Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:27:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една различна форумска среща!!!  (Прочетена 9977 пъти)
 
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #15 -: август 13, 2008, 23:12:08 »

А защо ще е "различна" срещата? Иначе по принцип, ако е в София, ще се радвам да се запознаем. Не че и аз съм от най-сериозните  blush но бих се опитала  good
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 14, 2008, 08:58:06 »

Аз съо много бих искала ....досаег само се заканвам на софийските срещи ....и все не успявам  pardon

Но през септември съм отпуска и бих се опитала ....тъкмо ще се запозная с момичета и от други градове  Wink

Само между 10- и 17-ти сме на моренце ....но да видим какво ще се организира  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 14, 2008, 13:24:36 »

Инче, взимай доктора и линейката с теб и идвай  funnytooth DANCE
Патита, срещата е различна, обяснила съм защо  pardon - нямаше да е нова тема а просто щях да пиша за "среща на форумците в София" например  blum
Момичета времето си тече, дайте идеи за дата, дайте да видим колко сме и от къде сме  smile
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 14, 2008, 13:26:27 »

Аз съм в София , но съм с кола  speed , още повече че ако срещата не е в София може да се съберем няколко съфорумки и с 1 колица да бръмнем донякъде  pleasantry
Аз само на 8.09.2008 имам изпит от 13:00 и няма как да успея , иначе за другите дни съм ЗА  good
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 15, 2008, 17:57:53 »

Аз също много искам да се видя на живо с вас,момичета!В София съм така,че,каквото решите-ще направя всичко възможно да дойда и аз! :)Пропуснах да кажа,че от 13.09 до 22.09 съм заета.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 15, 2008, 20:44:16 »

Aз пък тъкмо 13 или 20-ти щях да предложа защото на 6-ти съм заета blush
а защо не се направят две срещи в два града единият да е на морето,другият-София и така всеки ще си избере къде му е по-удобно да отиде blush
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #21 -: август 15, 2008, 20:52:39 »

Мда, аз до 7 съм на море, на 14 и на 20 съответно съм на сватби  tease danceg и ако има среща в София ще се опитам да дойда извън тези дни
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 17, 2008, 12:36:36 »

Ами то идеята на това събиране е да бъдем всички,не да се разделяме :yes:Много ясно,че няма да успеят всички,но нека да се види на кого кога и къде му е удобно...А тези,които няма да успеят да се бъдат на тая среща-предлагам да стане,като традиция и на някакъв период от време да се прави нова girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 19, 2008, 23:02:30 »

Moмичета, аз пуснах мухата за среща ама сега при мойто положение незнам кога ще си идвам  sad
По принцип сега в края на месеца ще планираме да си идваме в Бг но не обещавам нищо за среща  sad
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 20, 2008, 08:44:05 »

Ами то идеята на това събиране е да бъдем всички,не да се разделяме :yes:Много ясно,че няма да успеят всички,но нека да се види на кого кога и къде му е удобно...А тези,които няма да успеят да се бъдат на тая среща-предлагам да стане,като традиция и на някакъв период от време да се прави нова girl_wink
Така е обаче на морските момичета няма да им е удобно да дойдат до София,а много от София нямат възможност за морски срещи,аз предлагам да се предложат конкретни дати и конкретни градове и да се гласува,на кой къде и кога му е възможно да дойде.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 20, 2008, 08:46:16 »

Както винаги - все още добра в организациите  tease blum

И аз подкрепям Надето  good
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines