Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 22, 2024, 08:36:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: какво да правя-как беше при вас
? - 3 (50%)
2 - 2 (33.3%)
? - 1 (16.7%)
Общ брой гласове: 6

Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как беше при вас- незнам какво да правя  (Прочетена 10598 пъти)
 
pupesh
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« -: август 13, 2008, 07:44:12 »

здравейте момичета, от доста време чета форума и днес се реших и аз да напиша нещо. проблема ми около сватбата е, че моят приятел я възприема само като повод да се харчат пари, изпитва ужас да е център на внимание и казва,че това ще е ужасен ден- незнам какво да правя... tuktuk как беше при вас
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #1 -: август 13, 2008, 08:23:32 »

Хрумва ми следното. Ако е толкова стеснителен и мрази да го зяпат много хора си направете сватбата само с най - близките приятели, с които редовно си купонясвате и с родителите. Така ще избегнете притеснението, защото ще сте си "вие си".
Активен
pupesh
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #2 -: август 13, 2008, 08:35:26 »

ами аз вече се замислям дали си струва въобще да се женим, защото старите хора казват насила хубост нестава- то ясно е,че ако се напъне "ще издържи"- но на мен започва да ми става обидно
Активен
pupesh
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #3 -: август 13, 2008, 08:37:03 »

а иначе идеята е добра girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 13, 2008, 11:41:36 »

О аз ако бях на твое място щях да направя следното:
Избирам си двама приятели за кумове и само на тях казвам какво става, каня другите си приятели на вечеря някъде и така.Подписвате само с кумовете а вечерта сте си на събиране където като кажете че сте подписали ще им съберете очите, но ще сте с най-близките си и няма да се притеснявате.Проблема е ако ти искаш сватба, а той не.
Активен
pupesh
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #5 -: август 13, 2008, 12:38:33 »

ами той е израстнал в семейство, където отношенията са служебни,без нежности и тн. , без много близки хора, а аз имам около 2 листа списък с приятели,които искам да са до мен и да се радват заедно с мен, а до остане тайна,просто е немислимо-родителите му са еснафи и доста тесногърди и това ще е края на отношенията...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 13, 2008, 20:45:24 »

Мила pupesh, моето мнение е, че трябва вие двамата да сднете и да се разберете каква искате да бъде сватбата. И да не оставяте това, че имате различия в мненията по тази тема да ви разделя. Още повече пък да ви разделя мнението на родители и т.н.
Стискам палци да се разберете и да имате един весел ден!  pleasantry
Активен
pupesh
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #7 -: август 14, 2008, 07:49:22 »

Благодаря ти, много си мила! smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 07, 2008, 14:23:42 »

И при нас беше нещо подобно, не обича да е център на внимание, смяташе, че са много пари на вятъра, абсолютно същото като при вас, като изключим, че не е имал такива проблеми в семейството си...
Затова при нас 1-во беше годежът, в супер тесен кръг, това някак го подготви за мисълта, че някой ден може би ще има сватба...И имаше - след година и половина...
Пък и аз бях категорична, че такива подписвания само с кумовете не искам и ако е заради единия подпис няма да се оженя...Колкото и смешно да звучи на някои - исках да се оженя заради сватбата...важно емоционално събитие в живота на човек...иначе само подпис и хайде кой откъдето е...
А деца без да сме сключили брак също не исках...не че не го допусках като възможност...

Та в един момент, не можах да го позная моичкият, така се вживя заедно с мен в подготовката на сватбата, че чак не можах да го позная...Е, изнервяше се на моменти и доста се поскарвахме, това си е нормално, има доста нерви покрай организацията...
Но накрая на самата сватба беше много по-отпуснат от мен и дори повече се забавляваше, радваше се да е център на внимание и сега е супер доволен, че сме се оженили и че сме правили сватба! Чак не можах да повярвам!

Така че, предполагам и при вас ще има подобна трансформация! Пожелавам ви го от сърце!

Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 08, 2008, 10:53:39 »

Моят пък не обича шумни места и много хора на едно място. Каза най-много 40 души. Аз му подадох моя вече подготвен списък, който беше около 45 и му казах да ми предложи кои да задраскам и да сложим на тяхно място неговите роднини и приятели. И така понеже видя, че са наистина само близки сватбата прерасна в 80 души, но в много просторен ресторант.
Присъединявам се към Kiksi, аз също до голяма степен се омъжих, заради сватбата. Но понеже се подписахме предният ден мога да кажа, че и тогава имаше емоция, беше много хубаво и се чувствах не по-малко специална от колкото на сватбата, въпреки че бяхме само с кумувете и родителите. Така, че от сегашната си гледна точка бих се омъжила и в тесен кръг, без голяма бяла рокля. Не е нужно да криеш от приятелите, просто ще ги почерпиш след това.

Колкото до разхода - зависи от много неща, но ние освен емоционално и чисто финансово сме на плюс от сватбата Wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 09, 2008, 14:56:49 »

Да, и ние подписахме 2 дни предварително, само 6 човека бяхме, но вълнението като че ли беше още по-голямо отколкото на самата сватба...

Но не съжалявам за сватбата, струваше си спомените, които имам сега, макар че за секунди на самата сватба, когато всичко вървеше с главата надолу и се чудех има ли още накъде по-зле да става, ми се прокрадна мисълта, че ако съм знаела...нямаше толкова нерви и средства да изхабя...
Но не съжалявам за сватбата и ако се върне времето назад, пак бих се омъжила със сватба.  good

А за парите - ние не успяхме да "си избием" и половината от разходите, но така или иначе то се очакваше, а и не сме го направили за това, така или иначе знаехме предварително, че ще сме на доста голям минус...Но си струваше емоцията!
Активен
pupesh
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


« Отговор #11 -: октомври 10, 2008, 08:09:42 »

Здравейте, мили момичета.
Благодаря за отговорите ви.
Силно се надявам нещата да се развят добре. Както Kiksi каза, че е станало при тях.
Но да в кажа, колкото повече време минава, толкова повече съжалявам, че въобще ми мина мисълта за сватба.
Щ е ви държа в течение...
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #12 -: октомври 26, 2008, 18:24:32 »

Остави го на сухо и му кажи - като се ожениме,тогава - Да видиж как ще се задейства. danceg pleasantry
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 26, 2008, 18:45:25 »

Остави го на сухо и му кажи - като се ожениме,тогава - Да видиж как ще се задейства. danceg pleasantry
focus ROFL
вие мажете сте такива на всичко се съгласявате само и само секс да има
тогава всичко е мир и любов
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #14 -: октомври 26, 2008, 18:57:16 »

Малка но вече знае Bravo Bravo Bravo
Като си говориме за сватби,колкото по рано го разберете това толкова по-дълъг и щастлив семеен живот ще имате. yahoo Надявам се и двата съвета които ви дадох да свършат работа. smile
« Последна редакция: октомври 26, 2008, 19:00:12 от DJ - Ivo » Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines