Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 15:26:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на snezhito- 21.09.08  (Прочетена 86316 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 27, 2008, 14:59:26 »

Мила Снежи,
знам че много държиш на всеки един гост който си поканила и искаш да дойде.
Нормално е да се ядосваш, но все пак както и Оля писа ти предстои сватба и трябва да се радваш, че човека е жив и здрав.
А и както ти писах преди това винаги има малък шанс нещата да се развият добре.
Няма ли как този човек да си вземе болничен например?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 27, 2008, 15:29:51 »

Дора, благодаря и на теб и на всички останали момичета за милите успокоителни думи. Няма възможност да си вземе болничен, ако го направи ще е ясно защо го е направил и после света ще му се види тесен. Здраве да е, ще се почерпим друг път.
« Последна редакция: август 27, 2008, 15:32:28 от snezhito » Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 27, 2008, 16:08:13 »

Ето това трябваше да чуем....разбира се че е доста неприятно..... cray

И при мен се получи нещо такова  cray cray cray, но с моите приятелки.......така че напълно те разбирам! В един момент си помислх че няма да има кой да ми хване букета....
Но пък затова приятелите на мъжът ми ще компенсират с гаджетата.....

И аз така си казах, здраве да е ще се почерпим друг път с тях.

Това е твоят ден и не трябва да се натъжаваш, направила си всичко възможно от твоя страна хората които държиш да присъстват....
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 28, 2008, 15:53:20 »

Довечера пътуваме за Варна, в събота ще си видя роклята, дано да е станала добре. Все се каня да пусна снимки на папирусчетата, които диплихме в несвяст оня ден, друг път ще е.

Голяма обиколка ще е следващите няколко дни. Ще ходим до Корал, до хотела за гостите, ще разузнавам хубави места за снимки.

Така исках да се снимаме на Калиакра, ама била на регата! Пфу, точно сега ли решиха да я закарат на регата, безобразие! angry

На този ресторант Сириус, дали стават хубави снимки? Искаше ми се да е на истинки кораб...
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 30, 2008, 20:40:41 »

Само да пусна на бегом снимка на моя мечтан букет:


« Последна редакция: август 30, 2008, 21:00:31 от snezhito » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 30, 2008, 20:44:04 »

snezhito, аз не го виждам, не ми излиза снимката  blush
Какво стана с роклята, как е станала?
Аиде успех!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 30, 2008, 21:07:21 »

Роклята е добре, има едни розички по раменете дето ме дразнят, ама няма да ги пипам, че кой знае какво може да стане като ги махна.... Малко постигнах ефекта "сметанова торта" с тези обръчи, ама здраве да е. Иначе съм щастлива, че смених цвета. По-добър е от златистото. Снимки нямам... tease

Подадохме документи в ритуалната, платихме си 305 лв. за удоволствието да се венчаем. Попълних декларацията. Ех, колко се пинках на тази графа за смяната на името. Бях решила да съм с тиренце, но след известен размисъл реших, че е добре да съм с на Владо фамилията. Тежко ми беше, дълго си съзерцавах картата със старата фамилия, но се реших. Всички пощи, юзъри, и прочие са ми със старата фамилия. Но след като ще сме семейство, трябва да сме с едно име. smile

Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 30, 2008, 21:11:37 »

Снежи аз малко се позагубих от хоризонта и съм изпуснала част от подготовката ти, ама ей сега ще те прочета докъде си я докарала  girl_wink Букета е страхотен  good

Я сега да си добавя:
ама и ти си имала твоите си 2 дни сълзи cray  преди сватбата- май всеки си изплаква душата за различни работи.Оля го е казала доста добре нали са добре хората, поводи за празнуване винаги ще има. И ние имахме подобен проблем- много близък наш приятел които щеше да настанява гостите и да се грижи за чужденците на нашата сватба, го пратиха в командировка 3 дни преди сватбата ни. Ужас  shok , ама какво да се прави- българска му работа pleasantry  И за фамилията те разбирам- аз до такава степен съм си свикнала със старата че сега като се обърнат с новата към мен и все едно говорят на друг...Радвам се че си се отказала от тирето, че после все грешки ще имаш в името и само проблеми излишни.

Чакаме с интерес снимкии от роклята  smile и папирусчетата  smile
« Последна редакция: август 30, 2008, 23:35:33 от krasunkata » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 01, 2008, 09:16:32 »

Снежи, ти си напреднала доста с подготовката.
Букета е невероятен много е красив.Браво, че си решила да си смениш фамилията, аз още се колебая, но накрая май ще съм с тире pardon
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #84 -: септември 01, 2008, 09:26:56 »

Снежи, ти избра ли къде ще ти правят букета?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 02, 2008, 08:03:29 »

Снежи, ти избра ли къде ще ти правят букета?

Мислех да е в Джунглата първо. ОБАЧЕ, отивам там и моля за каталога с булчински букети. Дават ми едно разръфано албумче. Харесах си 1-2 и питам дали могат да ми направят нещо подобно. А момичето ми казва, че това всъщност не били техни букети, а снимки от списания. Бяха изрязани обаче много прецизно, размер 9 на 13 и тикнати в албумчето, доста заблуждаващо. Хехехе....

Ще ми го прави Ели букета. Няма да е много нареден, няма да е на пиафлора, по-скоро търся нестандартния ефект.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #86 -: септември 02, 2008, 10:44:16 »

това всъщност не били техни букети, а снимки от списания. Бяха изрязани обаче много прецизно, размер 9 на 13 и тикнати в албумчето, доста заблуждаващо. Хехехе....
Oh my ...  crazy  beating
Аман от некадърни хора! Дано стане, както си го намислила  good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 03, 2008, 15:50:12 »

Oh my ...  crazy  beating
Аман от некадърни хора! Дано стане, както си го намислила  good

Цяло чудо ще е ако успеем да го спретнем тоз букет.

Ако искаш да поръчаш само оранжеви гербери - това "чудо" на природата - само с доставка от Холандия. БГ герберите били микс от цветове. Не можело само оранжеви! Зер е голяма философия да набереш само оранжеви гербери.

Ако искаш хиперикум - това с плодчетата - пак от Холандия - минимум 50 броя. Wink

Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 03, 2008, 16:04:33 »

Снежи прове ри и тук
http://www.vanillabg.com/gallery_bg.html
може да има начин да направят това което искаш smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 03, 2008, 16:47:53 »

Чак понякога има се чудя на тези хора. Ако трябва да сме честни, цените на сватбените букети са си завишени по принцип, само защото е сватбен и да речем по-трудни за направа. В такъв случай дори да отидат от някоя борса да купят шарени гербери и от съседни магазин още 10 оранжеви ( а те за по-малко за твоя букет) пак ще са на кяр от цялата ситуация. А и ерберите се купуват по принцип. Направо ме разсмяха тези хора, още повече за сложното цвете Гербер!!! crazy
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines