Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:41:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84622 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 29, 2008, 18:40:11 »

Миличка, аз с малко закъснение се включвам по темата с речта. Наистина е много хубава, но има едно нещо, което според мен не е съвсем добре. Благодариш на родителите си че са те накарали да се чувстваш като принцеса на сватбата, но не благодариш на родителите на мъжа ти. И те може да ти се обидят. Не знам те дали помагат изобщо и дали трябва да им благодариш, просто ми направи впечатление. Знаеш, че някои хора са тънкообидни и после за нещо толкова красиво като речта ти може да чуваш натяквания цял живот, че не си благодарила и на тях. Не го казвам с цел да критикувам речта. Тя сама по себе си е много красива и прочувствена, но помисли дали няма да има сърдите физиономии заради тази част точно.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 29, 2008, 21:16:21 »

Мискаприз, в речта благодаря и на родителите на милото: "Благодаря на родителите и цялото семейство на Ивчо. Вие ме приехте така топло и сърдечно, и ме накарахте да го заобичам още по-силно..." Това е цитат от речта, не ззнам дали си го пропуснала, или имаш впредвид по друг начин да го кажа, така не се ли разбира благодарността ми към тях? Иначе задължително не искам да има сърдити и да им благодаря, аз и в книжката специално стихотворение написах. Благодаря ти за помощта!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 30, 2008, 08:16:29 »

Мискаприз, в речта благодаря и на родителите на милото: "Благодаря на родителите и цялото семейство на Ивчо. Вие ме приехте така топло и сърдечно, и ме накарахте да го заобичам още по-силно..." Това е цитат от речта, не ззнам дали си го пропуснала, или имаш впредвид по друг начин да го кажа, така не се ли разбира благодарността ми към тях? Иначе задължително не искам да има сърдити и да им благодаря, аз и в книжката специално стихотворение написах. Благодаря ти за помощта!!

Да, видях че им благодариш че са те приели така добре, мисълта ми е че на твоите родители благодариш конкретно за сватбата, а на неговите не. И ако и те са помогнали за организирането на сватбата може да се обидят че не им благодариш за сватбата конкретно. Иначе другото което си им написала е много мило и речта като цяло много ми харесва. Дано си ме разбрала какво имам предвид, може би аз не го обяснявам добре  blush Имам предвид само и единствено благодарноста за сватбата. Дано не съм те обидила нещо, не ми е идеята да критикувам, в никакъв случай.  give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 30, 2008, 08:31:25 »

Мискаприз, разбрах какво имаш впредвид и умишлено не съм ги споменала, защото ми се струва, че те така или ианче поемат неговата част от сватбата и той би трябвало да им благодари, но пък може би си права и май ще ги включа, пък за моите мама и татко ще включа и нещо от сорта, че им благодаря, че са ме направили такъв човек или нещо подобно! Както казваш да няма срадни! Не се притеснявай, не го премам като критика, та нали затова пишем тук, да си помагаме!
Снощи направих всичките тейбъл картички и сега вече май трябва да разтъпча обувките, все забравям, сега съм извадила кутията на видно място и като се придера ги обувам, че малко ми стискат, но ме е страх да ги намажа с нещо да се поотпуснат, отвътре са от естествена кожа, а отвън - плат, вие как мислите, с какво бих могла да ги намажа?
След работа отивам и с моята колежка, която ме учи да се гримирам, за да пробваме в кафяво-бежавата гама, на мен на снимките, които показах с първия грим(в галерията ги има) ми се струва, че съм бледа и очите ми се иска да са по-очертани,  но с тези цветове тя каза, че ще е грозно, сега ще видя какво ще стане и довечера ще ви пусна сними да обсъдим нещата, за да почвам с тренировките в нас!
Иначе за отслабването за сватбата, налки станах 52 кг от диети и после като се разболях и всички се притисниха, включително и аз и съм си 54 кг пак, но да ви кажа в лице не се харесвам по-слаба от сега, пък под роклята много много няма да се вижда, та засега се стрема да подържам килата, но вече 8 месеца съм толкова, така че няма да е проблем.
Веждите ми са оформени и сага само ги следя да си ги оправям сама.
Парфюм си купих на бенетон пинк, много ми харесва и с него ще съм на сватбата.
Маникюр и педикюр ще си правя в четвъртък преди сватбата - френски с на два пръста на всяка ръка нещо нарисувано.
Това е засега!! give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 30, 2008, 12:01:07 »

Момичета, бързам да ви се похваля, първата книжка е в ръката ми! Страхотна е ! И короцата е уникална. Една колежка, като я видя се насълзи! Ще снимам корицата и ще ви я пусна довечера!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 30, 2008, 12:10:52 »

ще чакаме, с нетърпение
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 30, 2008, 19:58:11 »

Момичета, сложих в галерията и снимки от втория пробен грим,, не знам на снимките колко се вижда, но е с три нюанса на кафяво и определено много повече ми харесва от първия, сега в неделя ще тренирам да видя дали мога да го докарам същия, малко множко ми се вида бялото, но така трябвало... мисля си, че и с роклята пасва, защото нали имам малко по-тъмно кафяво на нея! Вие какво мислите??
Сега ще кача и заглавната страница на книжката, другото сте го виждали!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 30, 2008, 21:19:23 »

С две ръце съм за вторият грим!!!
И на мен бялото ми идва малко в повече, дори леко ми синее. Може би трябва да сложиш по-малко или да го смениш - да не е чисто бяло, а бяло с лек розов оттенък например.
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #68 -: юли 30, 2008, 21:20:35 »

супер е гримът good можеш да пробваш и със същото кафяво в края на окото, но с цвят шампанско или леко златисто в основата, според мен ще стои много красиво, но и сега е много хубаво наистина Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 30, 2008, 21:24:45 »

Ванили,

и за харесвам повече втория грим,

само искам да кажа, че ако смениш бялото под очите с пастелен цвят,

в смисъл да не е бляскав, ефектът ще е същият, само че ще стои много по-естествено;

имам предвид, пак ще придава блясък на очите, но няма да лъщи, ще е по-естествено;

погледни в моята тема или в галерията ми, не помня точно къде сложих снимки на двата варианта на грим;


обърни внимание как на wedd - грима ефектът е по-естествен,

на грим - как лъщи и личи,, че имам два тона грим по очите;

на втория - кафяфия имам доста повече кит, но определено стоеше, дори на живо и светло, много по-естествено;

в твоя случай - обърни внимание на разликата точно в бялото под очите;

извинявай за дългия пост!!!!!!!!!

Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 30, 2008, 23:03:34 »

Като идея вторият грим ми харесва повече, но според мен кафявото, което сте избрали е много топло като цвят,а зеленото и розовото на устните са студени и изглежда малко странно, поне на тези снимки и моят монитор цветовете са такива, но те не са с високо качество, на живо може да е друго. Просто ти обръщам внимание. Бялото пък много ми харесва...А иначе и с двата ще си хубава булка. good Да ви кажа нарочно не пуснах снимки с грим... толкова е индивидуално, че не може всички да го харесат.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 31, 2008, 08:12:41 »

Оля, Гостенка и Арлина, много благодаря за отговорите!!! Оля, определено ще бъде този грим, и на мен ми харесва много повече!
Гостенка, погледнах в галерията ти и наистина едното ми харесва повече! Ще опитам определено с не перлено бяло, за да видя.
Арлина, благодаря за идеята, червилото определено ще е друго, малко по-кафеникаво и гланц.
Момичета, до тук добре! Ама сега трябва и да се науча да се гримирам така! Написах си вчета инструкцийте и в неделя сядам да пробвам!! дано да стане, че иначе не знам! Запоследно може би познатата, която ме учи ще пробваме пак в понеделник, като аз сама се гримирам, а тя поправя грешките!! Стискайте палци! Другото, което е че вчера забелязах, че малко съм изсветляла от плажа и солариума и като сложа фон дю тен и има разлика с врата, решила съм другата дедмижа да отида на солариум, но да се печа лицето, само веднъж.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 31, 2008, 08:20:53 »

Vanilly, и на мен ми харесва този грим! Мисля, че доста добре се е получил. Пробвай с не толкоз бляскаво бяло или кремаво, мисля, че ещ стане по-добре....Имаш достатъчно време и да се научиш сама да си го правиш, не е чак толкоз трудно. good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 31, 2008, 08:33:09 »

Този грим е страхотен, много ми харесва. Братовчедка ми беше гримирана по подобен начин на нейната сватба и изглеждаше страхотно. Сватбата вечерна ли беше, че не помня? Ако е вечерна имай предвид че по-слабия грим на изкуствено осветление няма да се вижда. Този си е добре според мен. Изглеждаш бляскава. Аз съм с 2 ръце ЗА  pardon
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 31, 2008, 08:44:26 »

Ванили, на мен също ми харесва вторият грим повече и с червило в по - кафявата гама ще е чудесно  Bravo

Видях в галерията ти корицата на книжките ...много е красива  good В завършения си вид подаръците за вашите гости са още по - хубави и със сигурност всички ще останат очаровани  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines