Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:02:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на KlaraFina - 30.08.2008 г.!!!  (Прочетена 34608 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #45 -: август 22, 2008, 11:21:42 »

Бурканчетата с мед са ми едни от любимите подаръчета за сватби!!! А и са практични, въпреки че са мънички, после може човек да си слага в тях подправки или ситни бонбонки от типа на сен-сен и ментовите драженца, тези твърдите. Така подаръчетата ще са винаги в една от най - основните стаи в къщата и ще бъдат в употреба всеки ден.  good  Torte
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #46 -: август 22, 2008, 21:18:29 »

Момичета, аз съм в голяма чуденка  crazy
Колко е важно според вас булото?
Когато се прибрах в България не бях решила съвсем със или без було.
Когато ми слагаха обрачите на роклята забравих да пробвам как е с було и си казах "карай, и без було ще се омъжа".
Да, ама майката на приятеля ми,  Oh my ..., не можело булка без було и на мен само толкова ми трябва да се заинатя. Да, ама днес същата реакция и от моето семейство. Сега се чудя, дали найстина трябва да имам було. Това означава, че трябва да помъкна 10-килограмовата ми рокля из магазините и да търся було с цвят мръсно бял  girl_impossible


Съжалявам, че не показвам снимки, но трябва да инсталирам програма за сваляне на снимките, после да ги намалявам... а за съжаление нямам време.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 22, 2008, 21:23:42 »

Аз моето го сложих под косата и то само защото ми харесва този ритуал с прибулването от кумата, но не съм се забулвала, а после го махнах след официалната част.
А и познайте - бях с булото, с което майка ми се е омъжвала.
Понеже и аз се чудех - с було ли, без було ли, 1-во даже казах да ми запазят едно, после се отказах, накрая съвсем случайно, докато ровех из шкафовете, открих булото на майка ми - супер запазено, без да е пожълтяло, от много по-различен тюл от този съвременния и казах - то ще е!!!  Bravo

Съвет:
Вземи някакво було, което горе-долу пасва на цвета на роклята ти и ако трябва се уговори да го върнеш и да го смениш с друго, ако не пасва.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 22, 2008, 21:27:16 »

Мила, аз много исках да съм с було, ама много... Майка ми пък беше против, незнам поради каква причина. А пък аз винаги съм си мечтала за него, викам си, няма да имам друг път в живота си възможност и сега ще да е. Купувах було, не ми хареса, връщах го, реших да оставя за България. Като се прибрах обаче и отидох на пробна прическа и като обяснявах на фризьора каква ми е роклята (и особено този моя шал с цветята) и стигнах до заключението, че с було ще приличам на коледна елха. И реших с цвете в косата.
Просто е индивидуално. Недей да слушаш никой, че не можело без було. Решението си е твое. Прави каквото ти идва отвътре. На мен, честно казано, не ми липсваше. Добре даже стана, че го нямах, защото и без това този шал ми взе здравето и не можах да се насладя на хубавата венчавка. А аз щях до го махам след церемонията. Абе колкото по-малко неща имаш по тебе, които могат да те затруднят, толкова по-добре. Аз бих я карала по най-опростения вариант.

Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 22, 2008, 21:27:49 »

Клара Фина, не се шашкай,направи това,което чувстваш и ти самата искаш.Не слушай кой какво искал и как трябвало да е.Ти си тази,която трябва да си реши! Аз лично винаги съм искала було,т.к за мен булка означава да е с було smile(не искам да засегна булките,които са предпочели да нямат). Можеш да отидеш до някой магазин и просто да пробваш как ще ти стои и как ти се възприемаш с него и така ще решиш по-лесно.Относно мъкненето на роклята,просо гледай за було в твоя свят,те обикновенно са прозрачни и немисля,че би имало осезаема разлика с роклята ти. Просто търси цвета близак до роклята. Това е моето мнение,дано съм ти полезна.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #50 -: август 23, 2008, 09:06:22 »

KlaraFina, с було или без було - избора е само твой! Всякакви драматични истерии са ти позволени като булка ако това е начина да се справиш с натиска на околните  smile
Шегата настрана - ако все пак решиш да си с було, не се притеснявай за цвета. Не е нужно да носиш тежката рокля по магазините, защото булата са 2 цвята само - снежно бели и слонова кост. Ако роклята ти е искрящо бяла, вземаш първото, ако е по-кремава - второто. Наистина няма много място за колебание и няма какво толкова са сгрешиш.
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 23, 2008, 10:10:45 »

Може би първо трябва да решиш дали искаш Ти було и след това да търсиш вариант.
Мога да ти предложа, да ти дам моето - ако се харесаш с него - го слагаш, ако не - поне дилемата е решена, а после другата седмица ще си го сложа аз smile
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 23, 2008, 11:11:59 »

Аз също исках було, харесвам ги много, особено дългитеее, ноооо мерих над 10 вида какви ли не, и какво да ти кажа ами просто без бях много по добре, дори майка ми която държеше много да съм с було , като ме видя ми вика ами майчеее по добре си без, така че въпроса е ти как ще се харесаш, обличаш роклята слагаш и преценяш, не е въпроса кой какво ти казва, а въпроса е ти как ще се чувстваш красива.
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 25, 2008, 11:07:58 »

Какви свещи ти трябват? Тук в Стара Загора има производител мога да проверя за цена и да ти пратя?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 25, 2008, 16:26:37 »

Леле, KlaraFina
то не е останало време до ТВОЯ ден!
За булото наистина е много индивидуално! Моя съвет е да мериш и да се видиш с було. Така ще прецениш дали искаш или не! Аз бях категорична, че не искам! Всички около мен почнаха да ме разубеждават. Кога друг път съм щяла да сложа було, как може булка без було...всички ми казаха, че ТРЯБВА да имам! crazy
Като тръгнах за рокля и още на първата проба продавачката ми каза да пробвам с було, за да се видия как ми стои. Аз се дърпах, но майка ми беше с мен, съюзи се с продавачката и ме накараха да пробвам! Като се видях...ахнах Oh my ...! Изглеждах...и се чувствах...неописуемо! Първата ми реплика беше "ИСКАМ було на всяка цена"!!!
Така че пробвай! good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 25, 2008, 22:10:31 »

Klarifina аз май малко късно с включвам в твоята тема, за което моля за извинение. Да си призная очаквам с нетърпение твоята сватба, сигурна съм че ще е много стилна и красива. Наистина нямам търпение да те видя вече булка. Много се радвам, че вече е останало съвсем малко време и няма да чакам дълго  Bravo А за воала, аз не исках воал, но после в един момент се промених мнението. А прическата ми я направиха така че да може да се закрепи воала и после след церемонията да го махна. Въпрос на лично усещане е според мен. Прецени си сама и не слушай всички роднини, които точно сега са се сетили да дават идеи  girl_wink Каквото и да решиш сигурна съм че ще си приказно красива булка. girl_in_love
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 26, 2008, 13:16:12 »

Хей как е настроението? Оздравя ли? Едва ли имаш много време да пишеш, дано поне ни четеш от време на време.  tease
За булото.......ами...какво да ти кажа, те другите преди мен са го казали - ТИ СИ РЕШИ! Ако се харесваш и искаш - ОК, ако ли не - няма кой да ти наложи було на главата. Пожелавам ти най-веселата сватба /да ти отива на името  Wink / и не се давай.....много усмивки ти изпращам.  girl_wink blum
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #57 -: август 26, 2008, 13:26:09 »

Лелееее, ама то наистина не останало, а тя булката съвсем се загуби някъде. Ако имаш време драсни как е положението. Вече предполагам всичко е готово? Пожелавам ти невеоятна сватба и мноооого хубаво време Sunshine Sunshine Sunshine. Ще чакаме да се разпишешако не сега то след сватбата и чакаме снимки.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 26, 2008, 13:30:57 »

Хей, мила , ама то почти си дойде ГОЛЕМИЯТ ДЕН!
За булото си е само твое решението и съм сигурна че с него или без ще бъдеш приказна булка! А аз ще имам честта да те видя и поздравя yahoo А и да се проявя като папарак за всички любопитки тук  blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 26, 2008, 13:57:13 »

Хехе, beb4e , ще чакаме от теб като виден папарак на 1-ва линия горещи новини, снимки и инфо от първа ръка, да се смилиш и да не ни забравиш - поне няколко изреченийца и една снимчица да ни пуснеш на първо време, преди триумфалното завръщане на новата бургаска снаха КлараФина, хич няма да ти се разсърдим smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines