Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:56:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mmagi - 30.08.08  (Прочетена 34100 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« -: август 01, 2008, 16:37:54 »

Хайде, Маги, остава почти месец до твоя ден и е време да си имаш темичка girl_wink Разказвай до къде си стигнала с подготовката подрепено със снимков материал tease
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 02, 2008, 09:25:09 »

Честита темичка!
Хайде разказвай!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 05, 2008, 10:38:55 »

   Хей Маги,
Честита темичка и от мен!!! give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #3 -: август 05, 2008, 14:17:08 »

Благодаря, сладурки!!!  yahoo и най-вече на Bybet0  kiss2
Ами аз за малко да я пропусна моята темичка, добре че беше Оля да ми каже, мерси Оле Wink
Аз съм много близко до финала, уж я подготвям сватбата от 29.12 миналата година, но накрая става най-напечено и все не стига време за нищо.
Специално ще си направя една галерия да ви покажа моите красоти...
Преди около месец си купих рокля от Асеновград, ателие Версай, много съм доволна от тях. Както вече знаете, исках много да си ушия една рокля на Maggi Sotero, но не успяха да ми я направят. Аз нещо много се шашнах и се разколебах да пробвам на друго място. Както и да е, слава богу намерих си мечтаната рокля  danceg
Моят кандидат-мъж се казва Иван, костюм му взехме миналата седмица от Докс студио, черен. Темата на сватбата ще е в златно, така че ще му търсим подходяща риза и вратовръзка в златно
Готови са ми поканите, утре ще ви покажа снимчици, благодарение на този супер-форум си избрах няколко текста, един весел и един обикновен, за различните гости. За родителите взехме специални покани- папируси с едни красиви кутийки. Като ги видяха колежките ми много се ентузиазираха и казаха,че това са моите покани. Подаръчета си направих сама- златни чаени свещички в екрю тюл и панделка. Поканихме най-добрите си приятели за кумове, с радост приеха  danceg Сигурна съм, че сме направили най-добрия избор!!! Ще имам шафер, който е голям сладур 2ри клас и играе в театрална трупа, очакваме изненади от него, а днес поръчах рокличката на малката принцеса Зори- шаферката, тя е сестричката му, на 6мес. Girl_hide
Вчера купихме костюм и на татко, за ашите родителите тази сватба е събитието на века, много се вълнуват  yahoo
Благодаря ви за специалното внимание към мен, с радост ще споделям последните приготовления за Големия ден! целувки на всички Love girl
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 05, 2008, 14:37:36 »

Маги, мила честита темичка и от мен!!! Много се радвам, че споделяш последните приготовляния с нас! Ще следя с интерес всичко и най-вече чакам обещаната галерия с снимки, на всичко досега!! Успех! give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #5 -: август 06, 2008, 09:05:58 »

Vanilly благодаря!
Днес сложих малко снимки от приготовленията в галерията. Чакам мнения  smile
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 06, 2008, 09:17:27 »

Браво за избора!!!!! Поканите са много стилни, възглавничката е супер романтична, а чашите - изчистени.....  Bravo Да ти кажа аз сега забелязах, че се казваш Мариана, мслех че си Маги. Как предпочиташ да ти казват? Между другото моите родители са Марияна и Иван...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 06, 2008, 09:21:10 »

Много благодаря за снимчиците!!! Задоволи напълно любопитството ми!! Поканите са страхотни, не мога да избера кои ми харесват повече, тези в кутийте или другите, браво!!! Поздравявам те и за идеята за двата текста, за по-забавния и другия! Супер си се сетла! Подаръчетат са също мнго хубави, браво за изработката, аз много обичам свещи и съм пристрастна!! А чашите са май доколкоко виждам като нашите!!! (има ги в моята галерия) и за тях съм пристрастна!!!Възглавничката е много нежна и изчистена, мам шие и нашата, та да видим как ще се справи! Успех и във всичко останало!
Оля, егати съвпадението на имена, а? yahoo
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 06, 2008, 09:24:46 »

Маги, поканите са станали супер! Ще чкам да ми обясниш за златния текст.... give_rose За роклята, знаеш какво мисля good, и чашите и възглавничката. Всичко е много изчистено! Браво за избора! Bravo
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 06, 2008, 09:29:54 »

Макар и отдалече и ние с Гого ще следим последните детайли по подготовката и даваме скромно мнение...... pleasantry
Колко бързо минава времето. Като се сетя само, че миналата година по това време с копнеж в сърцето се заглеждахме по витрините на сватбените магазини, а след броени дни вече и двете ще сме Госпожи, с главно Г.
Имаш стиснати палци от мен и пожелание за една незабравима и приказна сватба!


p.s.Вече знаеш какво мисля за поканите - много стилни!


* BXB-WEDB-main.jpg (35.09 KB, 370x333 - видяно 2239 пъти.)
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #10 -: август 06, 2008, 10:08:48 »

Мерси момичета, много мили думи. Относно името- да, аз съм Мариана, но като си правех акаунт, моето име не беше свободно, имаше и куп вариации, така че си измислих "артистичен псевдоним", но предпочитам моето име smile
Оля, голямо съвпадение, наистина!!!
Vanilly и аз си мисля, че чашите ни са същите, имаме добър вкус  good Свещичките мисля да ги доукрася и се чудя дали да не сложа по една розичка в екрю или някакви перлички, какво мислите?
Мира, много ми липсваш, и ти и Гого,ти ме запали по този форум и сега намирам страхотни идеи и приятели, целувки  kiss2
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 06, 2008, 10:47:16 »

Марианка, това ти ли си с тази страхотна рокля???? Ако е твоята, жестока е ! Много ми харесва!! Браво за избора!!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #12 -: август 06, 2008, 12:34:20 »

Аз съм, радвам се, че ти харесва  yahoo, че и аз като Оля все имам съмнения  diablo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 06, 2008, 13:17:44 »

Как няма да ми хареса, роклята е страхотна! И ще ви бия аз вас с Оля, какви са тези съмнения!! Аз моята рокля като я облякох вече знаех, че е моята, после след 2 месеца мислене я поръчах, и накрая като я  взех и я облякох в нас се убедих, че това  е ТЯ!!! Щом си я купила значи нещо те е накарало! Такаче й се радвай с пълна сила!!!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 08, 2008, 22:14:45 »

Привет Марианка!!!!! На каква вълна си? Я сподели нещо повечко за ресторанта - ще го украсявате ли, правиш ли вече планове за местата и менюто?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines