Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:48:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 72643 пъти)
 
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 27, 2008, 21:55:10 »

Аз като цяло исках изнесен ритуал и хич да не опирам до ритуалните зали, но уви в София са от голямото добро утро и за един театър, който всеки може да направи, искаха 270 лв. Не мерси.

Мдааа и мен ме отказаха със скромната  pleasantry цена за театъра...

Стискам палци да имат най-хубавата украса и да си я вземеш smile
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 28, 2008, 09:27:45 »

ехоооо как си бубе.........напредвате доста вече..............хайде нямам търпение да дойде 21................. blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 29, 2008, 07:52:24 »

Ако ви кажа, че във Варна са от още по-голямото добрУтрУ и искат от 300 лв нагоре за изнесен ритуал агенциите... От ритуалната искаха 380 май - само за лице от ритуална зала, а 500 за изнесен ритуал с фолклорен ансамбъл....
Най-регулярен следобеден ритуал в събото-неделен ден е 290 лв. в ритуалната зала.

Така че в София си е жива евтиния, мен ако питате. blum
ДЖ-ите също чувам, че взимат по-малко.  girl_impossible

Е, айде признавам, че в ритуалната има цял оркестър и 5-6 танцьори, ама пак цените са мнооооого дебели.

Изобщо мога да издам един нАучен труд - сравнително изследване на сватбената индустрия във Варна и София. danceg

Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 31, 2008, 16:42:09 »

Хаха, Снежи, няма да е зле да издадеш един да подготвиш психически бъдещите кандидат-булки от Варна  tease

Аз да напиша отчет кое до къде докарах.
Бяхме до Мънисто в петък и поръчахме един куп неща:
  • Украса за шампанското и виното
  • Украса за чашите
  • Свещите
  • Украса за свещите
  • Възглавничка за пръстените

  • Подаръчетата за гостите

  • Кошничките за късметите
  • Късмететата

За жалост само това има налично като снимки в нета да ви покажа, понеже другите ще ни ги правят със същата декорция като възглавничката. Всичко ще бъде в един стил. Лебедчетата ще са също с екрю панделка и ще има закачено послание за тях, на което ще пише благодарност към гостите girl_wink

Обиколихме вчера и днес с милото по магазините. За мен разбира се нищо не купих....., но на наго намерихме риза в нещо като екрю и вратовръзка. Ще пробвам да го снимам после да ви ги покажа Girl_hide
Другото, което купихме са чашите. Сега открих че са същите като на Снежито (извинявам се, дано не се сърдиш) По принцип много ми хареса тази за църквата и отидох да взема нея, но харесахе и ритуалните. И като погледнах твоите какви са, те същите blush
Слагам снимчиците в галерията на чашите, когато е готова украсата ще ги снимам и готови, ако има време, че на 17 ще са ни готови поръчаните неща от Мънисто. Обещаха и за стойки да се постараят да ми намерят за ритуалната и църквата. Ако не здраве да е pardon Ще го преживея.

Единственото неприятно, което ни заявиха тези дни, е че в ресторанта са вдигнали кувертите. Бях побесняла ( и още съм) и не за друго, а защото 6 пъти питахме, дали няма да има завишение на цените и така любезният господин ни увеща, че са преценили евентуалната инфлация и няма да се завишат. Сега ми заяви и то защото аз се обадих да питам за среща, ей така между другото ми каза, че и цените били малко по-високи. Разликата е 4 лв на куверт. И не ми е за парите толкова, колкото се ядосах, че обещават едно, а правят друго. Сега до последно няма да ги оставя намира. Да се научат в нашата мила Българя да бъдат коректни и да си спазват уговорките. Знаех си аз да си направим договор, а този от ресторанта вика спокойно, ще направим няма проблем......но после излезе в отпуска и се замотахме.....абе ще видим. Вторник отивам да се занимавам и с това.

Май друго не сме свършили за сега.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 02, 2008, 09:01:45 »

И такаммм. Пропуснала съм да кажа, че дадохме поканата на родителите на милото и те shok cray cray много се трогнаха!! Изобщо не очакваха да приготвим нещо по-специално за тях Girl_hide Сега нямам търпение да се видим и моите да им дадем и тяхната покана. А те вече съвсем не очакват. Миналата година за сватбата на сестра ми, за малко да останат без покана, е все пак имало една при сестра ми и те си я взели за спомен. Но за моята сватба си казах, че те са най-важните ми гости и заслужават повече внимание! girl_wink

Другото което свършихме е, че си взехме халкит. Да ви кажа честно, още повече се влюбихме и двамата в тях като си ги взехме. Дали защото са нашите халки, незнам, но са станали страхотни и много по-красиви от мострата. Ето ги и тях:



Сега остава да ни ги гравират, което ще свърпим в събота. Още се мислим какво да гравираме отвътре. Идеи?????? scratch one-s head
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 02, 2008, 09:16:20 »

Поздравления за халките! Bravo Страхотни са!
Защо не гравирате нещо на латиница, някакъв цитат или фраза, която само вие двамата ще си знаете какво означава! Ще потърся сайта с цитати и ще го пусна в темета!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 02, 2008, 09:16:56 »

Много са красиви халките, наистина.  Bravo за избора!

Виж в темата за халките, там имаше доста идеи за гравиране. Ние на нашите сме гравирали имената и датата, ако държиш да е нещо по-семпло!

Пак казвам браво за избора, много са красиви и стилни!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 02, 2008, 09:20:21 »

Мерси, мерси, ще погледна girl_wink Единственото, което се чудя е ще се побере ли името на моя мъж - Светослав и дата на моята ситна халка, но ще го проверя. Като цяло съм пивържаник на класиката. Както каза един мой приятел, ако забравиш кога и за кого винаги ще имаш жокер pleasantry хахах това в кръга на шегата разбира се.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 02, 2008, 09:24:51 »

Ако решиш, сайта е:
http://beta.citati.eu/browse/theme/46/Liubov/
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 02, 2008, 10:44:38 »

Честито за халките! МНого са хубави smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 02, 2008, 12:45:01 »

Халките ви са страхотни, и най-важното е че вие двамата си ги харесвате.
За гравирането вътре аз реших най-традиционото нещо имената ни и датата.И аз казах на моя бъдещ мъж, че така няма начин да забрави кога и за кого се е оженил sarcastic
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 02, 2008, 12:49:57 »

Бубе, тя тази на щанда трябва да ми дава вече комисионна. girl_wink На Владо оптиката му понеже е в мола, та се засичат с продавачката и всеки път му разправя колко булки вече си бил купили чаши и благо му се усмихвала.  Wink

Халките ви са много хубави, нашите са подобни, но имат и бяло злато.

ПП Ааа, ще се събере името на халката. Те си имат начин да ги събират. Правят по-ситен шрифта.

« Последна редакция: септември 02, 2008, 13:07:21 от snezhito » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 02, 2008, 18:37:53 »

Халките са страхотни!  good
Поздравления!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 03, 2008, 14:28:11 »

Бубе, халките са страхотни, хем класивески, хем раздвижени!! Честито! Страхотно е, че си ги харесвате много!До надписа, името ще се събере, на моята пише Ивайло и датата и има още доста място!! А за поканите на родителите ви, такива малки подробности правят голямо впечатление, на моята сватба например най-много от всички подаръци ме трогна колажа от мама и татко с мои снимки като на лента от както съм се родила  с няколко мили думи!!! Браво, че сте го направили така различно!!!Успех с останалото!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 03, 2008, 15:37:40 »

Bybeto, на халките може да се побере доста текст - на нашите пишеше: Мария & Иван  02.08.2008г. и има още доста място - така че не се притеснявай.  girl_wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines