Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:25:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84620 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 24, 2008, 10:37:04 »

Честита свтба!
Ето, че вече сте семейство!!! Пожелавам ви от все сърце да извървите дълъг семеен път с много любов и разбирателство и скоро в дома ви да се чува детски смях!!!  give_rose
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 24, 2008, 12:43:37 »

Честита сватба! Винаги бъдете неописуемо щастливи! Надяваме се скоро да пуснеш снимки от вашето тържество!

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 24, 2008, 15:09:25 »

Честито мило семейство! Пожелавам ви живота ви да е изпълнен с много страст и бурни емоции, с тихи вечери и топли чувства и най-важното: каквото и да ви поднесе живота да го посрещнете заедно, ръка за ръка! give_rose give_rose give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 24, 2008, 18:20:31 »

Здравейте и от мен-вече госпожа Йорданова!!!! yahoo
Милички, благодаря ви от сърце за страхотните пожелания, направо нямам думи, не съм чела нищо във форума от четвъртък, но както ви обещах още неделя се включвам!!! Понеже утре заминаваме за море ще побързам днес да ви разкажа и да пусна една две снимки, а посел ще направя и албума!!
Та така, значи в четвъртък занесахме последните неща в ресторанта, тейбълките от жегата се разпаднаха, лепилото не държеше знаменцата, та милото и кума ги лепиха в петък, аз се прибрах в Лом и изкарах два страхотни дни със семейството и роднините ми, в петък дойде кумата и аз се чувствах супер, вечерта си пробвах роклята, всички жени ор рода ме видяха и направо ахнаха, в последния момент смених маникюра, че не ми хареса стария, абе луда работа беше, но имахме в нас много помошници и няккак си аз не правих нищо, само икебаните за ресторанта, в петък в полунощ успях изкъпана да се добера до леглото скапана и исках само да заспя.
На 23.08 станахме в 7.30 с кумата, пихме по чайче и отидох на фризьор, а тя се гримираше, после се сменихме и отодохме да се обличаме в къщата на Дунава откъдето щеха да ме взимат, тама мама беше подредила вси1ко стархотно, с две шатри, един голям чадър, като градинско парти, много панделки и балони, като приказка...Обляко се и зачаках моте приятелки, всички ахнаха като ме видяха!! Милото се обади, че идват...
Не мога да ви опиша мига на срещата ни, той не можа да повярва колко съм красива, непрекъснато не спираше да ме целува и да ми го повтаря!!!От там всичко мина като сън....беше най-страхотния ден в живота ми, в нас се почерпихме, правихме снимки, после отидохме в тях, вече в Монтана, където майка му ни посрещна, след това в съвета, където булото ми падна в лига, в който го настъпих, и то благодарение на майка му, която ми напомни смигайки ми, аз бях забравила, там и двамата едва се сдържахме да не се разплачем...В църквата беше също хубаво, попа оля малко роклята ми с червено вино, счупи се някакъв клон пред църквата с праскови, било на берекет, плодородие... После имахме доста време за снимки пред ресторанта, аз все се притиснявах, че нама да има време, закъсняхме с ресторанта, защото ди джея закъсня, счупила му се колата, та ходили да го взимат.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 24, 2008, 18:24:48 »

Ей, булка  smile, радвам се, че си щастлива! Хайде, пускай снимки  smile!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: август 24, 2008, 18:57:34 »

Еееее, г-жо Йорданова, много хубаво разказваш, но искаме и някоя снимка да ни покажеш  blush Много се радвам за теб, сигурна съм че си много щастлива. Кажи как реагираха гостите като получиха стихосбирките? Как беше речта ти? Ох, така се вълнувам за теб... Целувчициииии  give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: август 24, 2008, 18:57:46 »

Като влязохме в ресторанта, направо не можах да повярвам колко е красива семплата ни украса, беше така уютно, всички станали да ни посрещнат, това е мига, който ще заполмня от сватбата!! Първия сватбен танц мина супер, с малко завъртания и т.н., моята реч бе приета страхотно от всички, разплакала съм доста хора, и милото също! Всичко беше страхотно!! Какво повече да ви кажа, татко също държа кратка реч, бяха ми направили колаж с мои снимки от бебе до сега, така ме разчувстваха!!!! Букета го хвърлих направо в скута на седналия и пиещия брат на милото, който бе ужасен tease, йартиера хвана едо момче което си има дългогодишна приятелка и много ни се иска скоро да се оженят....След сватбата към 3 часа отидохме в хотела, изкъпахме се, подарих на милото табелката за врата и определено не сме броили пари blush good yahoo danceg
Направих му и още една изненада, която ще помни цял живот и пред нея табелката бледнееше, но за нея ще ви кажа като му дойде времето!!!!!
Слагам няколко снимки в галерията, за да видете каква булка бях! Букета ми беше невероятен, украсата за кола също, не мръдна, после я пренесохме на нашата маса, където имахме и свещник с бели свещ, тортата и една кокошка облечена като булка, имах и най-сладката шаферка!! Всички наши приятели казаха, че това е най-стархотната сватба, и аз см най-красивата булка, а от подаръчетата  останаха очаровани!!!
Момичета, вчера се чувствах като принцеса, това беше сватбата за кото цял живот съм мечтала, всичко, които обичам бяха до мен и се сбъдна мечтата ми, в този важен ден да бъда сигърна в избора си и да нямам и капка съмнение!!!
Благодаря, че изчетахте всичко!! give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: август 24, 2008, 19:06:05 »

Ванили!!  Bravo Честито, мило мило момиче lol Сигурна съм, че сте най-щастливите на света ...

а за изненадата, мисля, че се досещам Wink
 Прекрасна почивка на морето, дано животът ви е низ от щастливи дни!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: август 24, 2008, 19:16:05 »

Благодаря ви момичета!!!! Сложих няколо снимки, но от фотографа ги имам засега само на хартия, като стане и диска ще направя албум!
Ели, за стихосбирките всички много се изненадаха, но очаквам реакция като ги прочетат!!
Забравих да ви кажа, че прическата ми стана страхотна, не съм си и мечтала за така раздвижена прическа, ще я видите по-добре на другите снимки!!!
Е дано да ви харесам на снимките!!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 24, 2008, 19:27:55 »

Миличка, ти си много красива булка, изящна и нежна, съпругът ти е щастливец!  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: август 24, 2008, 19:30:46 »

ей,

сладурка,

прекрасна булка, наистина..... нямах търпение да те видя вече.....

честито на младото семейство, а сега ... един невероятен меден месец ви желая.....

само да кажа, че идеята с табелката наистина много ми хареса,

не знам далу ще успея и аз да измайсторя една, но дори да не е за сватбата, ще е след това
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 24, 2008, 19:57:03 »

Честито младоженци!
Много сте сладки!
Пожелавам ви винаги така да се гледате и в очите ви да блести щастие и любов!
А ти си била много красива булка!
 Сватбаааа weddingday wedding Party time Party time Party time
С нетърпение чакаме още снимки и разкази за специалната изненада!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 24, 2008, 20:20:29 »

Мили , съжалявам че неможах да дойда  cray , но  пък виждам че си ти си била неописуемо красива и щастлива и се радвам много за теб  yahoo
И сега моите пожелания към вас  blush


Любовта и животът са една приказка
с общо начало и преплетени пътища-защото
любовта е,която дарява живот!
Любовта не е само миг от вечността,
тя е безгранична и вечна.
Когато пътищата се преплитат,
когато искате да задържите мига завинаги-
подарете си семейство създадено с Любов!


Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, "въоръжени" с любов и разбирателство, в които да се разбива всяко цунами!




Браво за всичко , звучи чудесно , обаче най-много ме човърка изненадата  blush Мисля си нещичко и ще се радвам ако наистина е то  Girl_hide girl_wink
С нетърпение чакам снимките  Wink
Весело на морето и да си починеш ей , заслужаваш го след тази сватба която спретна  give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 24, 2008, 21:11:54 »

Ех, Vanily как лети времето! Кога стягаше сватбата, кога стана госпожа! smile
Мнооого си красива и ефирно нежна! Бъдете щастливи и винаги бъдете един до друг, колкото и тривиално да звучи на пръв поглед!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 25, 2008, 04:51:32 »

Честито на младото семейство. Много щастие и дълъг семеен живот ви желая .
И наистина си много много красива и нейжна булка  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines