Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:46:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84542 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 29, 2008, 09:56:41 »

Vanilly,  Bravo Bravo Bravo
Речта е много разчувствена...само това мога да кажа!

Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 29, 2008, 10:02:10 »

Ванили, речта ти е изключително трогателна!!! Браво на теб. Като гледам как вървят нещата.....добави в списъка с необходимото за сватбата и един чувал кърпички...ще има много разчувтвани и развълнувани хора...браво на теб! give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 29, 2008, 10:45:45 »

Оля, Ели_м и Бубето, много ви благодаря! Радвам се че ви хареса речта, писах я в 1 часа пшрез ноща преди месец, след като бях пила фрапе и не можах да заспя, милото беше в Монтана и аз си поснах най-нежната музика и на един дъх я написах, и се разплаках няколко пъти, но се надявам тогава да се стегна!! Искаше ми се да има за всеки по нещо, всеки определени думи да знае, че са за него!
Оля, иначе не знам още с какво ще ви изненадам, май не остана много какво да измислям...
Сега се опитвам да видя нещата в деня по часове, ето примерния план:
8.00 ставам, тичам и пия чай и се къпя до 9.30
10.00 на фризьор ( през това време ще оставя кумата в нас да се гримира, че после и тя е на същия фризьор)
12.00 (фризьорката каза 1,30-2 часа, та до 12 ще съм готова) връщам се в нас, хапвам нещо и се гримирам(утре ще пробваме с кафяво и ще пусна снимки)
13.00 отиваме в къщата, където ще се обеча и ще чакаме младоженека
14.00  идва младоженека и правим снимки с фотографа на дунава
15.00 тръгваме за Монтана
16.00 пристигаме в тях (майка му иска да ме посрещне в тях предо ритуалната)
16.30 тръгваме за ритуалната (казаха че повече от 30 мин няма какво да стоим в тях)
17.00 ритуал в ритуалната зала
18.00 Църква (между двете ще се снимаме пак)
19.00 Ресторант( и там има ритуал от жената в съвета)
И после волна програма danceg
Ще имаме хвърляне на букета( на моя, няма да правя друг)
Сваляне на жартиера
Я ми кажете с кокошката какво се прави, че ще имаме една облечена като булка *YAHOO*Много е смешна!
И май други игри не се сещам, ако ми кажете какво беше това с играта, където сядат на един стол с гръб и с обувките отговарят на въпроси бих го направила.
Вчера видях какво искам да ползвам за сватбена книга, а имено тези тефтери, кото са с много естествени листа и т.н. направени отгоре, има и албуми такива...ама и аз обяснявам...много зле!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 29, 2008, 11:22:53 »

Сладурка речта ти е - НЯМАМ ДУМИ. Личи си, че си даровит човек  good.
Сигурна съм, че сватбеното ви тържество ще е незабравимо и пропито с много любов. Успех ти желая с последните приготовления  give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 29, 2008, 12:31:56 »

Vanilly, речта е чудесна, но мисля, че ще ти трябва водоустойчив грим, аз нямам сили да кажа такава реч, но мисля импровизирано да благодаря за присъствието в някакъв момент.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 29, 2008, 12:35:48 »

Ванили, по принцип кокошката е за надиграването на кумовете. Навсякъде е различно, но при нас се играе с пиле и торта и кума и кумата дават парички за да и откупят докато играят ръченица. На други места е с торта и погача, с погача и пиле, Зависи в кой край на Българи е сватбата girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 29, 2008, 12:36:29 »

еее,
Ванили,

сега колегите ще ме гледат с насълзени очи на работа!!!!!

благодарение на прекрасната ти реч!!!!!!   Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 29, 2008, 12:38:11 »

играта е следната: младоженеца и булката сядат в гръб и всеки има по една собствена и на другия обувка !!!!! и примерно се задават следния въпрос: "кой кого свали?" и ако е младоженеца трябват и двамата да вдигнете неговите обувки, ако се разминат ще има смях !!! хи х ххи lol) и вече според вашата връзка ти най-добре ще си прецениш въпросите които ще са забавни на вас и вашите гости, има и игра с балони за задълженията ви !!!! smile ние имахме такава, но не можа да се състои тъй като двама от нашите приятели вече ги бяха пукнали без да разберем хи хи хи !!!! smile

а за тази кокошка - това не е ли кумувото пиле?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 29, 2008, 13:26:09 »

Момичета, много ви благодаря!! Както за речта, така и за присъствието ви!!!
Ели, Бубето, това наистина е кумовото пиле и ще трябва да измисля кой да играе ръченица за откупуването му!Мерси и за играта с обувките, май ще измисля въпроси и ще ги дам на Ди Джея, ще е забавно. А за балоните я знам тази игра, но много ме е страх като се пукат балоните, та ще пропуснем!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 29, 2008, 13:29:20 »

Номера с ключовете знаеш ли го? На сватбата на Danitkaaa я имаше тази игра и се получи много весело. Диджея обявява, че младоженецът вече скъсва с ергенлъка и моли всички дами които имат ключ от апартамента му да го върнат. И се започва едно връщане на ключове и накрая излезе мъж и му върна един ключ при което всички се заляха от смях.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 29, 2008, 13:31:25 »

мдааааааааа това наистина е много готино с ключовете !!!! smile
а за кумовата въченица можеш да наемеш от някой танцов състав момче и момиче които да се надиграват с комувете или пък шаферката и шафера !!! smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 29, 2008, 13:35:55 »

Мерси за идеите! Това сключовете го бях чела на някоя сватба от форума, но понеже много забавно ми се стори и вече съм го разказала на милото, а то целта е и той да е изненадан май!
Ех, нямам търпение вече да идва денят!!Почти сме готови, но има и още толкова неща, а като не съм и в Монтана, сякаш е всичко в застой, но на 13.08 вечерта заминаваме натам и започва вече всичко да придобива завършен вид!!!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 29, 2008, 14:14:08 »

Vanilly, това със сигурност е най-емоционалната тема за сватба във форума. Поезия, речи.. give_rose

Сигурна съм, че ще имате незабравими емоции на сватбата и ако служителката в обредния дом не успее да разплаче гостите, ти със сигурност ще успееш!

Поздравления!

 
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 29, 2008, 15:34:01 »

ааа,

това с ключовете го знам и аз,

даже предупредих водещата, че го знаааам,

но накрая не мъж, а КУМАТА също връща ключ!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 29, 2008, 15:57:27 »

Гостенка, голям смях е било!!! yahoo
Аз след малко си тръгвам от работа и ще правя тейбълките, надявам се днес да станат готови. Жената, която ми прави книжките днес не е успяла да купи хартията за корицата, било затворено, дано не излязат отпуска, че много ми хареса и се надявах до края на седмицата да са готови!Нямам търпение другия петък да излезем на пазар и да си накупим последните неща като фрукетки за косата, подаръци за кумовете и да знам, че поне това е готово. Мама тези дни ще ходят до Монтана за да запазят хотели за гостите, ние ще поемем разходите само на 4 двойки, които са мои приятелки, а за останалите, кото са по-възрастни мои шефове или приятели на нашите те сами ще си платят нощувките, казали са, че не е проблем, а гостите от Лом май ще наемем бус и ще се върнат, както и роднините. Ние ще спим в хотел, точно до ретсоранта, нов е и мама е запазила апартамента с вана и джакузи. Тогава ще подаря и подаръка на милото - табелки за вратата и пощата с новата фамилия, ще ги сложа в тези хубавите пликове за пари, които ги правят и с някаква картичка. Тези дни ще потърся в младост къде има да поръчам. Е това е засега!! Много целучки от мен! give_rose heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines