Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:49:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gostenka_82 - 30.08.2008г. !!!  (Прочетена 51634 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« -: юли 24, 2008, 22:00:17 »

Хайде, миличка, дойде и твоят ред да си имаш темичка, в която да споделяш сватбените си вълнения, имаш малко повече от месец до красивия ден!
Толкова си активна във форума, че не спирам да ти се радвам. Очакваме с нетърпение да ни разказваш и най-малките подробности. give_rose give_rose give_rose









Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 24, 2008, 22:02:33 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА и от мен  give_rose
Хайде казвай докъде я докара....остана още близо месец и край - ще си сред бракуваните  Xixixi Xixixi Xixixi
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 24, 2008, 22:10:20 »

Честита темичка! Чакаме да споделиш какво си свършила до сега и какво остава? Как е настроението? tease
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 24, 2008, 22:19:07 »

ей,

Марианче, мила, мерси много за темичката,

сега почвам с обясненията, само дето не знам от свършеното ли да почна или от това, което ми остава;

я от оставащото, че е по-малко май ...

ами значи, утре отиваме в Пловдив, първо ще минем през КАТ, на младоженеца му изтекла книжката и ... все аз карам...

след това отиваме да видим къде да гравираме чашите, до гражданското да си говоря аз, че вече ...

после - пак пробен грим, но съм взела всички налични гримове и сватбените списания - там си харесах няколко варианта, но да видим;

след това в 18.30 ч - при водещата и ди джея - да се уговорим окончателно, освен програмата по посрещането, да дам едно скромно списъче с песнички и да потвърдя стилът музика, да си резервирам фолклорната програма и вариететната, която е за гостите - момичета ще танцуват, само да избера каква музика - от етно, през кан-кан и т.н.

и с агентката, която също е просто  good

после да питам в ресторанта за някои неща - най-вече дали и виното можем да внесем;

а ако успеем и да си запазим хотел за нас с милото за след сватбата ... най-ще се радвам;

в събота: обувки, риза и вратовръзка за него; да си сметнем количеството и вида на алкохола, после отивам от някъде да купя етикети и ги принтираме на лазерния принтер на свекървата - ей да се похваля, то аз, че имам страхотни родители, това си го знам, ама и на свекърва случих - страшна е;

всичко, останало от петък - ще довършим в събота;

после ще мина през църквата да питам това - онова;

а в 14 ч. ще се разкрася с маникюр и педикюр... малко да си се поглезя

после с агентката в ресторанта да уточним кое как ще скрием с тюлове;

в неделя - среща с флористката да уточня цветята за украсите по масите, стойките, украсата за колата, букети и пр.

Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 24, 2008, 22:26:53 »

ехаааа ама че натоварена програма, дано успеете всичко да свършите  Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 24, 2008, 22:37:13 »

сега,

малко по спомен какво остава, прибрах списъците, да не ги забравя утре:

тейбълките - реших да са само с малките имена, че има доста жени, които не са взели фамилиите на съпрузите си и след няколко фала при поканите ..., просто ще ги разпределя и ще ги уведома всички кой на коя маса е;

благодарствените писъмца са принтнати, само да ги нарежем и прикачим към подаръчетата;

корицата на менюто - не е готова, но каот стане ще я пусна, обещавам;

на 5 август взимам украските на шампанското, чашите, свещите и подносчето за халки;

поръчка на торта, пити, алкохол;

принтиране и лепене на етикетите;

да раздам още 3 покани на мои много близки приятелки и .... на кумата, представяте ли си каква съм шестица, а??? забравих я, а вчера точно за това се видяхме, няма да се коментирам де, то си е ясно, че съм  crazy

чаши за чупене в ресторанта, мед и гърненце за меда, ето, забравих да питам майка дали си пази едно страшно гърненце, което й донесох аз, беше с мед точно, от морето й го донесох...

и трябва май вече да тръгна на солариум

засега е това, просто не се сещам в момента за друго;

а настроението ... ами само като почна да задрасквам по списъка и .... се изпълвам с щастие;

оо, ами днес ходих при жената, която ще ми коригира роклята ... момичета, ще я разширяваме, не успях да смъкно повече от 2 кг., но тя е силно вталена и ми се качва нагоре ... ха-ха, като седна и тя се вдига до ушите .....

резервната рокля се шие, късичка, розово-бананов цвят, като е готова - ще я пусна;

без трима души - всички са казали дали ще идват или не, разпределих си моите гости, остава и милото неговите и с това сме готови;

остава също да уточним менюто, но това 1 седмица преди сватбата - така ни казаха от ресторанта;

медицинските, но е рано;

бъклица да купим също;

бижута да си взема;

да доплатим гражданското;

наши снимки като малки, абитуренти и т.н., както и кадри от софия - за оператора;

това ми е по списъка;

всичко друго е готово!!!

марианче, че успеем, аз като си наумя ... правя план за деня и действаме, това е;

и ако успея .... 2-3 дни ще си починем на морето
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #6 -: юли 24, 2008, 22:43:47 »

Олеееееееееее ако някоя нова кандидат булка прочете какво е чака може и да се откаже  funnytooth laugh Шегичка браво на теб  дано останат и повичи от 2-3 дена да си почините преди великия ден ! good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 24, 2008, 22:45:32 »

благодаря ви момичета,

честно си признавам, без форума и вашата помощ, кой знае още колко щях да се лутам ...

Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 24, 2008, 22:52:49 »

ето това е украсата за масите на гостите, цветята де, само че ще са бели и кремави, е толкова шарени


* masi_gosti.jpg (59.27 KB, 800x600 - видяно 256 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 24, 2008, 23:10:58 »

пускам и свещите, аз много ги харесвам, доста са големи, но не са тежки, напротив.... супер лекички са


* sve6t.jpg (40.94 KB, 800x600 - видяно 253 пъти.)
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 25, 2008, 09:05:24 »

И цветята, и свещите ти са чудесни! give_rose give_rose Bravo Давай още снимки да гледаме! good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 25, 2008, 09:10:16 »

gostenka_82, честита темичка!
Направо имаш отличен за организацията! Bravo А и как си се отчела, кое, как, какво, защо, направо ми скри шапката!
Свещите са ти много красиви и нежни!
Покажи снимки и на другите неща, че сме любопитковци! blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 25, 2008, 09:59:49 »

ами дали няма да ми се скарат модераторите, че пускам пост след пост със снимки, иначе, ще се опитам да пусна на всичко снимки

сега ще сложа бельото, но само бикините, нали ще ми  пришиват чашки и ще съм без сутиен  yahoo


* bikini.jpg (66.1 KB, 800x600 - видяно 285 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 25, 2008, 10:04:29 »

тези ще са ви косите, на снимката е само, но всъщност са общо 5


* cvete_kosa_2.jpg (30.36 KB, 800x600 - видяно 280 пъти.)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 25, 2008, 10:14:37 »

Честита темичка и от мен! Браво страхотно се справяш и си толкова организирана...   Bravo  Bravo  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines