Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:17:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mmagi - 30.08.08  (Прочетена 34171 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 20, 2008, 09:42:02 »

Ама кажи какъв вкус си избрала за крема, сега точно е време за кафе с тортичка. Обувките са много симпатични  give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 20, 2008, 09:45:24 »

И обувките и диадемата са страхотни!  :bravo:Няма какво да се чудиш!  good Страхотна е диадемата! Много нежна!
А тортата не мога да я вида!  crazy Така че за нея другите да кажат!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #47 -: август 20, 2008, 09:50:07 »

Благодаря ви момичета, като се сдухам  tease и много бързо ме вдигате пак на линия  good
Тортите ви ги пуснах на лични smile
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 20, 2008, 09:51:58 »

Благодаря за съобщението! give_rose
И двете торти ми харесват, но втората повече! good Някак си по различна, по уникална е!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #49 -: август 20, 2008, 09:58:54 »

nina_nikole Относно вкуса на крема, искам да е нещо леко, да не е сметана. В събота ще дегустирам и ще си избера окончателно.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 20, 2008, 10:09:48 »

Марианка, да се разпиша и аз pleasantry Обувките са супер! Казах ти аз да се притесняваш и че ще изкочат най-неочаквано. Тиарата супер са връзва с тях. За халкит Bravo Страхотни са! Много ми харесаха.
А за тортите, като цяло вие трябва да си я харесате. Аз съм за тази със стълбичките. По-различна е, интересна, аз бих предпочела тази.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 20, 2008, 10:14:34 »

nina_nikole Относно вкуса на крема, искам да е нещо леко, да не е сметана. В събота ще дегустирам и ще си избера окончателно.
И аз не харесвам много сметана и избрах лешници с шоколад, иначе в събота ядох една дето уж трябваше да е тирамису, но на мен ми приличаше на домашна с бисквити 
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #52 -: август 20, 2008, 10:25:35 »



Тази торта ми е любимата, но ако е тя, ще е на отделни поставки една над друга и ще е на 5 етажа.
« Последна редакция: август 20, 2008, 10:37:05 от mmagi » Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #53 -: август 20, 2008, 10:27:39 »

или тази
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 20, 2008, 10:57:56 »

Благодаря ти за съпбщението, и много се радвам, че и нашите халки ти харесват! Колкото до тортата, аз лично бих избрала първата, аз съм малко по стандартните неща, втората наистина е уникална, но не харесвам такъв тип торти. Сигурна съм, че ще избереш каквото ти харесва най-много! Успех!!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 20, 2008, 21:56:43 »

И според мен първата е много красива!
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 21, 2008, 15:08:10 »

Mарианка, ти избра ли торта или на място ще решаваш blush И двете торти са красиви, но попитай производителите кой от двата варианта според тях ще стане по-впечатляващ и към кой от моделите има по-голямо предпочитание, така да си създадеш и ти крайни впечатления.
Много са красиви халките, много нежно ти стои give_rose Личи си, че са от класа, хаха! blum
Сандалките също са сладурски, подходящи за случая. good, но важното е да можеш да тропкаш хорца с тях, че ти добре ги умееш. Пробва ли ги с ролята дали са ти точно на дължината й!
Диадемата много подхожда на сандалките, това предполагам е била и целта. Така ми е трудно да преценя, но нека на пробната да се видиш и с диадема и с тези перлички, за които говориш. Аз лично съм за перличките, но ще видим какъв ще е резулатата. Wink
Хайде действай по задачки и горе главата, човек веднаж се жени.... blum
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #57 -: август 21, 2008, 16:31:25 »

Мерси много Мира, знаеш, че твоето мнение е миродавно за мен, аз лично искам първата торта, по-изчистена ми е, по-се връзва с темата. Втората е много интересна, но някакси би отивала на друг повод, знам ли. Халките май са единственото нещо, за което съм на 100% убедена, а за обувките, какво да ти кажа, след великото обикаляне, най-накрая.... yahoo Ама сигурно няма да издържа с тях цяла вечер, 11см си е доста....
Много специални целувки на най-сладкото бебче  Girl_hide
Аз и утре съм на линия и после от Ямбол най-вероятно няма да  мога да пиша, но от време на време ще хвърлям по един бърз поглед, за зареждане на настроението и за успокоение.
Много ми помагате момичета, много много благодаря give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 21, 2008, 17:07:44 »

Аз също съм за първата торта много е стилна  good , а и вкусна предполагам  Torte
Всичко ти е много хубаво.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 21, 2008, 21:56:45 »

Аз също мисля ,че първата торта е по-стилна и аз бих избрала нея,но все пак това е вашият ден и важно е какво ще решите вие самите Wink,а по въпроса зяа високите токове...аз по принцип харесвам много високите токове,но да не са моите крака *db*но си казах че не мога точно на този ден да съм с нисък ток ,някак не ми се връзва :\и бях със сравнително доста за мен висок ток,но като започна всичко вълнението при вземането на булката,ритуална зала,църква и най-веселата част -ресторанта....искам да ти кажа че бях забравила на какви токове съм,човек в такъв момент просто летиииии *YAHOO*пожелавам ти такива мигове и на теб от все сърце give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines