Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:54:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бръсненето  (Прочетена 139898 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 03, 2012, 12:44:30 »

Да пораздвижа темата.
Моят младоженец няма да е гладко обръснат,по скоро със набола брада на 2-3 дена.Той не се харесва обръснат ,нито пък аз.Има мъже дето им им утива бръснати,но моят не е от тези.

Май и при нас е същата ситуация... много му отива да е с набола брада, много! Обаче си казах уж сватба е, ами да обаче все едно да ме накара да съм без грим, че съм много хубава естествена... Ами в крана сметка както той се харесва, а и аз също го харесвам с набола брада, така че май няма да е гладко избръснат.

Скоро му взех самобръсначка електрическа на Филипс - много добре бръсне, макар че той по-скоро тялото си обезкосмява с нея, не лицето lol
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 04, 2012, 09:39:04 »

Аз много го харесвам моя човек с брада , но си мисля, че за сватбата ще иска да се избръсне , аз нямам против , както си реши той
Активен
johnyy
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #92 -: април 09, 2012, 14:38:20 »

Бръсненето е задължително
Активен
Nayden_Popov
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #93 -: октомври 02, 2012, 10:04:52 »

Не обичам много много да се брасна ама се пак гледам 2 пъти седмично да успявам, и естествено удрям контра smile
Активен
Emma83
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #94 -: октомври 10, 2012, 19:47:44 »

Наболата брада е секси!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #95 -: март 01, 2013, 14:16:20 »

Наболата брада е секси!
И аз така най- си го харесвам heart даже последно го врънках да не се бръсне, а да си минава брадата с машинката girl_wink Ама на сватбата беше избръснат, то тогава можеш ли се разбра с всички знаещи роднини... Виж на годежа не успяха, въпреки че и майка ми викаше "как така неизбръснат girl_impossible ". Ама видя как biggrin
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 01, 2013, 17:02:58 »

Аз моя си го харесвам най-много с леко набола брада и почти толкова коса (малко повече де) biggrin Затова и на сватбата не държа да е избръснат! Напротив! Искам да бъде с брада и хич не ми пука кой к'во казва  tease Той баща му може малко да мрънка ама да си мрънка....нали родителите са за да мрънкат  girl_impossible
Активен
achi_mm
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #97 -: март 20, 2013, 15:44:22 »

Наболата брада е секси!
Защо не мислеше така и моята жена!
Активен
kir40
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #98 -: април 25, 2013, 10:51:48 »

Аз пък обичам да се поддържам гладко необръснат
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 25, 2013, 12:28:50 »

Наболата брада е секси!
Да секси е, но на допир си е абсолютна шкурка!
Предпочитам да е гладко избръснат, не да ме изприщва и да се опъпчвам
Активен
Karis
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #100 -: юни 07, 2013, 15:46:15 »

И аз харесвам набола брада, но е факт, че не на всички мъже им отива този тъп излъчване според мен.
Моят Убавец, ако мога да го накарам само с брада да ходи ще съм на седмото небе, но работата не му позволява.

Чудя се винаги съм виждала младоженеца да е гладко избръснат, ако моят го накарам да е с брада, но съвсем леко набола дали ще предизвикаме сътресения  pardon

Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #101 -: юни 28, 2014, 22:23:23 »

Да секси е, но на допир си е абсолютна шкурка!
Предпочитам да е гладко избръснат, не да ме изприщва и да се опъпчвам
Не е задължително! Моя мъж се минава с машинка от години и самата му брада е станала много по-мека и изобщо не драска. Аз много го харесвам така, много по-секси е. Като се избръсне и все едно е на 15 г.  funnytooth
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 26, 2014, 00:01:10 »

Съгласна съм. И аз не харесвам моят гладко избръснат. Няма коса и като се обръсне, главата му прилича на яйце. Ужасно е! Изобщо няма да позволя да се бръсне и не ме интересува колко ще мрънкат гостите. Това си е моята сватба!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 27, 2014, 12:25:11 »

Моят младоженец планира да се избръсне около 3 дни преди сватбата. Така на сватбата ще е с небрежно набола брада. Тези дни мисли да прави тестове, за да видим коя брада ще одобрим - на 2, на 3 или 4 дни lol
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #104 -: юли 27, 2014, 13:36:49 »

И мойто Корейче е супер секси с брадичка. Или дори съвсем леко небръснат. Но и гладко избръснат пак му отива. Абе всякак ме кефи... chee . Така че съм го оставила както той реши.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines