Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 00:06:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на snezhito- 21.09.08  (Прочетена 86248 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 19, 2008, 15:26:38 »

Честита темичка, snezhito!
Погледнах в галерията и искам да те поздравя за поканите! Страхотни са! Въобще хубави неща си показала!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 19, 2008, 15:45:18 »

Честита темичка, snezhito!
Погледнах в галерията и искам да те поздравя за поканите! Страхотни са! Въобще хубави неща си показала!

Мерси, мерси Wink Поканите са моя гордост. Въпреки че сега няма да ни се вържат с украсата на ресторанта и с първоначално планираните цветове на сватбата, ама нищо.
« Последна редакция: август 19, 2008, 15:47:12 от snezhito » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 20, 2008, 06:31:32 »

Поканите са страхотни, но аз съм ти го казвала поне няколко пъти!
И независимо, че няма да се вържат с украсата в ресторанта, те са правени от теб и изглеждат толкова красиви и професионално направени, че спокойно бих ти се доверила да изработиш и нашите.
И трябва да са твоята гордост! give_rose Bravo good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 20, 2008, 09:25:21 »

Оп, я да се включа за малко и аз- поканите са не невероятни и хич да не ги мислиш с кое се връзват и с кое не  girl_wink според мен биха утивали на всичко  girl_wink пък и никой няма да тръгне да си носи поканата в ресторанта ,я! и да я реди на масите и да сравнява цветовете  girl_wink
А каква всъщност ще е украсата?

П.П много красиви шаферски рокли- аз с радост бих скочила в една такава  girl_wink  blush
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 20, 2008, 10:50:45 »

Ей, Снежи, честита темичка! Аз съм пропуснала малко, дори моята blush , но вече съм на линия!
И аз искам да похваля поканите! Bravo Аз лично бих казала, че са правени в някое студио. Трябваше да свирна да помогнеш за нашите. И не е вжно дали се връзвт с ресторанта, никой няма да ги носи там girl_wink А с другите дреболии до къде си? Нали сме на една датичка, аз лично съм до под кривата круша pardon Но сега се заемам серизно, че не остана ей Girl_hide
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 20, 2008, 12:06:27 »

Оп, я да се включа за малко и аз- поканите са не невероятни и хич да не ги мислиш с кое се връзват и с кое не  girl_wink според мен биха утивали на всичко  girl_wink пък и никой няма да тръгне да си носи поканата в ресторанта ,я! и да я реди на масите и да сравнява цветовете  girl_wink
А каква всъщност ще е украсата?

П.П много красиви шаферски рокли- аз с радост бих скочила в една такава  girl_wink  blush

Ох, представям се как госта пристига с поканата, слага я на масата и почва да цъка неодобрително с език.... smile smile smile

Масите ще изглеждат ето така: http://picasaweb.google.com/s.gileva/Picturesfromtoday

Много благодаря за милите думи!
« Последна редакция: август 20, 2008, 12:47:29 от snezhito » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #36 -: август 20, 2008, 12:35:21 »

Пх, украсата на масата и столовете е страхотна!!!!!  give_rose Сама ли я измисли?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 20, 2008, 12:51:04 »

От части, това на снимките, включително снимките, са дело на моята колежка Ели. Е, в ресторанта няма да е точно толкова прескарсно. Ще се разправяме за бутилките. Нито пък ще сложат 2 такива подложни чинии.... Абе в общи линии да хванем цветовете на ресторанта е идеята.
Активен
mariyanage
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #38 -: август 20, 2008, 21:08:31 »

много стилна украса!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 20, 2008, 21:18:27 »

много стилна украса!

Да, само че на живо няма да е толкова стилна, ще има някакви бутилки и салата сигурно....  bad Ама иначе гостите ще мрънкотят. Пък и персонала в ресторанта. Трябваше да се омъжа в Хилтън, за да няма салати и бутилки явно!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 21, 2008, 08:45:45 »

Снежи, идеята ти за украсата е много стилна .....хубаво е  good

Ние имаме едни и същи вази  blush .....и аз си купих такива за сватбата  blum
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 21, 2008, 09:40:57 »

Снежи, украсата за масите е супер! А защо ще има салати и бутилки, защото гостите ще мрънкотят или ресторанта не е съгласен за празни маси? При мен даже управителката каза, че нямат навика да загрозяват масите с бутилки и сервират непрекъснато от бар.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 21, 2008, 09:47:15 »

Снежи, украсата за масите е супер! А защо ще има салати и бутилки, защото гостите ще мрънкотят или ресторанта не е съгласен за празни маси? При мен даже управителката каза, че нямат навика да загрозяват масите с бутилки и сервират непрекъснато от бар.

Ами блазе ви с такава управителка. Във Варна, по-точно в Корал, практикували, цитирам "Всичко на масата, за да са доволно гостите"! Бясна да кажа, че съм, ще е много меко казано. И двете - като показах снимките на някой от гостите ми казаха - ама съвсем нищо ли няма да има на масата? И то не по 1 бутилка да сложат, слагат по 5 пред човек, за да не се морят. И алкохола по средата. И в София съм го виждала по сватби - даже слагат от високите шишета кола и минерална вода - ужас! bad
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 21, 2008, 09:51:31 »

мила опитай се да стане твоето
и при нас в началото управителя си имаше негови виждания.......които не бяха като моите.........
но в крайна сметка си постигнах мойто........все пак това са си нашите сватби.............и ние си ги изживяваме нещата-за тях е просто още една сватба..............така че заявявай желанията си смело........с риск дори да си нахална girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 21, 2008, 09:54:49 »

Снежи, милата, все пак това са си вашите гости. Какво значи да са доволни гостите??? Каквото вие прецените, така ще е. Просто ги мързи, че е по-лесно да наредят всичко и после само да сервират 2 неща и това е. Отивай и до последно бой и шамари поне да си опитала и да знаеш, че поне си опитала girl_wink Давай смело.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines