Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:45:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84618 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 12, 2008, 15:33:14 »

искрено Ти го пожелавам да е такова времето,ще стискаме палци  girl_wink
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 12, 2008, 15:35:04 »

С такава организация заслужаваш най-слънчавото време
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 12, 2008, 15:35:09 »

ще стискам палци за времето!!!

ти къде го провери?

да чекна и аз като ми наближи денят;

пък и за морето де...май на си ен ен имаше добри прогнози, или на би би си;

хайде,
дай бижутата;

аз ще нося 1 пръстен, от мама, който е златен с брилянти, на нея й е подарък итя ще ми го подари на мен;

затова по моите бижута има циркончета, аз също гледах да мога да ги нося и след сватбата;

а идеята за кърпичката от баба ти е страхотна!!!  good
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 12, 2008, 15:39:29 »

Мили - Ванили , страхотна снимка  tease
Идеята за кърпичката е страхотна  good
Ще стискам всички палци за слънчево време  Sunshine
А я кажи каква ви е програмата (може и да си казвала де) та питаш и за Лом и за Монтана  blush
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 12, 2008, 15:48:40 »

Гостенка, ето тук ми казаха да видя: http://www.gismeteo.ru/, момичетата от форума, разбира се!!
Благодаря ви Теди, Гостенка, Нина и Киколина!!!
Теди, питам и за Лом и за Монтана, защото аз ще съм в Лом и там ще ме взимат, а всички ритуали и ресторанта ще са в Монтана, милото е от там. Ето и програмата:
към 14.00 идват милото с кума, техните и приятели до Лом да ме вземат, ще ги посрещнем в къщата ни, навън, ще има две шатри, балони и т.н. При мен ща са дошли родата и мои приятелки.Къщата ние  на Дунава и има страхотен исглед, ще слезем да си направим фотосесия на брега на Дунава, който е в задния ни двор ;)Кумата ще е при мне, няма да има взимане, не са семейство и са от различни градове.
към 15.00 тръгваме за Монтана
16.00 сме в дома на милото, където майка му много искаше да ме посрещне, там ни чакат и други техни гости.
17.00 ритуална зала
после малко фотосесия
18.00 църква( милото много държеше да има, аз не, даже специално се кръстих)
19.00 посрещане в ресторанта от жената в ритуалната с платното, чашите и т.н.
След купона ще спим в хотел зад ресторанта, ще има и джакузи!!
В понеделник заминаваме за 1 седмица за несебър, с любезното съдействие на брата на милото, който ще ни даде колата си!!
Това е момичета!!
Само искам да ви кажа, че от една година редовно отивайки пеш на работа си представям и преживявам този ден!!!
Благодаря ви че сте с мен...
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 12, 2008, 15:50:46 »

Ако тогава се падне да съм си на Берковица специално ще отскоча до Монтана да те зърна след ритуалната зала  blush Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 12, 2008, 15:57:19 »

Много ще се радвам!! Заповядай, ако имаш възможност!! Ама да се обадиш, ей!!! good
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 12, 2008, 16:05:56 »

Много ще се радвам!! Заповядай, ако имаш възможност!! Ама да се обадиш, ей!!! good

В тая суматоха къде ще те притеснявам  blush
То има само една ритуална зала , нали?  blush
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #128 -: август 12, 2008, 16:09:32 »

Мили,
идеята за кърпичката на баба ме разчувства толкова много, баба ти ще е много щастлива на този ден и ще ви благославя от небето.
Относно идеята за шатрите в градините- е по-красиво нещо не съм си и представяла  Bravo
Леле, как я чакам твоята сватба с най-огромно нетърпение  danceg И после един милион снимки да гледам.
А как завиждам тихичко на Теди, че може и лично да те види  blush Майтап, ние всички ще сме с теб на този важен ден и стискаме палци за най-хубавото време на твоя Ден.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 12, 2008, 16:10:49 »

Теди, ритуалната зала е в Младежкия дом, точно до киното (дискотеката Клеопатра) на ценътра на булевард Трети март 98. Днес печатах едни листчета с адреса, та ме хващаш подготвена! И няма да ме притесняваш!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 12, 2008, 16:13:32 »

Теди, ритуалната зала е в Младежкия дом, точно до киното (дискотеката Клеопатра) на ценътра на булевард Трети март 98. Днес печатах едни листчета с адреса, та ме хващаш подготвена! И няма да ме притесняваш!

Добре , тогава ще ти донеса букетче  give_rose tease
Дано успея мила , много искам да те видя на живо , така че гледам да направя всичко възможно  girl_wink
Мерси за адреса , сетих се къде е  smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 12, 2008, 16:18:52 »

Марианка, мерси мила, ами смен ще сте, кгде без вас, в сърцето ми, то ако не беше тоя форум да съм умряла от безразличието на милото, знаете ги мъжете!!! И снимки ще има мнооого, надявам се! Той фотографа ще остане и в ресторанта, в началото мислех, че няма нужда, нали всеки има фотоапарат, ама те хората ще ядадт и пият, няма да ме снимат я как танцувам първия танц, как хвърлям жартиета и т.н. За това не искам да пестя пари! Обожавам да се снимам! А колкото до форума да ви разкажа една смешна история, милото в работат не казал, че ще се жени, не е много близък с колегите и затова, и познайте, в един момент казва, а те, ами знаели вече от лабума ни тук!!! Щех да падна от смях!!! А на милото му стана малко тъпо, ама той си е виновен, акто не е казал!!
Дано и това с градината стане!
Теди, и аз много ще се радвам да те видя и да се запознаем лично!!! Тайно ще се надявам да имаш възможност!!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 12, 2008, 18:11:10 »

Vanilly, с голям интерес прочетох подготовката ти дотук. Много си организирана, знам, че всичко ще бъде наред и ще си много много красива и усмихната булка!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 13, 2008, 08:17:19 »

Ели - Бели, много ти благодаря! Радвам се, че всичко ви е харесало!
Момичета, сложих в галерията и снимка на скромните ми бижута. Мисля, че са много семпли и подходящи за роклята ми с тази по-пищна бродерия. Дано да ви харесат! Сега отивам малко да преработя речта ми. Днес е последният ми работен ден yahoo
Напълняла съм с 1 килограм и сега ще се мъча да го сваля, не мога да тичам заради пръста(пазя го да зарастне до сватбата) и наблягам на плодове и зеленчуци!!!
Довечера ще ходя до Скай сити да взема табелката за врата, подарък за милото, в последният момент успях да намеря къде правят експресни поръчки и съм много щастлива, че в хотела в нощта след празненството ще мога да му го подаря!!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 13, 2008, 11:15:33 »

брей че организираш с размах  smile давай в същия дух  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines