Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:44:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 78913 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 11, 2007, 21:30:30 »

Май тук все сме се събрали дето си споделяме всичко с мъжлетата!Те са нашите най-добри приятели и приятелки.Плачем им на рамото,споделяме проблеми в работата /тази колежка ни дразни,онази не ни харесва/ и т.н. pleasantry
Най-лесно е да направиш разкошна сватба.Емоцията от нея ще трае колко,една година,две?А после?После остава доверието ,разбирателството и любовта! good
Тази игра трябва да се играе с открити карти,иначе ще бъде всичко една голяма измама.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #16 -: април 11, 2007, 21:31:18 »

Аз много ще се учудя ако някой си признае във форума, че има тайни от половинката си. girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 11, 2007, 21:32:03 »

а за него когато искате да говорите,да го обсъдите какво е направил или как,после казвате ли му?
Охо казвам му и още как!Даже му се карам.Никога не говоря зад гърба му.Ако съм казала нещо,то веднага му го казвам и на него.Иначе как ще променя ако нещо ме дразни в него! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 11, 2007, 21:33:16 »

Аз много ще се учудя ако някой си признае във форума, че има тайни от половинката си. girl_wink
Е стига де!Просто тук всички сме изпаднали в сватбена еуфория и всички сега летим в облаците и затова се получава така.Ела да видиш след 10 год как ще е!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 11, 2007, 21:34:02 »

да, аз лично си подхващам разговора без проблем. Разбрали сме се да приемаме мнението на другия без да се цупим ( не че аз много го спазвам де  blum blum blum ) и си казваме всичко - независимо дали става въпрос за упрек, похвала или просто да си разкажем или обсъдим нещо ежедневно  smile
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #20 -: април 11, 2007, 22:41:24 »

Аз много ще се учудя ако някой си признае във форума, че има тайни от половинката си. girl_wink
Е стига де!Просто тук всички сме изпаднали в сватбена еуфория и всички сега летим в облаците и затова се получава така.Ела да видиш след 10 год как ще е!
и аз съм съгласна!надали някои ще си признае даже,ако има такива тайни! secret
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #21 -: април 12, 2007, 07:45:50 »

Ами все пак, колкото и да ти е близък човек, има трудни разговори. Аз понякога трудно се отварям на приказка, но говоря по друг начин: с езика на тялото, примерно tease . Нали знаете, че вербалната комуникация е само 7 % от общувенето?  Blush Той по-лесно споделя с думи от мен. Ама важното е да се разбираме, независимо как си говорим, нали?
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 12, 2007, 08:48:31 »

Аз много ще се учудя ако някой си признае във форума, че има тайни от половинката си. girl_wink
Е стига де!Просто тук всички сме изпаднали в сватбена еуфория и всички сега летим в облаците и затова се получава така.Ела да видиш след 10 год как ще е!
знаеш ли Фииби,и аз винаги съм се питала докога ще сме в този форум и ще казваме че животът ни е приказка? много бих се зарадвала на някой, който е женен повече от 3-4год. да сподели нещо girl_wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 12, 2007, 08:53:20 »

момичета,
после ще си направим друг форум и ще разискваме други проблеми: за бебчета, за първолаци....
аз лично смятам, че все има нещо, което не можеш да кажеш супер открито на половинката, защото ще го нараниш, колкото и да ти е близък.
понякога е по-добре да замълчиш.
 girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 12, 2007, 08:56:18 »

понякога е по-добре да замълчиш.
 girl_in_love
да така е но при нас аз нямам спира4ки и си казвам това което ми е, е той понякога се сърди ама Blush
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 12, 2007, 09:02:05 »

Всичко си казвам, иначе се сърди, цупи......... Mad girl hysteric Плачещо момиче Cray не говори  End
а аз после  shok
Ако има нещо, което не трябва да знае има два начина: Тема табу или признание в подходящ момент.
Като цяло, няма много тайни от нея. Така е по-добре. Че и аз понякога много говоря и се издавам  sarcastic
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #26 -: април 12, 2007, 10:44:34 »

 DANCE Хихи, да, Тео  DANCE
И аз с моята голяма уста .... колко пъти съм се излагала  Blush
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #27 -: април 12, 2007, 11:28:47 »

DANCE Хихи, да, Тео  DANCE
И аз с моята голяма уста .... колко пъти съм се излагала  Blush


Моят приятел първо малко се дразнеше, че съм по-мълчалива, ама сега дойде на моята! Като вижда колко мъже търсят на жените си "копчето за изключване"... То споделянето не означава да говориш непрекъснато, а да казваш значими неща.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 12, 2007, 14:18:14 »


И аз с моята голяма уста .... колко пъти съм се излагала  Blush


И аз съм така, каквото ми е на акъла, това ми е на устата и честно казано доста често се оказвам в някакви конфузни ситуации или поне " неудобни"  blush  blush blush

Но като се замисля така ми е доста по-леко на сърцето и душата, защото иначе само трябва да премислям това казала ли съм го или не...а така...пей сърце! LOVING LOVING LOVING
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 12, 2007, 21:37:04 »

Е ама повечето сме едни приказливи  *db*Все много ни знаят устата ,понякога обиждаме ,но все се оправдавам че съм искрена.Един приятел обаче все ми казва,че това не е достатъчно оправдание.
знаеш ли Фииби,и аз винаги съм се питала докога ще сме в този форум и ще казваме че животът ни е приказка? много бих се зарадвала на някой, който е женен повече от 3-4год. да сподели нещо girl_wink
Че живота ни ще е приказка не се заблуждавам,но каквото и да става в каквото и интернет пространство да се подвизавам смятам да съм абсолютно искрена с момчето ми!
« Последна редакция: април 13, 2007, 14:32:33 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines