Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:15:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеният ден вълшебен на Оля и нейния любим- 31.08.2008  (Прочетена 36499 пъти)
 
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 08, 2008, 22:18:53 »

съжалявам за кофти презентацията, но нещо ми даваше грешка с галерията и реших направо в албума да ги поместя както трябва в края на седмицата. До скоро и целувки на всички!!!!!
А сега за последно...


* DSC_6313 (968 x 648) (484 x 324).jpg (52.2 KB, 484x324 - видяно 279 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 08, 2008, 22:19:59 »

Прекрасни сте twohearts girl_in_love
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 08, 2008, 22:59:55 »

Оля, много сте хубави!!!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 09, 2008, 08:30:35 »

Много сладка булка! give_rose
А пък с младоженеца сте си един за друг! heart
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 09, 2008, 08:51:07 »

31.08.2008.... Ммда, това беше страхотен ден изпълнен с любов. Чувствах я навсякъде...
Сигурно всяка от вас е изживявала мигове, които не могат да се опишат с думи. Те просто ви изпълват с топлина, трепет и сладостно щастие. За мен това беше нашият сватбен ден! Ден, който нямаше да бъде същият без подкрепата и любовта на толкова много хора. На първо място родителите ни, които го осъществиха и бяха на гребена на вълната от щастие през целият ден.
В деня преди сватбата бях толкова спокойна, а това е изключително необичайно за мен, всичко си вървеше по график. Много се забавлявахме по време на маникюра! Приятелка на сестра ми се зае с мен, майка ми и сестра ми и за няма и час и трите бяхме готови.
До към 23ч се занимавахме с балони, е, признавам нещо ми стържеше под лъжичката, но в никакъв случай не бе толкова силно, че да не ме остави да спя.
В неделя се събудих, изкъпах се и хапнах два залъка. Вече беше дошло време за посрещане на фризьорката. Аз, все така спокойна.
Повече се притеснявах за Ники, който се разболя два дни по-рано.
Фризьорката като ни подпука една след друга.... първо аз, после кумата, айде майка ми и за накрая остана сестра ми. До тук добре...
Но по едно време започнаха да пристигат гостите (имаше доста от други градове). Докато правеха сестра ми аз реших, че трябва да започвам с грима, като трябваше да оставя само декорацията за момичето което ни прави ноктите. Понеже рокята ми беше доста отворена отгоре, реших да се хвърля по цици, пък като приключа с грима да се шмугна в нея. Е, точно тогава решиха да искат влизат голяма част от родата... само те ми липсваха.
По едно време се телепортира и Радост (за грима), заедно с Тереза, която бе дошла по-раничко за да снима булката.
Докато се усетя и тъпаните вече ги чувам долу.
Да, и като почнах да плача.... мале, ужас! Всички които бяха при мен се шашнаха, ама и аз като не мога да спра, луда работа... Поне се наревах за 5,6 минутки и до края на вечерта не ми се наложи да се притеснявам за грима си!

Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 09, 2008, 08:58:47 »

ееее завърнахте се, бравооо сигуна съм чевсичко е било приказно, и снимките са сладурскиииии, но в това не се и съмнявах Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 09, 2008, 09:57:32 »

Оля, скъпа моя, страшно се радвам за теб!!Нямах търпение да се завърнеши да разказваш!! много се радвам, че денят е бил най-специалния за вас двамата и всички, които ви обичат!!! Снимките са страхоти!!! Просто ти си великолепна!!! И тази коса, аз си мислех, че е по-къса, роклята ти стои страхотно, а бе приказка, нямам търпение да гледам още снимки!! Как изкарахте на медения месец?Целувки и прегръдки от мен!!
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 09, 2008, 16:49:59 »

Честито Оля,пожелавам ви много щастие и любов и всичко най-най хубаво heart И двамата сте мнооооого хубави give_rose
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #113 -: септември 11, 2008, 15:49:00 »

Привет, мила Оля smile
не мога да ви се нагледам - много сте сладки  Girl_hide
Аз вече поръчах роклята - в Асеновград blush , но сега като те гледкам реших, че искам като твоето було - да ми кажеш от каква материя е  Wink ако нямаш нищо против, разбира се give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #114 -: септември 16, 2008, 17:26:33 »

Честито Оле!
Прекрасни сте  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Нямам думи да изразя колко много ви харесвам, особено ти си прелестна булка! Пожелавам ти цял живот любимия да те гледа с влюбени очи, а ти да се оглеждаш в това море от любов и да се чувстваш най-обичана и желана!
Горчиво!!!!  danceg danceg danceg
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 17, 2008, 20:58:23 »

Хиляди благодарности на всички вас!!!!
Съжалявам, че се изгубих доста време, но освен работата сега търся и квартира.
Една молба - потя се над сватбеният албум и не знам как да си направя изгледа на снимките различен от този в момента. Виждам "изглед", ама не мога да кликна отгоре...
Както и да е. Една част от албума е готова. Надявам се до няколко дни да успея да го завърша.
Аааа и да ви се похваля..имаме си бебе - френски булдог. Казва се Базел, невероятно шантав е и е много сладък! Сега отивам да се позанимая с него. До по-късно! Целувки на всички!!!!
« Последна редакция: септември 17, 2008, 21:00:42 от Оля » Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 17, 2008, 21:01:30 »

Ето го и него...


* DSC01837 (648 x 486) (162 x 121).jpg (8.49 KB, 162x121 - видяно 1572 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 17, 2008, 23:03:16 »

Леле колко е сладко kitty А снимките са прекрасни-а вие прелестни good ще чакам с нетърпение цялостният завършен албум Wink
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: септември 18, 2008, 08:45:41 »

Оля,току що ви разгледах албума... Bravo Направо сте страхотни weddingday  Dance Супер сте!!! Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 18, 2008, 09:36:43 »

Здравей скъпа!! Появи се най-накрая!! *YAHOO*Снимките са страхотни!! Ти си прекрасна булка!! Кученцето е страхотно!! Успех с работата и квартирата, защо така изведнъж и двете??
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines