Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:03:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 72648 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 22, 2008, 10:04:38 »

Ами няма как да ги покажа още pardon Ще почакате мако, докато станат готови. От ЦУМ от Италголд, от там милото ми е купило годежния пръстен и от там единствено на секундата ни грабнаха тези халки и решихме че са нашите heart Изцяло са от жълто злато. Аз съм повече по класиката в жанра girl_wink До 10-тина дни ще са готови.
Сега в събота първо ще се видим са мамито на малката ми шаферка да доуточним подробности по нейнат рокля, после ще скитаме с големите шаферки да тарсим за тях рокли и за мен някой нещица.
Хресах си обувки, о незман дали ще ги има в магазина, но ако трябва ще обиколя всичките из БГ докато ги намеря, защото пасват перфектно на роклята!!! И модел , и цвят.
Май за сега е това.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 22, 2008, 12:08:45 »

Бубе, ресторантът е един път!  give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 22, 2008, 12:28:23 »

Ами няма как да ги покажа още pardon Ще почакате мако, докато станат готови. От ЦУМ от Италголд, от там милото ми е купило годежния пръстен и от там единствено на секундата ни грабнаха тези халки и решихме че са нашите heart Изцяло са от жълто злато. Аз съм повече по класиката в жанра girl_wink До 10-тина дни ще са готови.

Браво! И аз си бях харесала в Италголд в ЦУМ, но после заминах на море, от Ямбол си поръчахме ужким едни халки, които злополучно сега не искат да ни дадат (дълга история sad ) и сега ги поръчахме тези от Скай сити набързо. Аз също съм за по-класически  good Е няма ли подобни в Интернет, хайде деее, пусни една ориентировъчна снимка  tease - на сайта на сара трейд има сума ти видове
А обувки - не знам какви си търсиш, но в ЦУМ има една италианска фирма, много хубави обувки! Не са евтини - около и над 100 лв., но са супер удобни, а и в повечето булчински магазини обувките за пробване са на същата фирма, което е показателно, че са издръжливи.

 Girl_hide аз моите си ги купих от един магазин на Раковска, също имат много хубави обувки - бели и в екрю.

Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 22, 2008, 12:32:30 »

Ночко, мерси give_rose Харесах си ги от един сайт, Красунката от там си ги е купила. Имат един куп магазини и цената на единия чифт ескромна, в рамките на 40 лв. Въпроса е дали ще ми намерят модела, размера и цвета, но все из цяла БГ ще има 1 чефт за мен! Но не мога да сваля снимката от интернет,ако сиаш на личен ще ти пратя и обясня кои са pardon Сега ще ровя да намери подобни халки да позадоволя любопитството ви  blum
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 25, 2008, 09:24:23 »

За сега удрям на камък с обувките. Били голям хитмесец май по баловете и сега ги няма в никой от проверените до тук магазини. Надеждата ми е в Надежа и Люлин  pleasantry
А за халките, нещо подобно са на тези, но половината са матирани, половината не.



Скоро и оригинала......

Сега събота и неделя ще обикаляме за нашите си дрешки, да се донагиздим и за малата ми шаферка. Тя милта как се радвааа danceg А за големите нищо не намерихме готво по магазините. Или са натруфени, или натруфени и скъпи......Сложна работа, та май ще се шие. Ако имате идеи къде може да има нормални рокли на нормални цени...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 25, 2008, 09:40:10 »

Бубе това с роклите на шаферките е голям проблем и май повечето момичета шият.При нас няма да има малки шаферки просто и в двата рода са се родили само момчета  pardon Ти имаш ли идея какви роклички точно искаш?
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 25, 2008, 09:43:52 »

За малката няма проблеми по принцип. Мисля да търсим подобна на моята, но за големите е проблем. Надявахме се нещо да изкочи, ама нямаааа.  Иначе променихме малко модела, от това което има в галерията, но чакам да ми покажат какво искат точно....и май ще се шие. Лошото е, че едната не мога да я открия, замина за САЩ и още не й отговаря тел....другата заминава за Турция тази седмица и ще се върне на 8-ми...., но все ще изислилм нещо де pardon
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 25, 2008, 10:07:15 »

За сега удрям на камък с обувките. Били голям хитмесец май по баловете и сега ги няма в никой от проверените до тук магазини. Надеждата ми е в Надежа и Люлин  pleasantry
А за халките, нещо подобно са на тези, но половината са матирани, половината не.

Скоро и оригинала......

Бубе  judges страхотни халки!! Ако щеш ми вярвай, но точно такива си бях харесала от ЦУМ... Много са хубави, браво  good
А за обувките и роклите не се тревожи, ще се наредят нещата... аз също търся красива официална и непретрупана рокля за сватбата на брат ми, но от 1 месец нищо и нищо не мога да харесам  girl_impossible ... Най-добре да си ушият наистина.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 27, 2008, 09:52:25 »

Такам, да спретна един кратък отчет. Вчера ходихме до Мънисто, изведнъж ме осани идеята, че сикам украса в църквата и ритуалната, но рабира се, като се сещам в последния момент, е заетаааа. Затова да помоля за малко съдействие за места където предлагат тази услуга, освен сватбен център софия, за него се сетих pardon И да е на по-нормални цени girl_wink За сметка на това се отказах сама да си украсявам бутилките и чашите, ще г оставя в Мънисто да ми ги декорират. Ще ми наравят всичко в една тематика и цената е поносима. Може би и от там ще вземем подаръчетата, колкото и да ми се искаше нещо различно от фигурки......май ще са едни стъклени лебедчета. Сега ще ви пусна примерни снимки на тези дреболии да кажете мнение.

Това са лебедчетата, като мислим да е с подобна панделка и едно папирусче, с благодарствено послание от нас.



Така би изглеждала възглавничката от комплекта, но ние ще си правим постава със същата украса може би



Ет так изглеждат поставките, които са керамични



За жалост никъде я няа цялата да ви я покажа, но всичко е с мотив панделката и дантелката с основа екрю.

Но има и още една и не мога да избера, та да ви помоля за малко помощ, понеже и двете ми харесват pardon

това е другата украса:



На мен лично мие трудно да избера........



Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 27, 2008, 10:39:53 »

Много са красиви лебедчетата!
От къде ги взехте и по колко излязоха (може и на лични).
И другите неща много ми харесват! Bravo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 27, 2008, 11:14:50 »

Бубе, провери по сватбените агенции за украсата.
Има и един магазин на Скобелев, откъдето си поръчах украсата за моята сватба - но там имах проблеми, понеже все нещо бяха неразбрали. Така че там трябва да има обясняваш не по 2, а по 5 пъти, да им го покажеш на схема или картинка точно това, което искаш, да им обясниш изрично, че ги наемаш, защото ако просто питаш кое кога се плаща и кажеш какво искаш за кога и за къде, после могат да ти обяснят, че си се била отказала  huhhuh.gif
Така че в общи линии не ти го препоръчвам - в крайна сметка и украсата не беше това, което исках - имаше липсващи елементи от нея (за които явно пак "не са разбрали"), а тези които бяха налице, не бяха във вида, който исках - въпреки че изрично им обясних как го искам, въпреки че си го бяха записали, дори си го бяха начертали... Ама карай да е весело...  Wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 27, 2008, 13:20:58 »

Menyanthe, мерси, ще поровя за такива фирми, само дето някой ти одират кожичката за няколко минути красота. Може и да се откажа от украсата накрая. Ще видя в сватбения център и във Флора комерс и така. ПОнеже искам с изкуствени цветя под наем. С естествени хем е по-скъпо, хем после какво да ги правя след церемониите??? Ще помисля.

Дорина, не сме ги поръчали още, но мисля това да са подаръчетата. От всеизвестното ателие Мънисто са иначе. На живо са по-хубави дори.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 27, 2008, 14:17:42 »

Привет Бубе! Да ти кажа много са сладурски всички нещица, ама керамичната поставчица ... мнооого ми хареса. Колко е голяма?
Ако не намериш украса, не съжалявай - църквите са ни достатъчно хубави, пък за ритуалната - те и без това така я претупват цялата работа за 15-ина минути и хайдее следващите.... Виж за ресторанта съм по-съгласна.
Успех и много усмивки с оставащата част от подготовката ти!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 27, 2008, 14:27:35 »

Бубе, не си единствената, която се сеща в последния момент за украса на църквата и ритуалната. Ритуалната категорично няма да я украсявам, там не мога да ги дишам тия, пък камо ли да им украсявам.

Църквата си има някаква украса - леко кофти с някакви изкуствени цветя е, ама като е без пари - става. Само може да се опитам малко свежи цветя да сложа на масата с принадлежностите на отеца, че едни изкуствени розички доста ме дразнят.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 27, 2008, 16:25:14 »

Аз като цяло исках изнесен ритуал и хич да не опирам до ритуалните зали, но уви в София са от голямото добро утро и за един театър, който всеки може да направи, искаха 270 лв. Не мерси. Не веднъж съм казвала моето мнение по въпроса за ритуалния дом. Изключително съм разочарована от неговат директорка, но за жалост все още с България не може да избира човек дали иска само църковен или само граждански. Както и да е, за сега няма да се промени, така че поне мако настроение да си донеса отвън, вместо градина  pardon
Намерих една фирма която има още един свободен комплект украса за 21. Ще скокна днес да я видя и ако ми хареса цената и вида ще я взема, ако не остават Флора комерс и Сватбения център. Ще ходими за чаши да видим. Харесах си едни. Стискайте палци да ги има.
И това е за сегааа......
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines