Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:46:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на KlaraFina - 30.08.2008 г.!!!  (Прочетена 34234 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 12, 2008, 08:58:04 »

KlaraFina, това дето ти го разправя гримьорката, че трябва цвета на грима да отговаря на букета е пълна глупост!!!!!
Цвета на сенките се съобразява най-вече с цвета на очите ти и кожата ти. Ако сенките не са много скъпи купи си и двата, пробвай се и виж ти как ще се нагримираш и тогава реши.
Пожелавам ти успех, ще се справиш, само не се нервирай  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 12, 2008, 09:06:20 »

KlaraFina, аз някъде съм бляла и не съм забелязала темата!

Хайде, първо честита тема! smile give_rose give_rose give_rose

После - давай по-спокойно. И аз от София правя дълги списъци кой за какво отговаря и кое как трябва да изглежда, ама нанайси - хората си дават лежерно и небрежно и моите пленове накрая отиват на пух и прах. В София всичко ми изглежда огромен проблем, който на хората във Варна им се струва дребна подробност. Така че, доколкото можеш, не се тормози.

Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #17 -: август 12, 2008, 09:15:06 »

И аз мисля, че гримьорката нещо се е чалнала. Няма да си избера розов цвят на сватбата само заради единя му там грим. То звучи направо смешно. Пък и при количеството грим дето аз ще слагам, може и никой да не забележи цвета.

Момичета, така ви благодаря за коментарите.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 12, 2008, 09:25:21 »

KlaraFina,

Мдааа, нещо твоята гримьорка се е объркала тотално. Напълно съм съгласна с мнението на Nina-Nikole, гримът най-вече го съобразяваш с цвета на очите и цвета кожата. В случая по снимките които гледах в галерията си мисля, че на теб ти отиват и двата вида грим. От теб зависи кой ще избереш! Моето мнение е, че кафяво-бежавата, може би и леко златиста гама ще ти отива..... а така ще отива и на букета ти! Пробвай!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 12, 2008, 10:01:13 »

Здрасти и от мен! Аз определено следа с интерес, роклята е страхотна, и всичко, както си го замислила ще е страхотно! Това с грима е луда работа! Ами сложи оранжав заради букета, ако я слушаш! Пробвай и двата вида и виж с кой се харесваш повече. Аз се колебаех между розово и зелено и кафяво, но като пробвахме с моя проятелка(която също ме учи и ще се гримирам сама) определено се харесах в кафявата гама. Има ги в галерията ми. Успех във всичко!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 12, 2008, 18:34:18 »

Ето, че и твоята сватба наближава. За грима - розовият  good!
Тъй като утре заминаваш, искам да ти пожелая лек път, успешна подготовка, не се шашкай, защото това са твоите нерви и кой знае колко не си струва. Просто някакви малки подробности никой няма да забележи - от опит ти казвам, аз елиминирах в последните дни много от глупостите, за които се бях хванала и това ми помогна да не се съсипя, защото не само подготовката, ами и нагласянето, че ти не живееш в България ти стига само в такъв момент. Стискам ти палци и ще следя с интерес. Надявам се, че ще имаш интернет и ще ни осведомяваш как върви.  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 12, 2008, 19:23:35 »

center]

Пожелавам ви спокоен,
попътен вятър в морето наречено семеен живот!
Плувайте винаги ръка за ръка,
за да стигнете отсрещния бряг наречен дълбока старост,
който да населите с ваши деца, внуци и правнуци!
Бъдете здрави, бъдете от Бога благословени и
бъдете безкрайно щастливи - това ви го пожелавам от сърце!!!
[/center]
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #22 -: август 12, 2008, 21:46:29 »

Лек път  smile Малко остана  Wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 13, 2008, 11:36:33 »

Ето ме и мен... Сигурно вече си в БГ?

Незнам от къде да почна  crazy

Грима не мога да коментирам че ми е скапан монитора и цветовете не ги виждам добре, но според мен имаш красиви очи които трябва да подчертаеш и като те погледне човек да си цялата очи  girl_wink Иначе ти си се нагримирай с какъвто цвят ти харесва най много, но като се снимаш недей толкова отблизо- повярвай ми никой няма да идва да те изследва на сватбата под лупа. Снимай се отдалече (около метър) и прецени тогава. Също така когато ти се снимаш сама отблизо го правиш под един ъгъл а хората те виждат под друг, така че дай на някой да те снима най- добре.

По въпроса за булото - като имаш колебания може ли да направиш следното: иди в салона за подкъсяването и помоли да ти услужат с един воал (дано имат това дето искаш). Дай на някой да те снима, виж се и тогава прецени дали го искаш или не  smile


Това със списъците е идеалното решение- аз исках да го огранизирам така, но при мен имаше доста неизвестни до последния момент и не остана време кога да ги напиша всичките тия задачки. Е резултата беше че повтарях по много, а стана по различно от това дето исках... Поне така със списък хората няма да могат да се извиняват че не са разбрали  girl_wink

Това е засега от мен. Успех ! И в големия ден бъди само булка, не организатор  girl_wink
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 15, 2008, 16:37:07 »

KlaraFina аз съм "за" подчертаните ти очи - очна линия, водоустойчива спирала и здрав тен на лицето от подходящ фон дьо тен и пудра. Другото е от блясъка в очите и усмивката.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 15, 2008, 16:46:51 »

KlaraFina аз съм "за" подчертаните ти очи - очна линия, водоустойчива спирала и здрав тен на лицето от подходящ фон дьо тен и пудра. Другото е от блясъка в очите и усмивката.
Ей това е може би най-точното изказване по отношение на притесненията ти с грима.  good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #26 -: август 17, 2008, 19:15:57 »

Аз нямам много време за форума, макар и да имам да разказвам...

Няма да се оплаквам, макар и да ми се иска. Колкото и да се опитвах да планирам и организирам всичко от рано, нищо не става. Те хората тука все последните дни чакат. И една уговорка не могат да направят...

Поръчахме тортата на някаква вградена стойка, каквото и да означава това. Обещаха ми, че етажите на тортата (без разстояние по между им) нямало да слегнат и да се обезформят.

Утре ще уточняваме украсата и цветята...

Нещо не намирам снимка на тортата, която поръчахме, ама ще я намеря по-късно.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 17, 2008, 19:24:40 »

Клара Фина,аз искам само да ти пожелая успех в трудната битка с организацията на нещата в бг,кураж и не се нерви,за жалост това е ситуацията там.просто се опитай да се адаптираш и нагодиш към нещата и абсурдните ситуации в които изпадаш. Успех и ще стискам палци нещата да вървят колкото се може по-гладко good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 18, 2008, 10:15:19 »

KlaraFina, присъединявам се към пожеланията на Miravarna !

Сега се върнах от Каварна, мина сватбата на сестра ми, беше прекрасна, но няма да ти казвам колко нерви изхабих, за да е така и с колко хора трябваше да се изпокарам, за да предотвратявам издънки.

И въпреки всичко станаха някои малки издънки (ще разправям повече при 1-ва възможност в някоя друга тема), просто не можех да се клонирам навсякъде и абсолютно всичко да контролирам.
Просто се чудя дали да не се преквалифицирам вече в сватбен агент, предлагащ услугата "предотвратяване на издънки" smile с този опит, който натрупах в борбата с некоректното обслужване на клиенти в БГ.

Добре че поне украсата и зарята ние си ги правихме, че ако трябваше и други изпълнители на сватбени услуги да контролирам, щях да полудея вече.

Тъпотията е, че като си плащаш, очакваш нещо насреща, договорил си се уж, уточнил си се, а накрая  ти иде да  beating beating beating.

Затова много ме радва, че мъжът ми е на принципа: "Не обещавай на клиентите чудеса, ако не си на 100% сигурен, че няма да ги свършиш".  Bravo Той е много против това поведение тип "да не изтървем клиента сега, да му обещаваме това и онова, пък после каквото стане". За него доброто име на фирмата е много по-важно в дългосрочен план.

Но стискам палци да няма от какво да се оплакваш накрая, но дори и да имаш, знай, че всичко избледнява в един момент и остават само прекрасните спомени!!!  girl_wink danceg good give_rose

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 18, 2008, 14:16:15 »

Честита темичка и от мен с малко закъснение!
Не се ядосвай че всичко трябва да е за последния момент! Ще бъде така, както го искаш а и по-добре!
Желая ти успех с организацията и се наслади на момента!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines