Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 09:44:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 86891 пъти)
 
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 12, 2008, 10:14:56 »

Vanilly,

Да, май всички го имаме този проблем с подредбата на масати.....и аз лично се чудя как ще подредя 100 човека....но ти добре си го измислила и май това с родителите да бъдат всеки при сноите роднини е добра идея.
А за 100 човека колко маси ти се получават?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 12, 2008, 10:31:46 »

А_Йорданова, ами масите са: 12 маси за гостите и една за нас с кумовете. Определено младите ще са на отделни маси, дори и роднините(а не при родителите си), за да им е по-забавно.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 12, 2008, 10:46:06 »

Да и аз така мисля да ги подредя, е аз имам още време да го мисля....все ще ги подредя, надявам се и с помощта на родителското тяло!

Ами на теб какво да ти пожелая, приятни последни приготовления, остават още 10 дни....в общи линии май си готова кат гледам!

Предполагам, че и от Монтана и Лом ще се включваш до последно!!!

Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 12, 2008, 10:51:22 »

Благодаря ти, А_Петровска за пожеланията!!! И при мен мама ще помогне за нашите гости, пък милото с майка му ще редят техните! Наистина съм готова, в Монтана тортата и питките чакат да се поръчат, но съм ходила и знам каква искам да е тортата. Остава там да ида и последно да видя каква панделка са взели за букета и да не си счупа още някой нокът за педикюра и маникюра! Не искам да си правя ноктопластика. С грима ще пробвам още поне 2 пъти! Иначе от Монтана ще се включвам със сигурност, но в Лом нямаме компютър, но ако ми остане време може да мина за мало да драсна от някоя зала, но в неделя след сватбата със сигурност ще пиша и ще пусна някоя друга аматьорска снимка, ние понеделник след това заминаваме за Несебър за 6 дни!
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 12, 2008, 11:25:30 »

ооо ми ти си готова, имаш много малко останали задачи..... Bravo Bravo Bravo

С интерес наистина ще очаквам да те видя още в първия ден след сватбата, наистина беше много активна и показваше всичко, което с удоволствие си избрала за Твоят Ден! Така, ще бъде интересно да те видим бързо, бързо след сватбата!
Е, не се притеснявай че няма да можеш да пишеш от Лом, но поне да си прочетеш пожеланията в темичката ти! Flower butterfly
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 12, 2008, 11:27:15 »

Ей сладурка, види му се края на моминството ти! blum
Има няма още 10 дена!  Girl_hide
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 12, 2008, 12:24:55 »

ех, сладурка,

да видиш аз какви дивотии сънувам - минала сватбата, оженили сме се, ама аз не съм присъствала или пък съм пропуснала гражданското и пр. от този род.....


представяш ли си - оженила съм се, без да съм била;

аз ще скокна до морето, за няколко дни, поне дане сънувам само сватби
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 12, 2008, 12:57:32 »

Ели_м, Гостенка, абе никакво време не остана!! Добре си го измислила това за морето, но ние ще ходим след това!! Сега разбрах, че и баща ми си има костюм, тъмен е с тъмно синя риза, мама ще е с лилава риокля, с тънки презрамки, много исках да е  с рокля, защото тя беше решила, че не й отива. И другото, което е ще бъдем с голям джип тойота yahoo 8PНа мен ми беше мечта и баща ми е уговорил с негов приятел, който ще е на сватбата да дойде с такава кола, той е представител на тойота и каза да си избера кола!!! Така се радвам, не знам какъв цвят е, но чак толкова претенции!!! Нямам търпениееееееее yahoo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 12, 2008, 13:14:34 »

Момичета, последно, обещавам, в галерията сложих снимката за новата ми лична карта, малко е размазана, защото я сканирах, тук съм с грима, с коийто ще бъда и то 10 часа след като съм го направила!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 12, 2008, 13:35:09 »

Маце времето върви и скоро булка ще си и ти.Радвам се че всичко върви добре и настроението е на 6.
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 12, 2008, 15:03:51 »

Vanilly, пожелавам ти всичко най-хубаво на сватбата. Сигурна съм, че всичко ще бъде прекрасно. Още малко остана.   yahoo
Явно датата 23.08.2008 е избрана от много двойки.
И моята сватба е тогава, но във Варна  weddingdanceg

Ще следя темата, че ми е интересно  girl_wink blum

П.С: Току що видях, че подаръчетата ни за гостите са на една тематика....  Girl_hide good
« Последна редакция: август 12, 2008, 15:14:28 от bunny » Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 12, 2008, 15:08:45 »

Еййй, ще си имаш страхотна лична карта. Снимката е много добра !*THUMBS* А пък за колата е много хубаво, че ти си я харесваш. Да си се возиш с много кеф и високо вдигната главичка на 23-ти ти пожелавам!!!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 12, 2008, 15:17:57 »

Vanilly то не останало наистина,предполагам и предсватбената треска е започнала  blum искам да Ти пожелая в оставащите дни до сватбата абсолютно свичко да върви по мед и масло,а в ГОЛЕМИЯ ДЕН да си нашата най красива и очарователна булка и да си натрупате с твоето мило най прекрасните и незабравими спомени.Бъдете много щастливи,диви и красиви  danceg
Успех мила!
а след сватбата на отчет нали знаеш...  Bravo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 12, 2008, 15:18:04 »

Мили,

иде ли, иде, иде ли, иде вашият ден, скоро-скоро ще крачиш гордо и щастливо под звуцитена Менделсон, щастлива и усмихната с любимия човек!!!!

Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 12, 2008, 15:30:43 »

Оля, Киколина, Гостенка,мнооого ви благодаря!! Знаете, че всичко споделям с вас!! Довечера ще снимам и бужутата, не съм ги показвала, защото не са специално купени за сватбата, но много ги харесвам, обеците са подаък от леля ми от Полша, сребърни, още като ги видях си казах, това са обеците за сватбата!!! А колието е много нежна верижка с сърце с три камъчета на него, от бяло злато, подарък от майката на милото. Това е! И още нещо, понеже едната ми баба почина преди почти 3 години, а много и се искаше да е на сватбата ми, и ние в болницата я убеждавахме, че ще води хорото, се сетих скоро, че за бала ми подари бяла кърпичка с бродерия и още си седи в балната ми чанта, та с тази кърпа ще водя хорото!!
Което между другото трябва да науча, искам да е дунавско, много го харесвам, та и него ще уча в Монтана другата седмица!
Спряхме се и на първия сватбен танц, ще е песен на Foriegner I want to know what the love is!Милотоя  избра, като пътувахме във влака и слушахме музика на плеяра по едно време свали слушалките и каза, това трябва да е нашата песен! Аз отдавна много я харесвам, а и ходих на концерт, та са ми я пели на живо!!! yahoo Ще е раздвижено с чупки, завъртаня и разни подобни неща, но не иска да репетираме! Каквото дойде! Иначе си имаме наша песен, Буря на Софи Маринова, която ще звучи след речта ми...Благодаря, че четете постовете ми, които осъзнавам понякога са много дълги и отегчителни!!
И последно, видях времето за 23.08.08 и в лом и монтана, слънце с малки бели облачета, 30 градуса!!! Дано да познаят!!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines