Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:30:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84621 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 19, 2008, 11:03:52 »

Миличка и от мен успех и слънчево време  girl_wink
Ако мога ще съм там , ако не - да знаеш че мислено съм с теб  Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 19, 2008, 12:24:14 »

Нинче и Menyanthe, много ви благодаря!! Теди, мила ще се радвам да се видим, ако ли не знам, че ще си мислено в Монтана!!! Благодаря ви момичета!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 19, 2008, 12:53:06 »

Миличка, ми то не остана  yahoo Хайде, още има няма 4 дни и ти минаваш в другия отбор  tease Пожелавам ти най-прекрасната сватба на света  give_rose give_rose give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 20, 2008, 15:12:29 »

Здравейте скъпи мои!! Настъпи и сряда, остават само още два дни до денят, искам да ви направя може би последният отчет, защото както занете утре след обяд заминавам за Лом,а  там нямам компютър! Може би само ще надникна в петък за да прочета вашите пожелания. Значи днес подредих гостите по маси, сглобих тейбълките (корабчета), подредих и за трите ритуала по едно кашонче, измих чашите, вързах панделки, всичко е готово!!! Изрепетирах правото и дунавското хоро, ще водя дунавското, любимо ми е! Сега ще излизам по още малко работа, към 19 часа кумата ще ни подари подаръка, а вечерта милото ще ме води на рестоорант, това ни е послената вечер и нощ заедно и ми е така мъчно, но знам, че петък ще мина много бързо, а и ще съм обградена от най-близките ми роднини в нас!!!Утре ще закараме ядките и пиенето в ресторанта. Е, момичета това е!!! Май и аз ще мина в отбора!! Днес една приятелка ми отказа да идва, много ми стана тъпо, но тя доста се промени, каза,ч е не иска да е сред много хора и т.н. абе луда работа, няма да моля никой да идва на сватбата!!!Утре на обяд съм и на педикюр и маникюр!
Искам да ви благодаря на всички и да кажа, че най-голямо удоволствие от организацията на сватбата бе форума, това да си пиша с вас, да споделям вашите емоции, както и вие моите!!!
Искам лично да благодаря най много на Светли, която ми направи тема, както и на всички вас: Петровска, Бубето, Мискаприз, Снежи, Оля, А-Йорданова, Ели-м, Краси, Захира, Mavish, Арлина, Ели, ELLE, Мила, Гостенка, Герка, Дида, Даниела, Елианида, Фиама, Теди, ММаги, Вероника, Ника НИкол, Ели Бели, Маги-ст, Дорина, Руми, Аничка1710, Кикси, Mariyanage, Tsvetiiva. Благодаря ви момичета, стархотни сте!!!! Целувам ви, и ще сте в сърцето ми на 23.08.08!!! give_rose heart
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 20, 2008, 15:21:56 »

Скъпа Vanilly имаш още два дена като госпожица, пожелавам ти на 23-ти да се чувстваш поне 100 пъти по-развънувана, щастлива и обичана и да запазиш тези чувства цял живот. И ние сме с теб и нямаме търпение да те видим като булка.  give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 20, 2008, 15:24:03 »

Ванили, и ние сме с теб... Лек път ти желая и приятно изживяване на последните предсватбени емоции blum
Ще те чакаме да се върнеш и да ни разкажеш ВСИЧКО give_rose girl_in_love
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 20, 2008, 15:25:11 »

Ванили, всичко изглежда перфектно организирано браво за това  Bravo Остават ти още няколко дни и ще си госпожа, пожелавам ти всичко да е страхотно, аз сигурно ще го кажа още няколко пъти, но и сега нека сватбата е незабравима за вас двамата, вие да сте неимоверно щастливи и всичко да мине по мед и масло  give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 20, 2008, 15:37:48 »

Мила поетична ми душичке, Ванили!

Пожелавам сватбеният ти ден наистина да изглежда като приказка, която след него да продължи цял живот!!!  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 20, 2008, 15:38:57 »

Ванили, всички ние сме с теб! Пожелавам ти най- най- най-прекрастния ден на 23-и! smile И да пращаш после снимки!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 20, 2008, 15:48:48 »

Ванили, искам да ти пожелая един прекрасен сватбен ден! Както виждаш всички сме с теб! А като гледам какво си подготвила.......не се и съмнявам, че всичко че е прекрасно!!! Нямам търпение да видя снимки и да чуя разказа ти! Сугурна съм, че всички ще сме така cray cray от вълнение!!!
Лек път утре и ще те чакаме с нетърпение обратно при нас! give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #175 -: август 20, 2008, 15:51:50 »

Миличка, направо ме разплака...  cray  На финалната права напрежението, ентусиазмът и вълнението са толкова силни и така трябва и да бъде, защото ще имаш СВАТБААААА yahoo
С такава перфектна организация  Bravo съм убедена, че сватбата ще е невероятна  Bravo
Ние всички до една ще сме с теб и макар че няма как да те видим, ще те мислим и съпреживяваме с теб момента. А после.......  danceg Три дни яли, пили и се веселили!!!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 20, 2008, 15:55:15 »

И мен и мен  cray cray cray cray
Написала си го все едно заминаваш завинаги нанякъде и край с теб , ама не е така момичеееее  yahoo yahoo -- ОМЪЖВАШ СЕ МИЛИИИИИ   Сватбаааа weddingday Party time
Желая ти най-страхотната и невероятна сватба , весели се и се усмихвай много , пусни се по течението на емоциите в този ден , защото след него следват дълбоките води на семейният живот .
С теб ще съм да знаеш  girl_wink kiss2 girl_in_love LOVING
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 20, 2008, 15:57:42 »

Здравейте скъпи мои!!

Мила Ванили, за малко да те изпусна!!! Аз последните 2 седмици не бях в София, а твоят ден е наближил! ПОжелавам ти да е изпълне с поезия и прекрасни мигове, които да те топлят - теб и твоят бъдещ съпруг - през целия ви дълъг и щастлив живот!! Ще си мисля за теб на твоя ден и знам, че ще бъде незабравим и приказен!! Не спирай да се усмихваш и се остави на прзнаичното настроение!  любов заедно
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 20, 2008, 15:59:26 »

И аз да се разпиша, тъй като заминавам на море и няма да съм на линия......желая ти незабравим ден, изпълнен с положителни емоции, много танци и 100-% купон!  :partytime:Нямам търпение да те видя булка!
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 20, 2008, 17:13:08 »

Ванили то наистина не остана heart heart heart

прекарай незабравимо времето със семейството си, а след това
съм сигурна, че ще имаш най - невероятната и приказна СВАТБА twohearts
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines