Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:17:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mmagi - 30.08.08  (Прочетена 34166 пъти)
 
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #30 -: август 13, 2008, 09:16:50 »

Момичета, мерси за помощта. Така и ще направя, да ги обличат и да се радват децата,  но няма да присъстват на официалните снимки, там където ще са си моите шафери.
нови снимки- на украсата в галерията
Мира, ами той моделът на рокличката е инспириран от твоя, затова толкова много си приличат  blum
nina_nikole не се ядосвай, щом искат да са шаферки, купи им по едно малко букетче и да са шаферки, ще пръскат с ориз и т.н. Аз имам първа братовчедка по-малка от мен с 10 год. и тя много се вълнува сега от нашата сватба и ми е казвала колко много иска да ми бъде голяма шаферка, аз още не съм и казала, искам да я изненадам лично, ще й купя малко букетче, подобно на моето и бутониерка за ръката, не обичам тези венчета, които ги слагат по косите, и тя ще обикаля с нас в църквата. Не знам как е при вас, но в Ямбол в църквата обикалят младоженците със шаферите, а отзад вървят кумовете. Така че ето твоята приятелка може да изпълни тази роля, ще застане до вас в църквата.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 13, 2008, 09:24:17 »

smile явно не си ме разбрала, аз само се учудих на "подразбирането" че двете сестри трябва да са шаферки. Просто им казах, че ще имам 3 и че моята приятелка е главната. Иначе при нас шаферите стоят от страни на кумувете и не изпълнявай кой знае каква роля  pardon
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #32 -: август 13, 2008, 09:51:18 »

Явно не съм те разбрала, наистина, но и при нас някакси така се е "подразбрало", че щом има сватба и децата имат роклички, значи ще са шаферки.
Къде е твоята сватба?
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 13, 2008, 09:59:48 »

Радвай се, че ще имаш малки сладки шаферки, все пак ти с нищо не си ангажирана към тях, ти си имаш твоята Главна шаферка. После искам снимки с цялата тайфа шаферки  yahoo
Моята сватба ще е в Пазарджик, а аз от 1 седмица се мотая с качването на снимките на готовите неща
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #34 -: август 13, 2008, 10:21:07 »

Надявам се моята Главна шаферка да не проспи цялата сватба, че да имам малко снимки с нея. Купих й много сладка лента за коса от Джъмбо, с тюл и цветчета и кошничка ще й правя, но майка й ще й помага с цветчетата, защото тя е малък бонбон smile
nina_nikole чакаме снимки в галерията ти с нетърпение  Wink
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 15, 2008, 22:44:20 »

Уф, за малко да те изпусна (в оставащите 15 минути от твоят празник).ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!!!! От все сърце ти желая да си много здрава, голяма късметлийка и паралийка, обградена от истински приятели и любовта на твоя живот. И с помоща на всички им да изживееш наближаващият ти сватбен ден по най-незабравимият начин, който да топли сърцето ти в годините напред! Целувам те!!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #36 -: август 18, 2008, 08:20:45 »

Благодаря ти, много си мила  air_kiss Да ти се връщат хубавите думи и красивите пожелания.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 18, 2008, 14:16:46 »

Маги, как върви подготовката?? До къде стигна, че не остана:)
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #38 -: август 18, 2008, 14:50:39 »

Vanilly миналата седмица взех халките, много си ги харесвам smile В галерията са.
А вчера капарирахме тортата. Аз се притеснявах, че в Ямбол няма кой да ми направи това, което искам, а те открили една нова сладкарница, с такива невероятни торти, че сега се колебая между няколко.
http://torti-kendy.com/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=32&func=detail&catid=7&id=383  аз си харесах тази миналата седмица

http://torti-kendy.com/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=32&func=detail&catid=7&id=352 но сега се чудя дали тази не е по-оригинална
Моля ви за съвет  blush
Иначе съм яхнала метлата, всеки ме дразни, явно минавам през прдсватбената треска, уф.  diablo
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #39 -: август 19, 2008, 14:00:26 »

Вчера бях написала и това:
Vanilly миналата седмица взех халките, много си ги харесвам  В галерията са.
А вчера капарирахме тортата. Аз се притеснявах, че в Ямбол няма кой да ми направи това, което искам, а те открили една нова сладкарница, с такива невероятни торти, че сега се колебая между няколко. 
 и тук имаше два линка към торти, може модераторите да са го изтрили, ще се опитам да кача снимки в галерията без препратка към фирмата, която ги прави.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 19, 2008, 18:32:39 »

Честити халки!!! Много са нежни (особено твоята  girl_wink).  Това, че си намерила добра сладкарница е чудесно. Ако не можеш да качиш снимка, може да ни я опишеш, та да сме в час. Приятна вечер!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 19, 2008, 18:35:39 »

Халките са убийствени, с кеф бих заменила моята с твоята!!! Толкова е нежна!!! Браво и за тортата, както каза Оля давай описание, та да има на какво да се облизваме tease
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 20, 2008, 06:37:08 »

Халките са много красиви!
Честито! give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #43 -: август 20, 2008, 09:28:56 »

Оля, Vanilly, dorina79 много ви благодаря! И аз си ги харесвам   yahoo И това, което пише вътре също  blum Милото го измисли преди доста време и много държеше да не пише нещо по-различно.
А отностно сменянето Vanilly, как така бе момиче, ами твоите също са много хубави, я не си ги давай без бой  beating

Тортите можете да ги видите в първата празна галерия, всъщност съм ги сложила на един word файл, и затова не се виждат. Много искам съвет за тях, ако може.

А вчера най-накрая си купих обувки и една диадема- снимки в галерията, за диадемата много се чудя, но има време още. На пробната ще реша. Имам и едни перлички за всеки случай, ако се откажа от диадемата.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 20, 2008, 09:40:17 »

Марианка, или аз нещо се обърках или си сложила една торта. Но тя е  Oh my ...  Срахотна е!!!!! Въобще не трябва да се чудиш!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines