Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:19:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ Стоян Петров - едно голямо БЛАГОДАРЯ!  (Прочетена 23303 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« -: август 05, 2008, 19:16:00 »

Тъй като смятам, че добрите  услуги в бранша  трябва да бъдат хвалени за да отсяваме качествените от некачествените искам да изразя своята благодарност към DJ Стоян Петров!
Гостите ни се веселиха страшно много. Човекът нито за момент не се натрапи, начинът му на водене коренно се различава от този на мнозинството DJ  -  с глупави шегички и подмятания, много добре ни е разбрал какво искаме като стилове музика, ритуали, водене. Въобще много възпитан и с усет към музиката и настроенията на хората. Гостите постоянно го молеха да пуска поздрави /за което не им е взел и 1 стотинка, тъй като това е практика на много диджеи/, да не говорим, че баща ми по едно време се изявяваше като певец. Нямаше нито една чалга песен - само ретро, латино, народна музика и въпреки това всички страшно се забавляваха и после ме питаха къде съм намерила такъв DJ.
« Последна редакция: август 05, 2008, 19:23:31 от Zahira » Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #1 -: август 07, 2008, 12:56:46 »

Да, човекът е професионалист и се съобразява с желанията на клиента, за което е нает. Наистина си заслужава поздравленията!  Bravo
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 02, 2008, 13:46:28 »

Не знам дали ще намеря най подходящите думи да опиша колко съм благодарна на тоя човек- направи сватбата ни незабравимо събитие... Изключително интелигентен и скромен човек с приетян глас и порядъчно чувство за хумор. Съобрази се изцяло с нас и нашите изисквания относно музиката, и понеже ние не искахме да му извземаме ролята и да избираме песните вместо него, само ориентировъчно му написахме какви стилове и изпълнители харесваме и какво според нас би се харесало на хората... Подбра идеалната музика. Обясни ни всичките ритуали и ни остави да си изберем кое искаме и кое не, абе мога така да продължа да го хваля до утре, но човека си заслужи всеки лев...Отделно че ни уреди негов колега да озвучи залата за изнесения ритуал girl_wink

Координатите му са http://www.djstoian.com/
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 03, 2008, 00:51:56 »

Да и аз това пропуснах да кажа, че е в полза на младоженците дори като консултант, тъй като има голям опит с воденето на сватби и знае наистина много ритуали, обяснява ги, после си записва какви са музикалните ви предпочитания. И при нас подборът на музиката беше много добър, въпреки, че освен сватбения блус други песни не сме избирали.
Активен
asya83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 17, 2008, 20:17:09 »

Здравейте и от мен, искам и аз да изкажа благодарности към Стоян Петров. Благодарение на него веселбата на празника ни беше на ниво. Доволни сме много от него. Благодарим
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2009, 14:35:18 »

И аз искам да изкажа своята благодарност към DJ Стоян Петров.
Направи празника ни назабравим, не само за нас но и за всички гости. След сватбата повечето гости ни се обади и казаха, че на по забавна сватба не са били и от къде сме намерили този страхотен DJ.
Подбра музика, според настроението на гостите, освен сватбеният блус и ние друга песен не сме избирали.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 03, 2009, 17:47:44 »

Как съм изтървала тази темичка направо не знам  blush

И аз съм от пре-благодарните булки, чийто сватба направи страхотно веселите именно този така мил човек! Изключително тактичен и внимателен DJ и човек едновременно! Беше страхотен!

 god god god
А няколко дни след сватбата пък ни изненада със снимки на украсата ни, за което си беше донесъл специално фотоапарата, за да я снима, защото фотографа беше през цялото време с нас - младоженците и нямаше как да снима и нея. Бях страхотно изненадана и очарована от този мил жест!  Bravo
Активен
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #7 -: август 15, 2009, 12:28:52 »

Бих искала да изкажа благодарност на Стоян Петров за неговия професионализм, за разбирането, което проявява, за тактичността и приятното водене.
Много разбран човек, срещнахме се преди сватбата, обясних какво искам и какво не и всичко стана точно както се бяхме разбрали без никакви издънки.

Препоръчвам го на всички, които искат събитие без проблеми, без тъпи  шегички и обирджийско поведение.

Благодаря!
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 21, 2009, 09:21:38 »

Присъединявам се към крупичката. Стоян Петров- Благодаря!  @}->--Направи един незабравим купон. Хората още говорят за това. Страшно отговорен и разбран човек, и не създава допълнително напрежение,а помага с каквото може. Ако трябва да избирам ,пак него бих избрала...
Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #9 -: ноември 10, 2012, 13:20:15 »

Да, Да Да
и аз благодаря!!!!
прекрасен професионалист, любезен, възпитан
не говори глупости
а купонът е гарантиран с него!!!!
Активен
bonev
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #10 -: октомври 04, 2016, 16:57:03 »

Още благодарности за Стоян Петров. Изключителен професионализъм от момента, в който установихме контакт до края на сватбата. Препоръчваме го силно, ако искате културно и приятно тържество. Рядко може да се натъкнете на някой, който толкова добре върши работата си във всеки аспект. Със сигурност отново бихме се обърнали към него за всякакво тържество.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines