Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:52:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на snezhito- 21.09.08  (Прочетена 86001 пъти)
 
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #255 -: октомври 21, 2008, 17:50:29 »

Поздравления и от мен за вашия първи месец give_rose
Казват,че човек трябва да си избира за спътник в живота, не този с който може да живее,
а този без когото не може да живее нито миг!
Вярвам, че това се е случило точно на вас!

ПП. Разгледах албума с голям интерес. Всичко е било чудесно! Поздравления!
Радвам се, че сте останали доволни от настроението, което е внесла фолклорната група и ми е особено приятно, че ми позволихте да бъда малка част от подготовката на вашия празник.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 21, 2008, 17:59:22 »

 Честито първо месече!!! Пожелавам ви с всяко изминало да сте още по-щастливи и по-влюбени give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 21, 2008, 21:05:57 »

Честито!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 22, 2008, 09:20:57 »

Поздравления и от мен за вашия първи месец give_rose
Казват,че човек трябва да си избира за спътник в живота, не този с който може да живее,
а този без когото не може да живее нито миг!
Вярвам, че това се е случило точно на вас!

ПП. Разгледах албума с голям интерес. Всичко е било чудесно! Поздравления!
Радвам се, че сте останали доволни от настроението, което е внесла фолклорната група и ми е особено приятно, че ми позволихте да бъда малка част от подготовката на вашия празник.

Цвети, много ти благодаря за милите думи! Ще използвам случая да ти благодаря тук, че ни свърза с г-н Желязков и за изключително милото ти отношение към нас! Изключително сме доволни от състава, гостите са много впечатлени и много се интересуваха от къде съм намерила толково добри танцьори.  Bravo

Между другото имам една невероятна снимка на състава, където момчетата са скочили във въздуха, ако искаш мога да ти я пратя - аз лично страшно я харесвам.  good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 22, 2008, 10:11:34 »

Да благодаря искам също на всички за милите думи! Много ви благодаря за пожеланията!

Имам си вече оранжева ваза, оранжев свещник и голям букет оранжеви гербери! Wink (ако се чудите защо толкова оранжево - вижте снимките от сватбата)

Ресторантът Онар.... ами или ливанската кухня нещо не ми понася, или не беше чааак толкова прекрасен колкото ми го описваха. Имаше и хубави неща, но като цяло е скъп и порциите са малки. Хумуса или хомоса, не знам как се пише, беше откровено гаден! bad

Също така - ако тръгнете да купувате нещо от магазини КРЕО, замислете се отново. Продадоха ни рамка за снимка за 70 лева, която после се оказа издраскана до безобразие. Ако трябва да съм точна - дали ни мострата - като я извадих от кутийката направо замръзнах на място - мазни пръсти, отпечатъци от цена и цялата издраскана! Просто нямам думи. И това след като си им казал, че е за специален повод и за подарък. След това проверих в сайта на Leonardo - това им е най-скъпата рамка и там е с цена 30 евро. Странен курс на еврото държат. Много исках хубава рамка, но категорично няма да е от там!

ПП Преди няколко дни гледах там как връщат пак стока за една сватба - някакви стойки, които момичето искаше да ползва за номерата на масите - цяло кашонче се оказало в друг цвят....   
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #260 -: октомври 22, 2008, 14:53:06 »

snezhito, изпращам ти още нещо за "оранжевата колекция"  и повдигане на настоението Wink
http://vbox7.com/play:e809d692

Чакам снимките и предварително благодаря. Виждам младоженеца не се е измъчил много,справил се е. good
« Последна редакция: октомври 22, 2008, 14:55:35 от tsvetenden » Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 22, 2008, 15:25:19 »

Благодаря, Цвети! Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

Справи се младоженеца, да! Много бръснене му се събра за деня, хихихи...

А в оранжевата посуда си напълних камъчетата от Турция, екстра стана! Wink
« Последна редакция: октомври 22, 2008, 15:27:58 от snezhito » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 22, 2008, 18:51:01 »

Честит първи брачен месец и от мен.
Пожелавам ви още много много месеци заедно, докато дойде един момент в който вече не можете и да ги преброите...
Бъдете винаги все така влюбени и щастливи, както на този ден.
А относно изненадата на младоженеца - е, справил се е все пак - това е най-важното  blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 23, 2008, 10:33:44 »

Благодаря ти, Стаси! Аз ви видях снимките в снимка.бг yahoo Много сте сладки!

А пък аз вчера си купих друга рамка за снимка! И си накичих една голяма снимка на шкафа, много съм доволна! Wink
« Последна редакция: октомври 23, 2008, 10:43:00 от snezhito » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: октомври 26, 2008, 11:14:58 »

Ооо, болната тема за рамките.
И аз си търся нещо красиво и голямо като рамка, обаче все не намирам. Има или само красиви и малки, или само големи но грозни...Лоша работа.
Сега се сетих че на Слънчоглед може да има нещо. Или на Мосю Бриколаж. До там още не съм ходила.
Ти откъде си взе твоята рамка и с какъв размер е?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 26, 2008, 11:54:32 »

Снежи, с голямо закъснение ЧЕСТИТО! Бъдете много щастливи заедно и винаги се подкрепяйте!

Сега разгледах албума ти и направо  Oh my ... Страхотен е! Украсата е невероятна, всичко е много красиво и стилно, а табелките с номерата на масите...обожавам ги направо, нали моренцето и всичко морско си ми е слабост. Снимките ви са много хубави и всичко изглежда перфектно, а ти и съпругът ти- много щастливи  heart
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 27, 2008, 09:43:08 »

Снежи, с голямо закъснение ЧЕСТИТО! Бъдете много щастливи заедно и винаги се подкрепяйте!

Сега разгледах албума ти и направо  Oh my ... Страхотен е! Украсата е невероятна, всичко е много красиво и стилно, а табелките с номерата на масите...обожавам ги направо, нали моренцето и всичко морско си ми е слабост. Снимките ви са много хубави и всичко изглежда перфектно, а ти и съпругът ти- много щастливи  heart

Благодаря ти, misskapriss! Много мило ми става като чета такива хубави неща!

ПП Много идейна снимчица имаш на аватара! good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 27, 2008, 10:39:54 »

ПП Много идейна снимчица имаш на аватара! good

Прави се от тук: http://www.magmypic.com/ Слагаш твоя снимка и си правиш корица на списание. Много е лесно  girl_wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 27, 2008, 11:28:18 »

Ооо, болната тема за рамките.
И аз си търся нещо красиво и голямо като рамка, обаче все не намирам. Има или само красиви и малки, или само големи но грозни...Лоша работа.
Сега се сетих че на Слънчоглед може да има нещо. Или на Мосю Бриколаж. До там още не съм ходила.
Ти откъде си взе твоята рамка и с какъв размер е?

Стаси, чак сега видях, че си ме питала за рамката. Размерът е 13 на 18 от едно фото на Кодак. Дестина лева. В Слънчоглед не съм гледала, но ми даваш добра идея да ида да проверя.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 27, 2008, 12:01:43 »

На нас фотографът ни извади 3 снимки 20 х 30 см - подарък, купих си за тях рамки от Мосю Бриколаж, е не са нищо особено - стъглени рамки за стена, но е още една идея  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines