Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:56:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бръсненето  (Прочетена 139896 пъти)
 
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #75 -: май 28, 2010, 14:53:29 »

Споделям казаното по-горе, и на мен най-си  ми харесва с набола брада
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #76 -: септември 03, 2010, 14:58:11 »

За мене гладко избръснат дава по голяма изисканост, докато леко набола брада говори за небрежност. Но въпрос на вкус.
Активен
JustAnotherNiceGuy
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #77 -: септември 22, 2010, 13:43:01 »

Задължително бръснат! Но да въпрос на вкус...
Активен
DJ_Alex
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 7



« Отговор #78 -: септември 22, 2010, 13:48:20 »

Както се харесва повече! Мъжете имат нужда да се чувстват красиви и желани точно толкова, колкото и Вие, мили дами!
Активен
georgiperov80
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #79 -: декември 08, 2010, 09:49:15 »

Аз предпочитам да си нося брадата, като все едно съм изваден от турски сериал, но половинката изобщо не одобрява вида ми и често имаме философски спорове на тази тема. Имам и периоди когато се бръсна всеки ден защото брадата ме изнервя, а тогава съпругата съпругата е във възторг.
Активен
Недко
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 9


И моя ред идва :)


« Отговор #80 -: декември 13, 2010, 11:51:57 »

Да се намеся и аз макар и не още във вашия ранг на женени хора.
Аз съм малко кьосе и брадата ми е доста светла така, че ако не се бръсна една седмица няма да е кой-знае какъв проблем.
Но моята половинка изобщо я блазни варианта да си пусна брада (то и мене не ме блазни много) или особенно МУСТАК smile
Всъщност причината за мустака е една - за шега по-скоро. И татко винаги е носил мустак и ми е много интересно аз как ще изглеждам (сигурно като от някой турски сериал някой Мехмед...) smile
Иначе аз предпочитам да съм гладко избръснат, никога на контра - кожата ми е чувствителна много  cray Пък и не ми харесва защото косъма започва да се обръща.
Та за добро или за лошо работата ми и моята девойка си имат едно общо - трябва да съм постоянно обръснат защото ще има наказания иначе smile
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #81 -: декември 20, 2010, 10:55:41 »

Аз мойто мило всякак си го харесвам  twohearts
Но като пусне лека брада,като ме целува после се изприщвам...  cray
Много е кофти, всеки ден неможе да се бръсне - чувствителна му е кожата много.. но поне през ден  Wink
Та един ден се целуваме,друг не  funnytooth
Активен
Недко
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 9


И моя ред идва :)


« Отговор #82 -: декември 22, 2010, 10:04:24 »

Аз мойто мило всякак си го харесвам  twohearts
Но като пусне лека брада,като ме целува после се изприщвам...  cray
Много е кофти, всеки ден неможе да се бръсне - чувствителна му е кожата много.. но поне през ден  Wink
Та един ден се целуваме,друг не  funnytooth


Да споделя една тайна с татковците. Моята кожа е много чувствителна, което е много неприятно... Решението ми го каза моята докторка (приятелката ми - дипломиран вече лекар). Лицето трябва да се мие със студена вода по няколко пъти на ден. Дори и след бръснене или когато пускате брада. Това намалява възпалителните реакции по лицето и го успокоява. При мен помогна.
Надявам се съм бил полезен smile
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 20, 2011, 14:50:10 »

Истината е, че има мъже, на които им утива с лека брада, катинарче или само леко подчертана брадичката, има такива, на които им утива с прясно избръсната брада, на всеки различно, трябва само човек да знае кое как му стои.
Годеника ми е най - красив с току - що обръсната брада, има много хубава челюст, ако мога така да се изразя  danceg и много му утива като сео бръсне и стои леко синкаво и гладко...
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #84 -: януари 28, 2011, 15:00:16 »

И моята кожа е много чувствителна и когато има брада ме боли. Половинката ми се бръсне всеки ден и, за да не се мъчи и разранява с еднодневките си взе електрическа самобръсначка на филипс и си слага мус за след бръснене. Използва ги от около година и вече ми се струва (понякога се случва да не се бръсне по 2-3 дни), че брадата му е станала по- мекичка.  danceg danceg danceg
Активен
Cardissimo
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 25


Cardissimo


« Отговор #85 -: март 07, 2011, 11:52:17 »

Ами можеби леко набол, иначе оставя ли я малко жената се дарпа да не я целувам  blum И нямам избор  blum
Активен
angelpetrov86
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #86 -: март 10, 2011, 15:08:59 »

Много жени казват, че харесват 2-3 дневна брада. Така, че това е извинение да се бръсна по рядко а за мен няма по гадно нещо от бръсненето.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 10, 2011, 17:04:06 »

Обожавам гладко избръснат мъж.Не обичам да ми бочка-може би защото моя мъж има гъста и твърда брада и наболата брада не ми е особено приятна.Естествено понякога го изтрайвам небръснат-при повече почивни дни  защото и него го разбирам ,че е гадно всеки ден да се бръснеш.А повярвайте ми на него му се налага всеки ден да се бръсне защото мн бързо му расте брадата.
Активен
ivansemkov88
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6


« Отговор #88 -: май 30, 2011, 16:39:09 »

Бръсненето не е само за сватбата, но все пак колко често се бръснете?
Удряте ли "контрата"?
Или предпочитете като във вица:
Оставяте ли си мустаци или брада?
Поддържате ли ги със специални гребенче и ножичка, като Еркюл Поаро?

Аз лично съм си оставил място за брадичка, ама  secret да ви кажа една тайна: Не ще да расте!!!

Аа щом не иска да расте, не е на добре ! Ами по-скоро сравнително редовно бръснене, през 2-3ри дни, харесвам като ми набоде брада, но не и да расте дълга, нито брада нито коса дълга, не мерси lol
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 01, 2011, 10:38:41 »

Да пораздвижа темата.
Моят младоженец няма да е гладко обръснат,по скоро със набола брада на 2-3 дена.Той не се харесва обръснат ,нито пък аз.Има мъже дето им им утива бръснати,но моят не е от тези.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines