Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:35:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На колко години бяхте  (Прочетена 166545 пъти)
 
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« -: август 13, 2008, 10:01:31 »

Когато сключихте брак - Вие и Вашият съпруг?
Според Вас възрастта има ли значение?
П.п. Извинявам се, ако дублирам тема, но търсих, търсих и не открих. pleasantry
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #1 -: август 13, 2008, 10:36:19 »

Аз почти на 25, а той на 29... В никакъв случай не мисля, че има възраст за женене и любов между двама души...от значение обаче е силата на любовта и уважението помежду ви /шегувам се разбира се/ girl_wink
Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #2 -: август 13, 2008, 10:39:56 »

Аз почти на 25, а той на 29... В никакъв случай не мисля, че има възраст за женене и любов между двама души...от значение обаче е силата на любовта и уважението помежду ви /шегувам се разбира се/ girl_wink

И ние сме натолкова, но  обърнато - аз съм на 29, той на 24.6. Всъщност, мисля, че и на 200 да беше пак той щеше да е моят мъж, а аз неговата жена.  Dance2
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 13, 2008, 10:57:36 »

аз на 24,а той на 25...................... :danceg:възрастта няма значение щом двама души се обичат и са готови да създадат семейство.........
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 13, 2008, 10:58:57 »

Когато със съпруга ми сключихме брак миналата година аз бях на 24, а той на 30.
Според мен няма никакво значение възрастта. Щом двама души се обичат, нищо друго не е важно. heart
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 13, 2008, 10:59:21 »

аз на 24 и той също на 24
Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #6 -: август 13, 2008, 11:04:49 »

аз на 24 и той също на 24
Ох, много се радвам момичета, че не изпаднахте и вие в шок и ужас от разликата в годините ни (като майка му). Според нея той бил още дете - нищо , че работи, че има висше образование, че не им иска един лев - както и аз, нищо , че живеем заедно от 2 години и един път не сме се скарали. Остават ни 4 дни и вместо да съм щастлива и радостна аз само се чудя какво ще измисли свекървището за да ни провали сватбата. Малко  Offtopic се получи това мое мнение, но моля, проявете разбиране, паниката надделява в момента... bad
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 13, 2008, 11:13:40 »

На нашата сватба /а тя предсой/ аз ще съм на 25, а той на 28 г.!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #8 -: август 13, 2008, 11:18:51 »

Omnia Както са казали и останалите, разликата във възрастта няма значение.

Ти го виждаш като твоя мъж, следователно е МЪЖ, колкото и това да не се харесва на майка му. Ми, ти пък и кажи, че преди стотина години са ги женели обратното момичето да е по - голямо. Това са някакви глупави предразсъдъци, които се менят с времето и нямат отношение към чувствата.

Нищо няма значение освен човекът до теб. В края на краищата ти ще живееш с него и вие си решавате. Щом е ЧОВЕКЪТ, другите да си гледат работата! Не се съобразявайте с тях, истинската любов е глуха за клюките, сплетните и съветите.  good

Аз пък като харесвам да е по - голям от мен, та какво? Това е въпрос единствено на вкус и възприятие.  То по тази логика, ще трябва да се женят само хора дето са родени в един ден.

Успех и много щастие ви пожелавам!  wedding

Ние ще сме на 28 (аз) и 33 (магаренцето ми).
Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #9 -: август 13, 2008, 11:24:02 »

Su_To - Ти си Sunshine, благодаря за подкрепата, наистина имам нужда от нея. Да не говорим, че въпреки годините, той е много по-улегнал, спокоен, уравновесен и домошар от мен. Аз съм си дивачката, и сигурно за това сега се треса от всякакви вманиячавания. badgirl
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 13, 2008, 11:36:57 »

Е Omnia , нека да те поуспокоя, че разликата я има не само при вас. Аз съм на 27, а той е на 24. Винаги ще има хора, които да намерят кусур тук или там.... Нама никакво значение възрастта или по-точно разликата в годините. Su_to го е казала много добре  good  Една страхотна сватба ти пожелавам и щастлив съвместен живот след това!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 13, 2008, 11:39:23 »

Омния, майка ми е по-голяма от баща ми с 2 год., да са живи и здрави и да чукна на дърво възраста не е била проблем и не е и до момента, за да са щастливи заедно Wink
След като за теб той е МЪЖЪТ на живота ти значи така е трябвало да стане.Не се впрягай в глупостите на свекървата, а изкарай най-прекрасните си мигове сега  give_rose

А при нас е 27 за мен на 29 за него.
Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #12 -: август 13, 2008, 11:42:24 »

Маги, Оля - благодаря ви за подкрепата и пожеланията, да ви се връщат. Не мога да открия картинката за целувки, но ви ги пращам!  girl_wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 13, 2008, 11:51:25 »

АЗ съм на 21 а той на 27  Bravo
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 13, 2008, 12:29:31 »

Аз съм на 22, а той е на 28  любов заедно
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines