Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 13:57:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 73541 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 03, 2008, 15:39:41 »

Мерси, момичета give_rose Събота ще ги занесем в Малкия ЦУМ на Пиротска, казаха ни,че тазм гравират. Някой гравирал ли си е хаките там? Или ако имате идеи за други места.....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 03, 2008, 15:43:24 »

Bybeto, на мен точно за Малкия ЦУМ на Пиротска ми каза друго момиче от форума (snezhito), че не гравирали хубаво (т.е. буквите били разкривени) - и ми препоръча в Сватбения Център в Младост - там ни взеха 3лв на халка - само че е само печатно. На едни мои познати халките им са гравирани добре и не е печатно - шрифта е наклонен - като ръкописен, ако искаш ще ги питам къде са ги гравирали (казаха, че златарят им бил познат).  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 03, 2008, 15:56:43 »

Bybeto, на мен точно за Малкия ЦУМ на Пиротска ми каза друго момиче от форума (snezhito), че не гравирали хубаво (т.е. буквите били разкривени) - и ми препоръча в Сватбения Център в Младост - там ни взеха 3лв на халка - само че е само печатно. На едни мои познати халките им са гравирани добре и не е печатно - шрифта е наклонен - като ръкописен, ако искаш ще ги питам къде са ги гравирали (казаха, че златарят им бил познат).  give_rose

А, изпреварила си ме. Ако искаш ръкописен наистина иди при някой препоръчан златар. Иначе за Сватбения център - само печатно. И чашите добре надписва, само дето моята малко я е драснал с това дето пише с него. От тогава малко ми развали настроението гравьора в Сватбения център. Иначе към надписването на чашите нямам забележки, добър е. 
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 03, 2008, 16:52:16 »

Мария, Снежи, балгодаря за помощта.
Ще съм благодарна за координатите на златаря за ръкописното гравиране. Предпочитам го! А за чашите още се чудим дали да ги гравираме. Но ако става хубаво,може би ще навия моя мъж.  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 04, 2008, 13:50:16 »

Писах ти на лични за златаря!  good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 05, 2008, 20:23:21 »

Супер халкиииии  yahoo Bravo Bravo Bravo
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 06, 2008, 21:05:56 »

Мерски Красунка! give_rose Днес отидохме да ги гравираме. Ходихме до UVEL, но ни казаха, че ремонтите се изпълняват в срок от 4 седмици, а надписването се брояло за ремонт  Oh my ... и отидохме в Малкия ЦУМ в крайна сметка. Според мен жената ги гравира много добре! Аз съм доволна от резултата. Написахме си имената и датата.
Друго, което свършихме днес е купихме си обувки и двамата. На мъжа обаче останаха при родителите му и няма как да ви ги покажа. На мен лично много ми харесаха  girl_wink А ето ги и моите:





Уви не се сетих да ги снимам преди да си залепя възглавничките на Др. Шол pardon А това е и чантата с която мисля да ги комбинирам. Тя ми е стара от преди, но пасва идеално! Само ще махна белите камъни и ще сложа такива като на обувките или някаква панделка ще видим.




Обувките си ги намерих в Сватбен център София. Гледах и було там, но всичките бяха едни твърди....никак не ми харесаха. Кажете от къде да си взема някое по-хубаво. Приемам идеи.....

И от едно магазинче на Симеон взехме подаръчета за малките момиченца на сватбата. Малки сладки феички.



Това е общо взето днес. За мен остана да вземем булото и жартиера (все не мога да си харесам  nea), а за мъжа може би друга риза и вратовръзка и ръкавели и игла за вратовръзка. А, забравих да ви кажа, че има в галерията сниман костюма на мъжа горе долу. Отказа да го облече преди сватбата, поне с отва малко да ме изненадал  Girl_hide И затова леко импровизирано го снимах pleasantry

Чашите се отказахме да ги гравираме.
И това е до сега. Почти нищо не остана да се върши. Само дребни неща и доуточнения. Чак не мога да повярвам, че сме можели да сме толкова организирани  tease
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 06, 2008, 21:45:49 »

4 седмици  Oh my ... crazy !!! Тези луди ли са?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 07, 2008, 08:18:44 »

Бубе, ти измисли ли прическа и грим и къде ще си правиш? А торта? На мен май това ми остава само...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 07, 2008, 09:40:41 »

Ами при мен са готови тези неща. Тортата е част от менюто в ресторанта, но по принцип били торти на Романс. Фризьор и гримьор имам благодарение на агентката ми. Иначе имам телефони на доста гримьори, но са ми на лаптопа на работа. Утре като отида ще ти ги пратя на личен. Само незнам до какви парички говорим. За фризьор.......мога да поразтърся пак. Утре ще ти пратя на лични всико което аз съм събрала. Данода ти помогне. Иначе за прическа съм избрала. Грим ще ми правят в самия ден. Няма пробен. Но попринцип тези по-известните гримьори не правят пробен грим или ако много настояваш, ще е на цената на редовния.
А относно тортите....аз много харесвам Джани. Виж и романса. Пак зависи за какви цени. Тези са на приемливи и са вкусни. А още повече, че в Джани има и от онези веселите фигурки за торти отгоре за младоженеца беглец Girl_hide
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 07, 2008, 10:28:17 »

Мерси, Бубе, ще чакам тогава на лични  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 07, 2008, 11:02:09 »

Аз да кажа, че сандалките и чантата са страхотни.Много добре вървите с оргабизацията, а малките фигурки са много сладки.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 08, 2008, 08:49:06 »

Bybeto, сандалите и чантата са върхът! Хубавото е че ще можеш да си ги носиш и след сватбата!
Иначе така, като ви гледам май сте готови! То почти нищо не останало за довършване! Как е настроението няма и две седмици преди сватбата?
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 08, 2008, 09:13:24 »

Ели, мерси give_rose Това беше и целта де. Случайно ги видях на сайта на Свабения център, отидох и ги имаше pardon После се сетих, че някъде бях скрила в гардероба една подобна чанта и хоп имам си и нещо старо така girl_wink
Да си призная честно, както вече веднъж казах, направо не мога да повярвам колко сме организирани. Реално остана моето було, жартир, роклите на големите и малката шаферка (там малко сложно, но не е непоправимо де  girl_wink ), да си вземе украсите от Мънисто (на 17 най-късно са готови), вторник ще доуточним ресторанта, ще останат само бройката да им кажем. Да направя моята изненада за Мъжа yahoo (дано да му хареса, но няма да кажа какво е, защото чете темата) .....и той неговата де  pardon И да си поръчам букета и хркрасата на колата и бутониерите. И май това е. Е и разните там питки, пилета, но тях не ги броя за голям труд  girl_wink
Толкова ще се радвам, ако всичко мине както сме го планирали, защото по самата сватба има куп изненади, за които никой не подозира. И ще е много забавно да гледаш реакциите на хората  Oh my ... хаха и това ще е голяма награда за нас, защото цялата организация си е изцяло на нас двамата Girl_hide
Но да не изпадам в подробности. Ще видите снимките след това  blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 08, 2008, 09:23:04 »

Браво, ето една булка, която не я гони параноя, че е забравила нещо.  Bravo Bravo

Да покажеш после снимки на украсата и прочие. smile

Бубе, не знам дали си казвала, но колко души ще бъдете?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines