Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:19:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 78848 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« -: април 10, 2007, 20:08:27 »

Имате ли тайни от вашият любим(а),или не всичко трябва да се казва на мъжа/жената?
Мислите ли,че след като се обвържете с него/нея трябва да си споделяте всичко?
или понякога колкото по-малко знае толкова по-добре.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 10, 2007, 20:33:30 »

Цитат
понякога колкото по-малко знае толкова по-добре
Този принцип аз дори и понякога не мога да ги спазвам.Според мен всичко трябва да си казваме.Ами нали двамата градим един общ,бъдещ съвместен живот.А и на мен честно да ви кажа ми е много трудно да пазя тайни от него.Чувствам се гузна и въобще чувствам се много неприятно.Мисля ,че и той не крие нищо от мен.Казвам нищо съществено разбира се.Дори и сега когато сме разделени и сме тооолкова далече един от друг пак успяваме да си разкажем повечето неща ,които са ни се случили,да споделим страховете си,радостите и надеждите.Аз съм ЗА споделянето. good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: април 10, 2007, 21:30:59 »

Съгласна съм с Фийби  good и аз съм за споделянето-от ежедневните дребни глупости до най-важните неща в живота. Споделям с милото абсолютно всичко, но ако трябва да съм докрай честна има няколко неща, които не съм му казала-вече са минало де  blush
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 10, 2007, 21:52:57 »

този въпрос го зададох,защото аз винаги съм била много искрена и пряма спрямо моето мило,винаги му казвам всичко и незнам дали съм права Cray.моята сестра винаги ме упреква ,че му казвам прекалено много и че една жена трябва да има тайни от мъжа си.но сега виждам че и вие мислите като мен и ме успокоявате girl_in_love.
иначе за неща от миналото и аз не съм му казвала всичко де blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 10, 2007, 22:00:24 »

Е от миналото наистина не е нужно да знае всичко.Само излишно да го дразним.Никой не е света вода ненапита,така че ..............
И аз имам приятелки,които ми казват :"Спестявай си пари " и т.н. и аз направо  Oh my ....И все едни акъли ми дават от този род все да не казвам и все да су трая ама аз не мога.Само го чакам да звънна по скайпа и започвам да го заривам с информация! DANCE
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #5 -: април 10, 2007, 23:58:34 »

а пък на мен ми става много кофти като разбера нещо за минали гаджета resent resent Burokracia werewolf на милото!не знам защо!?то няма смисъл да се ядосвам,де!щото знам,че обича само мен,но...съм си такава.а той не иска да ми разказва за тях,ама аз по някога го подлудявам да го ръчкам да ми казка!а това не е честно,нали? blush blush blush blush blush blush
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 11, 2007, 07:41:40 »

Само го чакам да звънна по скайпа и започвам да го заривам с информация! DANCE

точно това имах предвид,че след като сме си ги избрали за дружки цял живот,не са ли те най-добрите ни "приятелки",не трябвали с тях да споделяме всичко което ни се е случило?!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 11, 2007, 09:24:45 »

Само го чакам да звънна по скайпа и започвам да го заривам с информация! DANCE

точно това имах предвид,че след като сме си ги избрали за дружки цял живот,не са ли те най-добрите ни "приятелки",не трябвали с тях да споделяме всичко което ни се е случило?!
И аз така мисля! *THUMBS*Много съм щастлива от факта ,че си имам съмишленик и заедно решаваме и правим всичко.Според мен не е истинска връзката,която крие тайни.Това означава че нямаш доверие на този човек.А в края на краищата в живота оставате ТИ и ТОЙ!
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #8 -: април 11, 2007, 10:05:35 »

Само го чакам да звънна по скайпа и започвам да го заривам с информация! DANCE

точно това имах предвид,че след като сме си ги избрали за дружки цял живот,не са ли те най-добрите ни "приятелки",не трябвали с тях да споделяме всичко което ни се е случило?!
И аз така мисля! *THUMBS*Много съм щастлива от факта ,че си имам съмишленик и заедно решаваме и правим всичко.Според мен не е истинска връзката,която крие тайни.Това означава че нямаш доверие на този човек.А в края на краищата в живота оставате ТИ и ТОЙ!

Напълно съм съгласна!! Аз пък не съм имала кой знае какво да крия от миналото и мисля, че съм му казала всичко. Ако може да ме приеме и да продължи да ме обича, след като е разбрал това, тогава връзката е здрава и ще издържи във времето!! Най-важното е да сте честни един към друг и да се приемете такива, каквито сте. Иначе, всичко скришно някой ден излиза наяве и като го разбере отдругаде или по неподходящ начин, любимият може и да не ви зареже, ама ще му стане мнооооого криво и ще се почувства сигурно излъган и че му нямате доверие. Това е моето скромно мнение. kiss2
« Последна редакция: април 11, 2007, 14:15:52 от maria_lakova » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 11, 2007, 10:22:52 »

И аз така мисля! *THUMBS*Много съм щастлива от факта ,че си имам съмишленик и заедно решаваме и правим всичко.Според мен не е истинска връзката,която крие тайни.Това означава че нямаш доверие на този човек.А в края на краищата в живота оставате ТИ и ТОЙ!
напълно съм съгласна с мнението на fiibi
« Последна редакция: април 11, 2007, 14:16:54 от maria_lakova » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2007, 15:45:37 »

аз действам по същия начин, споделям всичко с моето момче. Понякога обаче има неща, които няма как да говоря с него - напр., че съм претиснена за женитбата и т.н.
и си мисля, че щеше да е добре да имам и толкова близки приятелки, защото от дълги години, дори и преди да станем гаджета, той ми е бил все най-близък.
 heart heart heart
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 11, 2007, 15:49:59 »

и на мен милото ми е най-добрия приятел и му споделям вси4ко дори и притеснения относно сватбата и много ме успокоятва и укуражава(ох май не написах правилно думата soryyy)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 11, 2007, 18:02:35 »

С моето момче се познавахме много преди да станем гаджета. Той знаеше абсолютно всичко за мен за гаджета, разни проблеми абе абсолютно всичко. И винаи съм се чудила как така реши да ме вземе???  pleasantry
Когато станаха нещата помежду ни му казах, че не искам да се променя нищо в отношенията ни. И до сега си споделяме всичко и той е моят най-добър приятел.  LOVING
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 11, 2007, 21:19:20 »

С моето момче се познавахме много преди да станем гаджета. Той знаеше абсолютно всичко за мен за гаджета, разни проблеми абе абсолютно всичко. И винаи съм се чудила как така реши да ме вземе???  pleasantry
Когато станаха нещата помежду ни му казах, че не искам да се променя нищо в отношенията ни. И до сега си споделяме всичко и той е моят най-добър приятел.  LOVING
Bravo Bravo Bravo Браво, Юле! Според мен споделянето и доверието между двама души са две от най-съществените неща в една връзка! Аз също споделям всичко с половинката, както и той с мен! good
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 11, 2007, 21:29:52 »

а за него когато искате да говорите,да го обсъдите какво е направил или как,после казвате ли му?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines