Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:04:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84080 пъти)
 
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 25, 2008, 13:28:28 »

Честита темичка Bravo Bravo Bravo и от мен  girl_wink

чакаме с нетърпение да ни разказваш до къде си стигнала с подготовката smile
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 28, 2008, 08:36:11 »

   Хей момичета, някоя да е чула нещо за Мили? Доста време не се е мяркала и взех да се притеснявам!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 28, 2008, 08:49:17 »

Здравейте, момичета!!!! Така ме зарадвахте с тази темичка!!! Аз да си призная отдавна тайно се надявах като наближи момента да ми направите тема!!! Обещавам да съм редовна и подробна!!! Наистина не бях забелязала, че имам, защото покрай това, че бях болна не влизах много, а после ходих и до Карлово да дам и последната покана на баба и дядо! Е момичета вече наистина не остана, направо ме хваща шубето!! Но съм така щастлива! danceg danceg
Вие знаете всичко покрай сватбата, но ще взаимствам от Гери и ще ви разказвам тематично за всичко подробно! Последните новости са халките!!! В галерията ми са, много са хубави и ни стоят чудесно. От бяло злато са(нищо, че изглеждат жълти), модел на Сара Трейд, от Ювел. Излязаха само 390 лв с надписите. Оригиналните са с бяло и жълто злато! Не знам как да смалям снимките и затова всичко е в галерията, а не в темата! Пак ще ви пиша!!!! И отново страшно много благодаря на всички!!!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 28, 2008, 08:51:04 »

Честита темичка и от мен, мила!!!!!!

успех с послединте нещица за уреждане,

ще следя с интерес, както до сега!!!!!!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 28, 2008, 08:53:53 »

Честито да халките, Vanilly!
Много са хубави give_rose
Хайде разказвай какво свършихте, какво остана, абе направо давай инфо за всичко, което си свършила!

Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 28, 2008, 09:04:49 »

  Халките са супер!!  danceg (сигурно твоята все ти е около пръста  blum) А колко милиметра са широки, че от снимката нещо не ми става ясно, пък и аз съм на тема халки в момента!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 28, 2008, 09:18:36 »

Честита темичка и от мен  give_rose

С интерес ще чета какво сте подготвили  smile

Халките са много хубави  Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 28, 2008, 09:24:45 »

Благодаря ви отново!!!
Оля, халките са 6 мм, аз още преди да харесам се огледах как стоят на колежките и най-много ми харесаха 6 мм. Както виждате не са заоблени (ние така искахме) и съвсем случайно ги видяхме в Ювел и много ми хареса как ми стои на пръста. Иначе, вярно, че само си я пробвам и нямам търпение да си я сложа. При изработката нямаше никкави гафове, номерата са правилни, надписите също! А и за тези пари си е супер!!!
Та значи с какво сме готови:
Започвам!!! Дръжте се!!! girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 28, 2008, 09:34:50 »

хайде,

хайде,

чакаме!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 28, 2008, 10:12:04 »

Така, за начало искам да кажа, че сватбата ще е на 23.08.08,  в Монтана, вечерна, от 17.00 сме в ритуалната зала, в 18.00 в църквата и в 19.00 в ресторанта, той се казва Монтанезиум и се намира посредатана едно езерце в центъра на града. Цветовете вътре са в бяло, по-светло и по-тъмно кафяво, което случайно страхотно пасва на цветовете на сватбата. Те са бяло и по-светло бежаво. Отказах се от украси, защото по-евтините ми простеят, а ако искам да стане красиво ще излезе много скъпо! В ресторанта ще има украса на нашата маса дълга покрияка и цветя, както и облеени столове, за другите маси къси бели покривки и по една лента хоризонтално и по две вертикално в бежаво. Ще сложим обичновенни чашки с цветя на всяка маса(ще вържа по една панделка на чашките) и тейбълкартички в момента правя с лодка( в кремав цвят), вече съм сгънала оригамите, но знаменцата (бели) тепърва днес ще ги правя и надписвам с златиста химикалка, мисля, че много се връзва с езерцето! Ще ви ги покажа утре!Ето и модела, взет от форума, моите не са така красиви, но си пасват с всичко:

Ще има и много бели перлени балони на колоните и да висят.


* ft_winter05msw01_l.jpg (19.78 KB, 225x281 - видяно 1958 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 28, 2008, 10:13:44 »

В галерията има снимка на ресторанта отвън и отвътре, но няма да е с такава украса. Масите са осмици и може би ще има по средата две 16, на които ще са събрани младежите!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 28, 2008, 10:24:19 »

Vanilly,

Страхотен е ресторанта и цветовете, които си избрала......супер а халките много приличат на нашите, но са малко по-широки 7,5 мм. са нашите и на моята има камъчето. Браво за модела, който сте избрали.
Абе въобще всичко, което си показала е супер...хайде давай натам.....докъде стигна....
 chee
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 28, 2008, 10:43:21 »

и на мен ми хареса ресторанта!!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 28, 2008, 12:43:24 »

а йорданова, радвам се, че и вие имате подобни халки! Наистина са много нежни, а и твочта щом е с камъче, супер и аз в началото исках, но после се отказах, че ако падне ще го нося на ремонт и реших без!
Менюто в ресторанта е:
овчарска салата
млечно-местно студено предястия
пилешко вретено, свинско шишче, картофи и задушени зеленчуци
ядки, плата с месо, безалкохолно, бира, бяло ичервено вино и ракя, домашни!
Торта, която още не сме решили дали да е малка и пасти или пък голяма, но украсата ще е в екрю и в цвят капуино цветя, а крема е нещо като този на тортите карамел, но без карамела.
В ресторанта ще има и посрещане от жената от ритуалната зала, платоното мама го шие, ще е украсено с розови листенца и по платното отстрани със слънчогледи. Тя шие и възглавничката за халките. Е за ресторанта е това! Следва облеклото: вече си имаме всичко. Моята рокля я има в галерията! Знаете, че мерих три и втората купих! Струва 830 лв от Мария Анна Белла, модел на Мон Амур, ушиха я страхотнао, и обувките и чантата са към нея, и тях ги има в галерията. Имам и було. И бели бикини, жартиер и чорапи с телесен цвят и силикон. Видяхте и прическата, а за грима ще правя пак пробен, но в кафяво тази седмица и ще пуска снимки, и заедно ще решим кое да е ! И ще се науча да го направя! Милото си има костюм, черен на тънко райе в бежаво и сиво, много е хубав, нямам снимка обаче. Екрю риза и черна с сиво райе вратовръзка, обувки и боксерки черни му подарих. Кумата ще е в черна рокля, кума още не знам!!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 28, 2008, 12:54:25 »

Ванили, браво за приготовленията! Я вземи тайничко щракни младоженския костюм...клю, клю blush Всичко е много краиво, ресторанта, халките, роклята......и всеко в един тон! Браво Bravo Аз за всичко останало съм споделяла мнение, най-вдъховена останах от идеята ви за книжките!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines