Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:06:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба за месец ?!?  (Прочетена 9894 пъти)
 
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 25, 2008, 11:35:28 »

Оказа се, че нито един от желаните ресторанти не е свободен септември месец и затова решихме да бъде ноември. Времето сигурно ще е мрачно и студено, но пък този месец има сантиментално значение за мен и мисля, че е подходящ. Има ли сред вас такива, които са се женили през есенните и зимни месеци. Трябва ли да съм подготвена за размазан от дъжд грим и зъзнещи гости или това не е попречило на партито?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 25, 2008, 13:10:10 »

Аз ще съм на 8 Ноември!!!  yahoo
Мисля че е много подходящ месец за сватби. Смятам, че няма да има "размазан от дъжд грим и зъзнещи гости"! pleasantry
То по тази логика и сега може да ти се падне една лятна гръмотевична буря! rains
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 25, 2008, 13:20:30 »

Оказа се, че нито един от желаните ресторанти не е свободен септември месец и затова решихме да бъде ноември. Времето сигурно ще е мрачно и студено, но пък този месец има сантиментално значение за мен и мисля, че е подходящ. Има ли сред вас такива, които са се женили през есенните и зимни месеци. Трябва ли да съм подготвена за размазан от дъжд грим и зъзнещи гости или това не е попречило на партито?

Едно време това са били предпочитани месеци за сватби - на приятеля ми родителите са женени октомври, нашите - декември. Не се коси, всеки месец е хубав за сватба! Bravo
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 25, 2008, 13:33:28 »

Утре отиваме да си запазим дата в гражданското и в църквата. Ресторантът най-вероятно ще бъде Панорамата на Парк Хотел Москва. Някой има ли отзиви за там? Или дайте предложение за някой хубав ресторант за около 90 гости с куверт не повече от 35-40 лева на човек
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines