 16:31:25 »

dorina, личи си че е бил голям купон! Party time
Ама и евала на кумата ти! Добре те е изненадала! Много са забавни снимките! blum
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #123 -: септември 15, 2008, 20:16:25 »

Супер!  danceg Пожелавам ти да има повече такива весели моменти и от тук нататък!  good
А и така като се замисля че то вече не остана време... то момента съвсем наближил!  smile Как е настроението? Аз последните два-три дена бях доста притеснена, да не кажа изнервена...  girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 15, 2008, 20:56:50 »

Ех, Дори, голямо парти е било и голяма изненада! Браво на организаторките! аз вече нямам търпение да видя какво ми кроят. За петък май го гласят да видим pardon
А ти как си? Настроението как е?Че не остана - 6 дни само!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 15, 2008, 21:23:58 »

Ех, Дори, голямо парти е било и голяма изненада! Браво на организаторките! аз вече нямам търпение да видя какво ми кроят. За петък май го гласят да видим pardon
А ти как си? Настроението как е?Че не остана - 6 дни само!

Да бе, само 6 дена, време няма, ей! blum
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 16, 2008, 07:04:21 »

Настроението е ок.
Малко в работа ще ги потормозя, че аз каквато съм си енергична, сега съм по-бърза от всякога. Както пееха в една песен от един филм "Темпо, темпо боядисвай, нито миг не се улисвай". Че, да видим докога ще издържим на темпото. От време на време се хващам, че за секунди се прокрадва някоя и друга тревожна мисъл, но гледам бързо да я отпъдя и да си кажа, че всичко ще е наред. Ама не остана наистина и все си мисля, че няма да успея с всичко. Дала съм си срок до петък всичко, което аз трябва да свърша да е приключено, за да мога спокойно да се наслаждавам на всичко. След малко ще ходим да подаваме документите, часа ни е за 09.40. После трябва да мина и през катедралата и да купя и за закичване. Да ви се похваля, че подготвих една изненада за любимия - табелка за вратата - сем. Трифонови. Трябва и нея да мина да взема днес, че вече имаме врата на апартамента и остава още малко докато можем и да се нанесем. Милото и то като, че ли е спокойно. Има си доста работа и не му остава време да се разсейва. Аз вече съм доста по-добре. Само кашлицата ми поостана, но и тя ще се оправи. Но стига за мен, аз съм ок, настроението е ок. Мисля положително за времето, че в неделя сме си поръчали слънце и страхотен ден. Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

Bybet0, и аз вече нямам търпение за твоето парти. Щом е в петък, пак ще имаш време да си отпочинала и с нови сили за нови подвизи от танци на сватбата.
И да намериш време да ни разкажеш.
А ергенско имахте ли?
Моя любим остана много доволен от своето ергенско парти, ама една снимка не видях. Каза, че нямало.huhhuh.gif
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 16, 2008, 18:22:58 »

Браво на тебе, аз вече го раздавам отпускар. Завиждам ти за позитивното мислене.

Я кажи от къде поръча табелката, да взема да заръчам и една със сем. Велчеви. blum

Страхотно парти, много идейно! А, една приятелка пътуват в петък за Варна, може да вземат и мен да ме сюрпризират с нещо. Girl_hide

Ние утре палим автомОбила и бръмваме към Варна. Стрес голям, великото преселение се очертава...
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 16, 2008, 18:35:57 »

Ей Дори, голям купон е било  yahoo Супер парти и супер кума  Bravo Надявам се и здравето е наред... че то почти не остана до големия ден. Ще се справиш с всичко- убедена съм. Ако случайно те налегнат каквито и да било съмнения веднага си помисли за нещо дето те зарежда позитивно  girl_wink


Много ми хареса втората ти пробна прическа  good Разкош Bravo
« Последна редакция: септември 16, 2008, 18:37:37 от krasunkata » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 16, 2008, 19:03:54 »

Благодаря ви момичета!
Вие сте като слънчеви лъчи в тези леко хладни дни.
Във Варна днес си беше горещо, но привечер се усеща хлад.
Това явно обаче не пречи на някои хора. Днес видях доста по къс ръкав и ме налегна един оптимизъм. Sunshine Sunshine Sunshine
Подадохме си днес документите и в гражданското и в църквата.
Купих и розички за закичване.
Снежи, табелката си я поръчах от пазара на "Чаталджа". Като влезеш в пазара през тунелчето с цветята, завиваш на ляво и ще го видиш. Едно магазинче където изработват ключове и т.н. Днес обаче не ми остана време да я взема. Те ми казаха, че няма проблем, тя си е платена. Струваше около 12лв и беше готова за 2 дни. Дано и на теб да ти спретнат едно парти. Да ти кажа, че не съм забравила за подаръчето за гости - каза че едно ще има и за мен  yahoo.И стига с тоя стрес, няма време за стрес.
Краси, здравето е добре, благодаря. И аз повече си харесвам втората прическа, А да ти кажа той и младоженеца много ме хареса. А ти как си, как е семейния живот след месец и половина?
Аз отпуск ще си взема в петък и двата дни, които се полагат по закон, т.е от 19-ти като се почне моята почивка та чак до 24.09.08 вкл. После седмица и половина на работа да си приключа тримесечието до 03.10.09. На 03-ти вечерта сме на рожден ден и на 04.10 сутринта около 06часа летим за Анталия. yahoo yahoo yahoo.
Сега сядам да правя тейбълките и да финализирам списъка и разпределението в ресторанта, че още няколко човека няма да могат да дойдат cray. А така искам всички да могат да дойдат.
Но и с тези, които ни уважат в нашия сватбен ден се надявам да направим супер купон, времето да е страхотно и да се чувстваме всички прекрасно.
Стискайте палци момичета да е слънчево събота и неделя.
Айде да си сложа малко слънчице, да ме топли.
 Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 16, 2008, 21:21:50 »

Дори, за семейния живот незнам какво да кажа- ние и преди си живеехме заедно отдавна така че големи промени няма. Вие досега заедно ли сте живели?

Иначе за слънцето стискаме палци и ти го желаем от все сърце, ама както писах на Снежи и с него и без сватбата ще я има  girl_wink Даже сега се сетих че можехме да си направим много оригинални снимки на дъжда с чадъри в ръка, ама ей сега ми дойде акъла.

За гостите не се тормози, ще стане купон  good Успех с тейбълките  Good luck
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 16, 2008, 22:03:16 »

Дори, и вие ли на 19ти ще подписвате? smile Браво за медения месец lol А за времето - дай Боже да е хубаво  Girl_hide
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 16, 2008, 23:57:14 »

Красунка, и ние заедно живеем от 5 години и малко. А заедно сме от около 9 и половина.Решихме да се женим преди повече от година и половина. И аз си пожелавам нищо да не се променя в отношенията, така си ни е добре. И освен това си пожелавам скоро да влезем живот и здраве в новия си дом.
Стискайте палци, че нашия ритуал е на открито. crazy.
no4ko24  и ние ще подписваме на 19-ти, в 10.45ч. Чичо ми има рожден ден тогава, и даже преди малко разбрах, че няма да дойде  cray, заминава по работа извън България. Каза обаче, че при първа възможност ще дойде да ни види,най-късно края на октомври.
Започнах рязането на тейбълките.Реших да направя и на гостите, които ще отсъстват по уважителни причини и след това или лично да им ги занеса, или да им ги изпратя по някакъв начин. Мисля, че ще се зарадват хората.
Хайде лека нощ от мен! smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #133 -: септември 17, 2008, 14:28:10 »

Дори, за съжаление няма да мога да те видя на 21-ви, но ти пращам много положителна енергия, слънце  blum , усмивки  и стискам палци всичко да е както си го мечтала  give_rose Много да танцувате, да се забвлявате, да се обичате и да изживеете най-незабравимите емоции  heart
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #134 -: септември 17, 2008, 18:38:25 »

Дори, искрено се надявам времето да е слънчо и топло, за да бъде всичко така както си го представиш... а и ние да можем да се разходим и да те видим  girl_wink ! Но аз съм сигурна че този ден ще бъде най-хубавия за вас!  Sunshine
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines