Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:14:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84619 пъти)
 
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 03, 2008, 09:31:53 »

Vanilly,
Радвам се за всички прекрасни и приятни емоции и за всички незабравими емоции, които си имала на сватбата си. Прекрасно е да се чустваш специален /последон се чуствах така на бала ми/, съжалявам че е имало и една две как да кажа недоразбрани ситуации за теб. Но да те успокоя и аз, наистина при танца на булката е така, хората първо чакат по близките да танцуват с булката и след това гостите. Аз имам същото притеснение като теб, ще се чуствам като стока за продан.....невероятно, но и аз казах същото на DJ, когато обсъждахме ритуалите по сватбата....не стига че хората се изръсват с доста парички за да поздравят и подпомогнат младото семейство ами и ще ми плащат да танцуват с мен. Е, това не мога да го разбера....по принцип трябва да е някаква символична сума, но всеки както го чуства и разбира така и трябва да го направи. Но по нашия край е така, за съжаление си права, кофти ситуация наистина ако никой не дойде да танцува с теб. За щастие при теб е било обратното, пак макар и със забавяне.

И накрая въобще не си ни досадила, напратив, много е приятно да четеш разказите.... Е, ние сме търпеливи и ще чакаме снимки....  crazy
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: септември 03, 2008, 14:02:52 »

Как можа да си помислиш, че си ни досадила!
И наистина важно е, че сте се сдобрили, защото сватбените емоции понякога на булката и идват в повече! good
Разказвай и чакаме снимки знаеш!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: септември 03, 2008, 14:12:08 »

Ванили, тази традиция с танца на булката за пръв път я чувам. За щастие при нас няма такава традиция и по-добре, защото мен никой не може да ме убеди да правя подобно нещо, заради същите като твоите съображения.  pardon Важното е, че е завършило добре1

Иначе, радвам се, че всичко е било ОК!
А ти защо не сподели, че си важна клечка,а ? blum По вестници те пишат и чак кметицата ви е поздравила!!!  blum  Това в кръга на шегатаразбира е girl_wink

Чакаме снимките да се появат Girl_hide И да не съм чула, че ни досаждаш!!! beating
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: септември 03, 2008, 14:49:23 »

Аз тази традиция я знам като булчинско хоро, което се води от булката.
И всеки, който се хване до нея дава пари.
Взависимост от това кой последен се хване на хорото (дали мъж или жена) - първото дете ще е съответно момче или момиче.
И на мен тази традиция не ми харесва, особено това с парите и мисля да я няма на нашата сватба.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 03, 2008, 15:05:21 »

Мале, Vanilli, а пък аз си мислех, че на моята сватба е имало гафове!  shok
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: септември 03, 2008, 15:30:50 »

Ванили, съжелявам за закъснението (малко бе вее вихрушка от задължения от известно време), но от сърце ЧЕСТИТО!!! Да сте много щастливи заедно и много да се обичате!!! А скоро и с още добри новини да ни се похвалиш!  give_rose  give_rose  give_rose
Няма начин да не се отрази напрежението и да няма гафове, но важното е, че като цяло си запазила добрите емоции и впечатления.
Това за танца с булката при нас му викат булчинско хоро и мен ме навиват на сватбата да има такова, но на мен ми изглежда грозно някой да плаща, за да танцува до мен... и не знам какво ще става....  nea
Много си хубава на снимките в галерията, хайде давай и другите, че нямам търпение да ги видя!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 04, 2008, 08:43:22 »

След сватбата към 3 часа отидохме в хотела, изкъпахме се, подарих на милото табелката за врата и определено не сме броили пари blush good yahoo danceg
Направих му и още една изненада, която ще помни цял живот и пред нея табелката бледнееше, но за нея ще ви кажа като му дойде времето!!

Мили , вчера се сетих че нищо не си ни казала по въпроса......кога ще му дойде времето  pleasantry

Неможе без гафове мила , важното е че и с тях сватбата е била великолепна  Bravo
С нетърпение чакам снимки  girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: септември 04, 2008, 08:49:21 »

Теди мила, надявам се утре да знам повече по въпроса за подаръка на милото:)) Днес ще ходя на лекар, дано да има час за преглед:)) Повечето от вас сигурно се досещат, но нищо не искам да казвам не за друго, а защото никой друг от близките не знае!!
И аз с нетърпение чакам снимки, да направя албума, но се надявам в събота да са при мен и ще има време, ако тряябва цял ден да направя албума!!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: септември 04, 2008, 08:50:45 »

Теди мила, надявам се утре да знам повече по въпроса за подаръка на милото:)) Днес ще ходя на лекар, дано да има час за преглед:)) Повечето от вас сигурно се досещат, но нищо не искам да казвам не за друго, а защото никой друг от близките не знае!!

Предполагах аз ..... yahoo стискам силно палци да има час за преглед и после всичко да е наред  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: септември 04, 2008, 08:55:37 »

И аз, и аз.Дано има лекар и всичко е ОК.Стискам палци , мила.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 04, 2008, 09:00:29 »

Ванили, имаш стиснати палци и от мен! Дано всичко е наред (то и аз това предполагах  blush) !
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 04, 2008, 09:04:48 »

Ванили, стикам палци!! Good luck Май като гледам всеки тайничко се е досетил за подаръка! give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: септември 04, 2008, 09:51:46 »

Ванили, присъединявам се към клуба на стиснатите палци  Good luck Дано всичко да е ок Eeager
Чакаме да ни кажеш какво става  girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 04, 2008, 09:52:46 »

Бубе, и аз така мисля, но и аз нарочно така съм го казала, ако не исках нищо нямаше да пиша, но нали сте ми дружки tease
И аз чакам да разбера с нетърпение, но съм почти сигурна! Само амлко ми е старнно после как ще кажа на всички роднини, не че няма да се радват, чакат с нетърпение, особено тези, които ще стават прабаби и дядовци!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #284 -: септември 04, 2008, 14:42:24 »

Много съм зле, как съм пропуснала да се рапиша в темичката ти  crazy  GROAN
Беше ми изключително интересно и вънуващо да чета за подготовката, а и за самата сватба. И стискам палци вашата красива приказка (наистина е било като приказка) да има този завършек, за който всички си мислим и семейство Йорданови да се увеличи  good  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines