Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:51:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бръсненето  (Прочетена 139914 пъти)
 
gargaretti
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #105 -: октомври 13, 2014, 11:00:17 »

Бръсненето е задължително, макар че някой жени обичат леко брадати !
Активен
Jorkata
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #106 -: ноември 25, 2014, 14:01:03 »

И какво се оказа? Явно повечето дами обичат мъжа до тях да е с набола брада  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 19, 2015, 09:31:39 »

От повече от година ММ има брада, ходи да му я подстригват и оформят. Ужасно го харесвам с брада, не си падам по гладко избръснати мъже (винаги правя асоциацията с "бебешко дупе"  DANCE DANCE lol. Искам и на сватбата да си е с брадата, въпреки че майка му постоянно му казва "Обръсни се" ... Добре, че се влияе само от моето и неговото собствено мнение smile  Bravo good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 18, 2015, 13:32:33 »

alexandrova_90 СЪЩАТА работа сме и ние. С моето момче се запознахме като си беше с леко набола брада (1,5-2 номер). И аз "ужасно" много го харесвам с брада - по секси и по мъжествен е. Като е обръснат (виждала съм го само по снимки) и ми е някак като дечко. Явно си подам по зрелите мъже (какъвто е и моят  yahoo ). И както и при вас майка му постоянно му вика да се обръсне, особено като ще идва вкъщи при родителите ми  lol Даже му викам майка ти 100% ще ти каже да се обръснеш за сватбата, ама не го прави и той е на моето мнение - ще си е с леко набола брада  yahoo heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 18, 2015, 22:24:26 »

+1
Същата работа е и при нас smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #110 -: април 30, 2015, 10:39:16 »

Никакво бръснене!Аз си го харесвам с брада,дали ще е набола или ще я остави повече,нямам претенции,само няма да съм особено щастлива,ако вземе да се обръсне blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юни 16, 2015, 15:32:37 »

И аз си харесвам милото с брада. Не много дълга, а набола. Той не се е бръснал от може би 2 години вече. Минава се само с машинка и така му е много добре. Аз си го харесвам и не ме интересува, кой го кара да се бръсне и кой не.  pardon
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #112 -: септември 07, 2016, 21:36:22 »

Не знам момичета за вашите мъже , но ММ от известно време си пуска лека брада и като се избръсне ми изглежда като 18 годишен. Каза че се харесвал повече с брада , е както се чувства по-добре . Все пак това си е нашата сватба  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines