Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:22:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на KlaraFina - 30.08.2008 г.!!!  (Прочетена 34597 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 18, 2008, 14:18:47 »

Я да се разпиша аз и тука! Пожелавам ти лека подготовка, не се ядосвай много. Няма да промениш обслужващия персонал в българия. Но ако много се запънат - ще извадим тежката артилерия и ще помагаме!  good  blum
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #31 -: август 20, 2008, 08:12:37 »

Аз съвсем съм знемарила темата, но нямам време за писане.

Новото е, че подаръчетата, вертила и пури, отпаднах по комплексни причини. Не намерихме хубави ветрила, всички, които гледахме ми се стуват толкова калпави и ефтини. А с пурите решихме да не насърчаваме пушенето, при положение, че аз съм такъв антипушач. Само около 20% от гостите пушат и ми се струва, че останалите няма да разберат идеята с пурите, да не говорим, че ди джея ще помоли гостите да пушат навън (пук ние пури им подаряваме).

Вчера счупих една кристална обица при пробата в магазина и бях принудена да ги купя. Разбира се, беше най-скъпата, която пробвах и точно тази, която изобщо не ми утиваше. Та с тази покупка изчерпах бюджета за бижута. Днес ще ходя до представителния им магазин да видя дали не могат да шлифоват отлющеното и евнтуално ще ги подаря на някого.

Купих си супер калпави сенки, сякаш без никакъв пигмент в тях. Колкото и да слагам, едва се забелязват. Препоръчайте ми сенки за очи с доро покритие и по зъможност под 80 лв.

« Последна редакция: август 20, 2008, 08:42:24 от KlaraFina » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #32 -: август 20, 2008, 08:30:47 »

Наистина не ти е било ден.  sad

Но не се ядосвай, счупеното носи щастие.  Wink Дори и без обици, пак ще си най - красивата! Щастието сияе по - ярко и от най - луксозните и скъпи кристали.  good
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 20, 2008, 08:33:20 »

Артдеко са сенките. Купуват се на бройка, те са с магнит и се монтират в кутийка. Колкото искаш цветове можеш да си съчетаеш. Плътни са и са много качествени. Аз по принцип имам много чувствителни очи и кожа, а не са ми правили никакъв проблем. Цената за бройка е около 6-10 лв. зависи от магазина.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 20, 2008, 09:15:59 »

KlaraFina понякога като не върви- просто не върви... Съвет за сенките не мога да дам, че хич не съм по тия работи pardon  За обеците не се притеснявай- все ще влезнат в употреба  good. Аз например на моята сватба бях с обеци и висулка дето сама си ги правих  Wink  просто бях изключила да гледам за бижута  blush

Избра ли какви ще са подаръчетата сега?
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #35 -: август 20, 2008, 09:29:07 »

Ееее, стига де! Я горе главата, махни гадните мисли и се усмихни. Всичко ще се нареди малко по малко. Имаш още време да се успокоиш и да се насладиш на последните мигове от подготовката. Я кажи как се решава проблемас роклята (да идвам ли на помощ)?
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 20, 2008, 09:50:25 »

Ох, Миличка, направо ти съчувствам!!! Лично на мен 80лв ми се виждат страшно много пари за едни сенки! Идея за подаръчета нямам, но съм сигурна че ще излезеш бързо от ситуация. Имаш още 10 дни, дано нямат нищо общо с предишните.Всичко ще е наред! Успех!!!  chee
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 20, 2008, 10:03:27 »

Що се отнася до кафявите свещи - различни размери и цветове може да намериш в Mr Bricolage
Пък за бижутата - нали знаеш поверието - нещо ново, нешщо старо, нещо синьо и нещо взето назаем. Вземи назаем бижу от някоя жена с хубаво семейство или самата тя с забележителни качества на жена и човек - това се счита за добра поличба smile. Горе главата и успех.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 20, 2008, 17:46:46 »

KlaraFina, голяма каръщина ти се е събрала в един момент. Обаче тегли му една и продължавай смело. Така е, плановете се променят, просто трябва да си силна да се нагласиш според новата ситуация, мисля, че твоята нагласа беше такава първоначално, така или иначе.
За гримове - аз от България не съм купувала гримове от много много години, незнам дали има сенки MAC около теб, мога тях да препоръчам, иначе предложението на smiling rain ми се вижда много добро.
За бижута - ти само с обеци ли искаш да си, спомням си, че роклята ти е доста пищна. Ако не си чувствителна към никел, вземи нещо по-евтино и ефектно.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #39 -: август 20, 2008, 18:10:09 »

Благодаря ви за съчувствието, момичета.
Реших въпроса с бижутата по следния начин: Едната обица става на колие, и без друго колието от комплекта, което за щастие не се наложи да купя, е абсолютно същото. Купих си едни обици-ментата, които, обаче, много добре се връзват на "колието" и готово. Приятеля ми и майка ми ме удобриха значи всичко е наред.

И все пак бих взела бижута назаем, само дето съм супер претенциозна...

Идеята за бурканчета с мед като подаръчета отново е актуална, сега търся бурканчета из нета.

Свещи не намерих, навсякъде са шарени и миришещи пък на мен ми се гади от миризмата им. Сигурно ще поръчам на гостите ми от Швеция да донесат, там поне купища цветоре и големини.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #40 -: август 21, 2008, 23:06:32 »

За днес имам хубави новини. Агентката ми е намерила бурканчета с мед, ще ни го достави направо декорирани и надписани. Комичното е, че дядо ми е пчелар, пък меда в бурканчета е малко примесен с глюкоза... Сигурно много ще се обиди като разбере, че няма да използваме неговия мед  sad

Братовчед ми пък, намери супер готини бутилки, като Бургас 63, само за един ден. Днес скалъпихме етикетите (аз дето исках гарафи с картичка около гърлото) по подобие на Бургас 63. Със сигурност не са перфектни, но нямаме време за повече, че тая сватба така си наближава...  girl_impossible
 
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 21, 2008, 23:11:38 »

Клара Фина радвам се,че нещата се нареждат,но помни след всяка буря, изгрява сланце.Аз ти пожелавам повече слънчеви дни и по-малко нерви:) Важното е,че нещата са се подредили Bravo
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 22, 2008, 07:46:55 »

Супер новини  good Нещата се нареждат  yahoo
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #43 -: август 22, 2008, 10:03:49 »

Е, браво  Bravo. Най - после добри новини. А етикетите,"колието" и обиците няма ли да ни ги покажеш. Радвам се, че имаш бурканчета и бутилки, че наистина си наближава датата ти.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 22, 2008, 10:13:40 »

Хайде, горе главата!

Покрай организацията на моята сватба разбрах едно - много грандиозни планове си правим и идеи хиляди имаме, но накрая просто няма как да успееш да реализираш всичко  sad

Първоначално се ядосвах за това, но накрая разбрах, че не това е най-важното, стигат дори и половината от нещата да си реализирал и пак ще изглежда приказно и гостите ще бъдат впечатлени.

По-важни са емоциите от самото събитие - свързването с човека, който обичаш.

Спомням си едно много точно изказване на smiling rain по въпроса, че покрай многото организационни подробности забравяме именно това, което е смисъла на сватбата - любовта и желанието да свържеш живота си с любимия човек.

Иначе си мислех, че ако ползваш услугите на сватбен агент, нещата ще са доста по-лесни, дори ме беше яд, че не можех да си го позволя, за да си спестя обикалянето и главоболията, но явно не е точно така, защото доколкото си спомням, Кларафина, ти нали ползваше услугите на "Диаманти", които по моему са професионалисти, ама пак има неща, с които ти се занимаваш и не ти се нареждат по план.

Но пак казвам - най-важна е тръпката от сватбеното тържество!!!  give_rose yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines