Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:01:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеният ден вълшебен на Оля и нейния любим- 31.08.2008  (Прочетена 36535 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 18, 2008, 14:38:01 »

Оля, подчертай външния ъгъл на окото  good Вземи си и коректор за очи, дори и да нямаш кръгове, след нанасянето има разлика
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 18, 2008, 16:45:15 »

Благодаря за съветите момичета!
Мили, сенките са кафяви, но с розов оттенък. Странното е, че станаха доста тъмни, а на снимките не си личи. Но какво пък, предпочитам да са по-тъмни, отколкото да не се вижда нищо на снимките в албума ни.
Нина, можеш ли да ми препоръчаш марка на някой изпитан коректор?
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 19, 2008, 10:17:11 »

Я да се отчета на бързичко. Тези дни отхвърлих доста задачки. Сещнах се с мацката за украсата на ресторанта. Първоначално исках да има пълна украса, но в последствие се оказа,че доста странични разходи ни изникнаха и ще сме без облечени столове. Е, все пак самите столчета не са чак толкова зле и мисля, че и така ще е супер. Та за украсата, ще има арка, балони и букет на всяка маса, разбира се и булчинската маса също е тяхна грижа.
Спряхме се окончателно и на торта. Ще бъде правоъгълна на два етажа, с италиански крем с шоколадови парченца, с шарени блатове (два бели и два черни) и ... ха, сега как се казваше глазурата  scratch one-s head... абе, няма да е сметанова, а гладка.. pardon Кумската торта ще бъде същата.
Украсата за колата ми беше голяма чуденка, но вчера видях един изкуствен букет, който се дава под наем. Идеята ми се стори доста добра и по всяка вероятност ще се спрем на него.
Купихме някои други сладки сватбарски добавки, които ще ви покажа довечера.
Днес трябва да задействаме медицинските! Имам едно питане по този въпрос - васермана трябва ли да се прави на гладно?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 19, 2008, 10:19:39 »

На гладно да, защото ти вземат кръв...  good

П.П. Всъщност Vanilli е права, че то не би трябвало да има значение...  blush
« Последна редакция: август 19, 2008, 11:12:40 от menyanthe » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 19, 2008, 11:10:03 »

Оля, дано не е късно, но васермана не се прави на гладно, аз специално питах преди наште изследвания, а отговора на жените бе: То той е за сифилис и кръвната група, това се хваща и да си ял и пил, така че, споко!!! Успех с изследванията! Аз съм още в Монтана и чета и пиша, до последно, видях, че си писала в моята тема и мислиш, че ме няма! Заминавам в четвъртък и до тогавва следя всичко при теб!! Да ти кажа и аз съм се отказала от калъфи на столовете, и не съжалявам! И ние ще имаме букет на всяка маса, но без арка, повече бели балони  украса на нашата маса, колкото до идеята за колата, ако ти харесва изкуственото букетче, направо действай, при нас също до последно не знаех лкаква да е украсата на колата, но убедих мама за това, което исках, а имено- естествен букет, който после да сложим на нашата маса, тя не искаше че щял да падне, да се развали, но поръчахме от този с вакума и гъба, дано не мръдне, че иначе ще трябва да слагаме от икебаните с изкуствени цветя от ресторанта, дето предлагат!!Тортата звучи супер!!Но като е само на два етажа сигурно е много голяма, за да има за всеки или отделно пасти сте поръчали?? Украсата звучи много интересно!Оф, нямам търпение вече, че и роклята не искаш да покажеш....хаиде успешни последни приготовления yahoo give_rose
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 19, 2008, 11:57:30 »

Добреее, значи се грабваме след малко право към някоя лаборатория!
Мили, за тортата - да доста големичка ще стане, но никога не съм си я представяла 5 етажна. Много исках букета за колата да е от естествени цветя, но си казах, че не си струва да давам толкова пари за няколко часа, защото в ресторанта ще имаме украсена маса, пък и от жегата милите ще клюмнат сигурно. Колата ще е бяла (ако не ни мине котка път) и исках букета да има повече зеленина. Този който видях беше за 30лв - струва си!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 19, 2008, 12:22:21 »

Скъпа, не знам в Пловдив какви са цените, но моя за колата от естествени цветя ще е 40 лв, мисля че ще е ок, като имаш предвид, че ще е и на масата и от там пестя пари,а и моя булченски букет ще е около 30 лв, тук цените са по ниски!!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 19, 2008, 15:03:58 »

ООооо още една булка!  yahoo Хайде Оля споделяй....привършвате ли вече с приготовленията или има още какво да се иска?
Късмет с медицинските! good
Тортата сигурно ще е много вкусна /поне така звучи Torte /
А за грима - много ми харесва! Много добре се е получило! Само да подчертаеш още малко окото!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 19, 2008, 18:36:33 »

Миличка, какво стана с изследванията?? Успя ли днес да ги направиш??
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 19, 2008, 19:13:16 »

Днес не ми е ден. Много ядове от сутринта и така и не успях да стигна до изследванията. Но платихме тортата и поръчахме пиенето (ще си внасяме). За капак, прибирам се одеве и си викам ох свърши вече този каръшки ден и гледам фотоапарата не работи ...... Иначе преди малко си наизвадих сватбените нещица, та си пооправих настроението. Вече си имаме сватбена книга, жартиер и възглавничка. Ще ви ги пусна при първа възможност. Приятна вечер на всички!!!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #40 -: август 20, 2008, 09:43:57 »

Честито Оле за всички красотни нови нещица, които сте си набавили за сватбата. Ох как искам снимки  blush
Иначе гримът е 6 точки,много добре се справяш  Bravo
Дано днес да ти е много ползотворен и приятен денят ти, че да компенсира вчерашния  give_rose
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 20, 2008, 11:58:31 »

Благодаря ти Маги! Денят наистина е много по-добър от вчера. Роклята ми е готова  yahoo  Сега съм пред дилема, от една страна много искам да отида още сега да си я взема (от Асеновград), но пък от друга страна искам да има някой с мен, защото като я сложа и ще се отплесна, ще ме обхване еуфорията и въобще няма да видя ако има нещо не е както трябва. За вторият случай трябва да чакам до събота, за да взема маман за оглеждач.  smile.Сестра ми  и кумата са в София, другите бачкат....
Ама пък така да нямам търпение...
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 20, 2008, 12:08:15 »

Според мен вземи някой с теб да те огледа хубаво, знам че те чопли от върте да идеш веднага, но ти си знаеш. А какво направи с прическата и фризьорката?
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 20, 2008, 13:52:34 »

и аз съм за това да изчакаш да отидеш с някой, знам какво е трепетно и ти се иска всичко да си вземеш, но хората около теб биха решили по реално.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #44 -: август 20, 2008, 14:18:48 »

Честито рокляяяяя!  yahoo

Олеле, ако бях аз никога нямаше да мога да се сдържа и да чакам до събота, така съм, супер нетърпелива  girl_impossible
Но ти ако можеш наистина изчакай да отидеш с маман, няма по-добър съветник.
Искаме снимки, искаме снимки.....  blum
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines