Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:26:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mmagi - 30.08.08  (Прочетена 33991 пъти)
 
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 08, 2008, 22:23:18 »

Марианка,честита темичка! Разгледах галерията ти и нещата много ми харесват.Всичко е стилно и с вкус подбрано,поздравления Bravo Продължавай да ни показваш и разказваш за подготовката,за едно от големите събития в живота на всяка жена smile Ще следя темата с интерес. Успех
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #16 -: август 12, 2008, 09:29:12 »

Привет сладурки  give_rose,
Оля аз съм на вълна украса на шампанско, свещи и чаши. Има един сватбен бутик Палома, правят украси по модел на клиента,много оригинални, аз си избрах в екрю с едни камъчета по тях, стори ми се много оригинално. Вчера отивам да си ги взема и много се ядосах- панделките в екрю, а украсата за шампанско са я направили в бяло ANGRY И ми стана много тъпо, но я накарах да я оправи и днес ще ходя да си ги взимам. Ресторантът е доста пищен, мислим да слагаме украси на масите, без балони, не ги обичам. Мисля и пандели да има на столовете, но ще видим, украсата ще е в екрю и златно.
А момичета помагайте с обувки? Нямам, обиколила съм всички магазини в София, нищо няма.
Miravarna благодаря за хубавите думи blush  Старая се нещата да са по-изчистени и да са в тон, дано накрая да се получи добре.
Момичета и една малка изненадка  girl_wink в петък взех рокличката на малката шаферка, сложих специално за вас снимки в галерията, какво ще кажете?  Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 12, 2008, 10:55:05 »

Рокличката е страхотна, предполагам няма мечето да ти е шаферче yahoo За обувки не мога за съжаление да ти помогна, аз понеже още преди да си купя рокля знаех, че повечето бели сватбени обувки не ми харесват и си поръчах от плата на роклята! Много съм доволна, защото стана страхотна комбинация! Сигурно си ги видяла в галерията ми. Успех!! За украсата на ресторанта звучи супер...Даже като гледам и снимки ме е яд малко, че няма да имаме, ама пусти пари!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #18 -: август 12, 2008, 11:21:31 »

А, няма Мечо да ми е шаферка, дори Иван ми се скара, че съм му разваляла ориентацията! Ама като нямам кукли в София, какво да правя?!  tease  Обувките ти са страхоооотни!!! Това са снимки от нашия ресторант,  но искам украсата да е в екрю и златно.
http://www.jesi-bg.com/gallery/main.php?g2_itemId=1121
http://www.jesi-bg.com/gallery/main.php?g2_itemId=1180
http://www.jesi-bg.com/gallery/main.php?g2_itemId=1125
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 12, 2008, 11:35:50 »

Честита темичка, Мmagi!
Шаферската рокличка е направо бонбон! Много е сладка!
А за обувки, незнам какво да ти кажа! crazy Ходи разглеждай, обикаляй, мери! Вярвам че ще си харесаш най-подходящите!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 12, 2008, 14:11:05 »

Марианка, ресторанта е страхотен, личи, че е от класа, мисля, че с твоите идеи за украса ще е още по-хубав, ти имаш предвид, че обвивките на сттоловете ще са екрю, а панделките златисти ли?? Аз си харесах от форума много в бяло и екрю панделки от органза и светещо платно отзад на масата на младоженците, но....здраве да е! Благодаря ти за обувките,радвам се, че ти харесват. Ти какви си търсиш затворени или сандали??Чисто бели или не? Успех в търсенето!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #21 -: август 12, 2008, 14:38:39 »

Мерси, Мили. Ами за ресторанта какво да ти кажа- някои приятели ме питат струва ли си да давам толкова пари за украса за един ден, най-вероятно няма и да я забележат много. Но така съм го решила. Но честно да ти кажа най-важен е купонът, а не толкова украсата. Защото аз съм ходила на сватба на едни приятели, толкова много бяха инвестирали хората в украса, меню и т.н. Но DJ не ставаше и никой след това не помни красивата украса, за съжаление, а че не са се забавлявали.
Относно обувките, тази обедна почивка пак я отделих в обикаляне, този път реших да са ЦУМ, Пиротска и Екзарх Йосиф, но нямаше. А тези, които си харесах, няма моя номер- аз съм 38. Искам сандали, или някакви по-отворени обувки, защото не искам да слагам чорап. Вече се замислям дали да не отида до Atelie Simon i Shu Shi, макар да не ми се дават повече от 150лв за обувки.+
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 12, 2008, 14:55:49 »

Здрасти Мариянка! Рокличката е толкова сладка... , пък и с пълнежа - ще си имате една малка булка принцеска! yahoo За ресторанта искам да ти кажа, че изглежда страхотно и хич да не ти пука кой какво мисли. Естествено, че най-важното е настроението, но парите са си ваши и е естествено да го направиш така, че да ти харесва. Та нали това е твоят ден!!!!! Успех с търсенето на обувките! LOVING
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 12, 2008, 14:56:46 »

Ами то и аз исках сандали, за да не слагам яорап, а мама, като каза, че не може без, много по-официално било, и аз си викам, ами ако ще съм с чорап, по-добре с обувка!!Определено сандали по-лесно ще намериш, а и после ще си ги носиш!! Ще чакам като харесаш и купиш снимки! А за украсата, абе не му мисло, ами поръчвай каквото си харесаш!!!Нашия ди джей е познат и в Лом много празници той е правил, даже преди няколко месеца беше на татко на юбилей и беше много забавно, не се съмнявам в него!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #24 -: август 12, 2008, 15:34:11 »

Момичета - един малко деликатен въпрос. Ако може, да ми споделите вие какво мислите... Та... аз много се радвам на дечица, много ги обичам, на сватбата ще има около 10-12. За шаферите реших да са децата на хората, които по принцип се падат кумове на милото,но ние не поканихме тях,  децата им са ни много близки, доста често сме с тях. Няма какво да обяснявам надълго и нашироко защо ги избрах, просто са сладури, особено малката кукла.
Но сега се появиха разни роднини, на майка и татко братовчеди, или братовчеди на родителите на милото, които имат деца. И искат техните момиченца също да ни бъдат шаферки. Еди кой си имал рокличка от сватбата на вуйчо си, но не им харесала тяхната сватба. А това детенце си има първа братовчедка, която ще се разплаче ако братовчедка й е шаферка, а тя не е, знаете децата какви са раними.
На други пък майка им беше в чужбина и им купила невероятни роклички, те са сестрички на 3 и 4 год. И баба ми днес "деликатно" ме попита дали имам шаферки, защото децата вече ги гласяли да си обличат шаферските роклички на моята сватба. А не са от най-близките роднини и дори не сме писали децата в поканата, само родителите.
Та въпросът ми е- да склоня ли или да си отстоявам позицията, ако се съглася за първото момиченце, трябва да се съглася и за всички останали, иначе няма да бъде честно.
Моето желание е всички да са радостни, аз навремето също съм била доста пъти шаферка, но само когато са ме канили. Не знам какво да направя? И ако има други шаферки, то значи защо съм канила бебето и батко й, защо съм й шила рокличка. За мен Тя си е моята шаферка. Но пък знам и какво е да си дете и да си мечтаеш. Ох, трудно ми е... sad
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 12, 2008, 15:56:16 »

Мила Марианка, по пояод, че искаш всички да са доволкни ще цитирам бъдещата ми свекърва: "Ами няма да стане!!" Но пък си мисля, какво лошо в това да имаш няколко шаферки, след като няма да поемаш облеклото им дори ( в смисъл няма да те натовари финансово), а и си представям цял отбор малки булки, ще е сладко, друг е въпроса, че тези хора малко не са ли помислили, че не си ги канила за шафери или то се подразбира, ако имат малко дете ще е шаферче, не ги разбирам.) Но не жиждам нищо лошо, пък и децата се радват. Аз за съжаление нямам много познати или роднини с малки деца и ще имам само едно шаферче на 3 годинки, поех ангажимента за облеклото, защото аз попитах майка му(която е моя близка приятелка) дали иска детето й да ми е шаферче. Успех мила, но не се заторозявай много! както казваш, важно е всички да  са доволни! Аз съм била само веднъж шаферка и споменът ми е останал за цял живот!!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 12, 2008, 16:02:05 »

Остави ги децата да се радват. Може да купиш нещо специално за твоята си шаферка - венче, кошничка - което другите няма да имат. Така пак ще се знае, че тя ти е шаферка.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 12, 2008, 16:22:09 »

И аз съм на мнение , че трябва да "оставиш" всички дечица да си мислят че са шаферчета , а "твоята" да си има отличителни белези , и ти да си знаеш че тя е твоята шаферка , така хем вълка сит 0 хем агнето цяло.
Както Ванили каза , щом няма да им поемаш облеклото - нека се обличат с роклички  pardon
Иначе ресторанта е прекрасен  Bravo
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 13, 2008, 08:04:07 »

Рокличката за малката шаферка е страхотна, напомня ми на моята сватбена рокля - съчетанието от дантела и органза.
Аз съм на мнение, че щом майките на другите деца са си наумили да ги правят шаферчета трудно ще ги разубедиш или най-малкото може да останат обидени от отказа. Нека си ги облекат с роклички, колкото повече толкова по-весело, а и те ще са като малки ангелчета на вашето сватбено тържество, но.....просто ще споделиш с майките им, че в ритуала са включени двамката - братче и сестриче като официални шафери на сватбата и тъй като са част от организацията те ще и присъстват повечко на сватбената фотосесия и на тях ще дадеш възможността да ви съпроводят до олтара, като по филмите.   Wink
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 13, 2008, 08:15:11 »

mmagi и при мен стана горе долу същото - няма да имам малки шаферки, но поканих момичето, което ни запозна с милото да бъде шаферка. В същото време сестрата на милото казва че си търси шаферска рокля  Oh my ... а майка ми почва е не може сестра ти да не е шаферка  Oh my ....
ОК сега да седна да се изпокарам не става и казах че моята приятелка е Главната шаферка и толкоз сега всички са щастливи. И ти можеш да направиш същото - детенцето, което си поканило е главното шаферче, дай и специална задача на нея пък другите ще видиш колко ще са хубави и колко настроение ще допринесат.  Flower
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines