Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:47:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на siiu - 08.08.2009  (Прочетена 23783 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #90 -: август 11, 2009, 09:32:56 »

Качвам 2-3 снимки то церемонията, че да оставя булката сама да рзакже и покаже в подробности  girl_wink (После, с нейно разрешение, ще покажа всички снимки)







Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 11, 2009, 09:36:45 »

Ей Слънце, сега още повече разбуди нашето любопитство...  blum Това е наистина мечтаната сватба, слънце, пясък, море, вълнииии.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 11, 2009, 13:31:45 »

Леле...умирам от любопитство. Слънце уреждай нещата да станат по-скоро искам още снимки.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 11, 2009, 17:38:45 »

Честито мило семейство! Пожелавам ви безкрайна истинска любов и винаги да успявате да запазвате семейното огнище не топло, а Горещо! Горчиво!

П.С. С нетърпение чакам снимки yahoo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 11, 2009, 23:33:40 »

Еее Слънце мила,сега събуди още повече любопитството и в мен. good Ще чакам с огромно нетърпение още снимки и разкази  pardon
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 24, 2009, 16:32:39 »

Здравейте мили момичета, благодаря ви много за милите пожелания! Също така благодаря на Слънчице, която бе толкова добра към мен и без дори да ме познава ми помогна, комплекта ми от "нещо ново, нещо старо, нещо синьо и нещо на заем" да е пълен! Нейната кошничка за късмети, заредена с много положителна енергия (от нейната собствена сватба) се вписа чудесно в цялата ни украса! Благодаря ти мила! Сега искам да разкажа как всичко се случи...
Ще започна от дата 06.08.09 тъй като тогаво се започна със всичко, пробна прическа, грим, маникюр, педикюр, моминско партиииии и така без спирка...
На 6-ти се събудих в прекрасно настроение, готова за последното си парти като не омъжена жена... Първо с будещия младоженец се погрижихме за тена, с много лежане на плажа и плуване в морето  Sunshine Swiming Boat
След прекрасното зареждане с витамин Д, дойде време аз да се отправя към фризьорката за пробна прическа, а младоженеца да посреща гостите...
Влизам аз в салона и първото впечатление което ме удря право в лицето, а в съзнанието ми изплуват няколко последователни буквички образуващи думата "Б Я Г А Й" е че фризьорката е лелка на средна възраст с вкисната физиономия и неприятен поглед... Пренебрегвам първите си впечатления с презумцията че друг избор нямам и сядам мирно на стола гледайки със съжаление към красивата си коса! Въпросната госпожа без дори и дума да ми е казала до момента, хваща кичур коса и започва подозрително да разглежда корените ми... Мен ме обзема страх без дори да знам защо...все още... Следва въпросът с надменно изражение: "На тебе 'що ти е мръсна косата?" Аз горката вече пребледняла и свила се като уплашена мишка се опитвам да разбера какво ме питат... Тук да уточня, че не сме се разбирали да си измия гривата предварително и тъй като от там от където идвам аз това е нещо нормално - да отидеш на фризьор и да ти измият косата преди прическа... аз се оправдавам че съм била на плаж и съм нямала време (забележете - оправдавам се на фризьорката, на която и се плаща да върши съответната работа)... След още няколко цупения се съгласява някакси, да ми измие косата  crazy... Така, оглеждам се с идеята да се пренасоча към въпросното място... и какво да видя... един малък стол забутан в ъгъла, а зад него една още по-малка фризьорска мивка  huhhuh.gif ОК, както и да е, до тук съм стигнала трябва да продължа... сядам на стола и тъй като това цялото нещо е наистина завряно в един малък ъгъл, фризьорката така трябва да се надвеси над мен че на мен направо ми прилошава, не се шашкайте не страдам от коустрофобия, поне не до този момент, просто миризмата на неизмити зъби с премеси на цигарен дъх, просто бяха убийствени в прекия смисъл  bad  ... Издържах някак си и вече съм на другия стол и започваме да правим прическата... нямаше как да не се оплаче в този момент, все пак бяха минали около 10 минути от първото такова... косата ми била много жива и се изплъзвала постоянно от щипката  Oh my ... no comment...
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 24, 2009, 16:33:12 »

...Започва с най-долните кичури като хваща един и изпръсква почти целия флакон лак за коса, при което аз отварям ей такива очи  shok ... в отговор чувам :"к'во нещо не ти харесва ли?"... не съм професионален фризьор, но имам хубава коса за която се грижа и съм винаги с прическа, която правя сама. Също така сама се и къдря на маша и знам че ако се сложи толко лак, първо косата ми след това ще е като умряла "пипируда", второ прическата ще изглежда като долнопробна перука и евентуално при целувка с младоженеца ще го посиня с жестоката си прическа камък   crazy  pleasantry Професионалната  pleasantry фризьорка ми обяснява че иначе къдриците нямало да издържат... казвам й че това което тя ми предлага не ме устройва и питам дали има друг вариант "Не, аз това мога да направя", чувам в отговор и си мисля - защо ли не съм учудена... моля я да напряви няколко къдрици без лак и да ги фиксира след това... след няколко офкания ме подхваща наново, минутите се точат, а флегматично движещата се жена зад мен дори и не обръща внимание на думите ми че след нея съм и на пробен грим  huhhuh.gif ... Звъни ми телефона, поглеждам и с ужас установявам че е Маруся, която е вече някъде наоколо... Моля я да дойде на място във фризьорския салон (добре че беше на 20 метра от моя блок!)... Маруся идва, влиза в салона и ме поглежда подозрително, какво ли си е помислило горкото момиче - Тая с такава прическа ли ще е на сватбата, аз както и да я нагримирам ефект няма да има, все ще плаши хората  laugh поглеждам я тъжно и тя веднага разбира за какво става въпрос... Правим грима, след 15 мин Маруся ми казва да се погледна в огледалото...готова съм...поглеждам се и се усмихвам за първи път от както съм в салона, по-красива не мога и да бъда (изключая прическата разбира се)... фризьорката през това време пуши на вън. Питам Маруся дали може да ми помогне, тя веднага се отзовава и ми дава кординатите на фризьорка с която е работела и гласува с две ръце за нея... Лелката-фризьор влиза в салона с още по-фкисната физиономия от преди... Поглеждам я и този път дори не си правя труда да съм любезна... казвам й че това което прави явно е било на мода в ерата на динозаврите и за 8 август часа, който беше записан за мен е свободен.
Така приключи нещастният ми опит с въпросната фризьорка! Вечерта на моминското ми парти отидох с перфектен грим и инпровозирана прическа кок - опит да прикрия пораженията от професионалистката!!!
Ще продължа малко по-късно с разказ за моминското парти... за сега приятно четене (снимки след разказите)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 24, 2009, 17:30:29 »

siiu, за жалост има все още такива фризьори, и не само. Живеем във век в който трябва да обслужиш добре, за да ти се плати, но уви. А повечето като чуят сватба и съвсем през просото го дават. Но се радвам, че си случила и на професионалисти.  Wink Нямам търпение да прочета и другите разказчета, а след тях и да разгледам снимките. girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 25, 2009, 15:49:20 »

С интерес ще чета и нататък, а за фризьора как прекрасно те разбирам, въпреки че аз седнах в добре поддържан салон и резултата беше същият....Добре, че все пак е било проба, а не направо самата прическа, щото тогава щеше наистина да е зле.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 27, 2009, 10:45:28 »

Хайде чакам породължението, вече съм нетърпелива  tease
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 27, 2009, 13:10:43 »

Ето го идва веднага...
След фризьора се прибрах като имах време само да се преоблека и да измисля нещо за нещастната си коса! Сестрата на мъжа ми беше вече пристигнала от Германия и ме чакаше заедно с моята сестра и кумата ми за моминското ми парти. За голямо мое съжаление малката ми племеница беше болна няколко дни преди сватбата и сестра ми не успя да подготви нищо за моминското парти. Трябваше да мисля и да действам бързо ако исках все пак да има купон. Предложих първо да отидем на вечеря и после да продължим по баровете. Повярвай те ми много е трудно, когато ти самия не живееш в този град да измислиш подходящо място за моминско парти. Затова бързо се обадих на един от моите най-добри приятели (варненец) и му споделих проблема. Той веднага се отзова. След вечеря се срещнахме с него и още един приятел. ОТ там до към 5 сутринта беше невероятен купон, приятелите ми се погрижиха за моя последен ден като неомъжена достойно да се повеселя. Много коктейли, много танци, много мъжко внимание  blum Беше наистина незабравим момент!
След половин, един час ще пусна снимки от събитието. Просто трябва да си заредя батерията на фотото и ги пускам. За сега приятно четене!  Girl_hide
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 27, 2009, 13:31:05 »

 yahoo yahoo yahoo хайде нямаме търпение..... girl_wink
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 27, 2009, 15:13:51 »

Снимките от моминското ми парти са качени. Също така качих и една снимка от сватбата  smile Надявам се да ви харесат. Разказа за сватбата е на половина готов, надявам се до утре да успея да го завърша и да го пусна. След това се заемам със снимките от сватбата, но това ще е най-вероятно другата седмица. Извинявам се предварително че така се бавя, но ми предстои втора сватба за 60 човека, както и държавен изпит  insane та не ми е леко, но се старая да ви посещавам редовно  give_rose Приятно разглеждане
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 01, 2009, 23:00:59 »

Леле, леле... Какви фризьори има.. Направо изтръпнах докато четях, ама не от вълнение, а от яд. Направо ти се чудех как не си тръгнала още преди да е свършила с теб. Как може да има такива хора, направо не знам. Като знаят, че това е твоя ден, пък и ти клиентка...
Както и да е. Стига с тея кахъри. Да ти кажа, че си била великолепна булка. Поне от снимката, която видях се вижда, че сте много щастливи. А моминското парти е било супер с една дума. Ще чакам разказа ти за сватбения ден с нетърпение. Wink

П.С. Стискам палци за държавния изпит. За другата сватба няма да казвам нищо, защото знам че ще мине прекрасно Wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines