Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:34:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 165043 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 14, 2009, 22:16:22 »

lady_in_love , много се радвам, че на теб този чай ти действа...При мен ефекът беше нулев NO Не знам, явно човек трябва да пробва от всичко, за да намери най-доброто за организма си.
Днес е 21 ден откакто съм на Хербалайф. Да споделя с вас резултатите:
                    25 март - 15 април
килограми       62,5        59,5
талия             77см        72см
ханш             101см        97,5см
бедро             64,5см      59,5см
корем             88см        84,50см

Държа да кажа, че навсякъде меря възможно най-изпъкналата част, особено на бедрото и корема.
Ще видим до края какво още ще успея да сваля.
Не съм нарушавала много правилата - от време на време някоя ядка, малко алкохол и нещо пържено. Никакво тесто и нищо сладко, освен шейка на хербалайф, разтворен в кисело мляко.
Аз мисля, че е задоволително. И ако наистина задържа резултатите, ще мога спокойно да кажа, че съм доволна. За 1 месец мисля, че това са здравословно свалени сантиметри и килограми.
Успех на всички
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 14, 2009, 22:21:13 »

Бравоооо Josepha  yahoo движиш се чудесно, много добри резултати, давай все така. Успех!
Аз съм мн депресарско настроена, гонят ме някакви умори и зацикляния, уж си пия нещата ама не мърдам нито на кг нито на мерки, надявам се като си ида в бг да ми дойдат сили и воля smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 15, 2009, 08:35:32 »

Josepha  Bravo резултатите са ти много добри. бъди сигурна че и след като спреш Хербалайфа ще продължиш да сваляш. успех! и само така!

Cinderella , не се депресирай мила. всеки организъм е различен. зареди се с хубави мисли и не мисли за килограмите. когато се вманиачаваш като че на пук организма ти си държи на неговото. наслаждавай се на подготовката за сватбата.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 15, 2009, 13:16:15 »

Josepha, браво на теб. Много добре се справяш до тук. Много добре явно ти действа Хербалайф-а. Аз трябва да се премеря, за да видя дали има някакъв ефект от диетата ми до тук. Вече една седмица става от както съм на ябълки, банан от време на време, кафе (без което не мога ), кисело мляко и тук там нещичко друго. Дано има ефект
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 15, 2009, 17:14:48 »

Josepha,браво на теб!  Bravo Bravo

Вече мога да докладвам и аз- днес е 10ден от слабеенето ми- резултат- почти никакъв cray
Свалила съм 2 кг, бюста не е мръднал, ханша от 95 е 94, талия- от 68 е 67.
Продължавам, не съм се отказала, но явно трябва да съм по-стриктна sad

Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 15, 2009, 19:40:28 »

явно има някакъв килограмен застой, от времето може да е  tease
благодаря з аподкрепата echy_ уж не се вманиачавам, меря се веднъж седмично, сутрин след 00 ама като не мърдам и се дразня, и организацията на сватбата и тя е спряла-пълен застой при мен, затова ме хващат нервите сигурно  angry
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 15, 2009, 20:18:40 »

Момичета, благодаря ви!
 Аз да ви кажа се меря само веднъж в седмицата. На втората седмица от хербалайфа нямах никакъв резултат, но след третата явно нещата потръгват.
А вие - никакво отчайване!!! Явно в един момент организмът се стресира и се "опитва да запази" натрупаното, но след този критичен период нещата се регулират.
Cinderella, сестра ми е от 2 месеца на хербалайф и има едва 4кг свалени...вярно, че е след раждане, но аз я окуражавам и й казвам, че няма как да не се получи - след толкова усилия и лишения...
А ти, мила mucito , какво сваляш? Погледни си мерките - та ти си като манекенка!!! Bravo
princesata9 , ти каква диета започна? разкажи повече smile
echy, разправи за твоя охит с хербалайф? Колко свали и за колко време

Успех на всички! Много силно ви стискам палци - дано успеете да постигнете желаното!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: април 16, 2009, 07:47:50 »

Josepha за пръв път използвах хербалайф преди десетина години, тогава завършвах средно образование и се подготвях за висшето. взех го за засилване на организма, без да пазя диети или каквото и да било. просто като по здравословна"храна" която да ме удържи да не рухна от непрекъснатото тичане. и така похапвах си всичко друго каквото се сетите че яде един тийнейджър(хамбургери, вафли) и свалих килограми, но никога не съм се мерила.знам че дрехите ми паднаха с 2 номера надолу. тогава се убедих в качествата на продуктите им, и сега когато имам проблем със синузита или когато имам възможност си взимам Алое за прочистване на организма.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 16, 2009, 15:47:32 »


А ти, мила mucito , какво сваляш? Погледни си мерките - та ти си като манекенка!!! Bravo


 funnytooth funnytooth sarcastic
не се подигравай!!! GRUMPY GRUMPY
Аз и мерките си гледам, а и в огледалото- много често при това!
Но скоро започвам и чайчето, да видим. За сега не съм доволна от себе си, хич! sad
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 16, 2009, 17:23:58 »

момичета аз отново се включвам в темичката и отново съм решила да отслабвам, защото след заветните 20кг, които свалих 10 възвърнах и от 2 дни започнах много да намалявам мазнини, хляб и количество храна. закуската ми е много лека - зеленчуци с извара, а обеда - обезмаслено кисело мляко, но вечерята не мога да си спеста калориите, защото до нея съм зверски изгладняла. за тези 2 дни резултата е само 1кг. Лошото е , че вече искам да ходя да меря рокли, но с тези килограми незнам какво да меря и дали след два месеца няма да съм + или -. мисля да се постегна за месец и тогава вече ще мога по-спокойно да търся. надявам се, че няма да е късно за роклята. все пак 3 месеца не са малко нали.
Някой ползвал ли е шейкове, които заместват 1 хранене. Аз мисля да си взема на LR.
иначе аз знам една страхотна рецепта, скоято като ученичка бях отслабнала страхотно, но сега имам непоносимост към нея - кисело мляко с магданоз всяка сутрин за закуска, като се приготвя още от вечерта, но на сутринта е мнага горчиво. Това е рецепта и за намаляване на диоптри. На някой може да му е полезна.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 17, 2009, 10:02:47 »

Няма как и тук да не кажа на Cinderella - какво се мъчиш, мила??? Виж се по-добре с роклята (огледала бол около теб)! Ами че ти изглеждаш зашеметяващо, момиче! Какви диети, какви мерки???????
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 17, 2009, 16:11:26 »

Благодаря ти mucito знам че роклята ми стои добре пъкк и съм висока 178 и затова не личи много че съм си тежичка, ама там не се вижда пухкавото ми дупе и бедра, те са ме мъчили цял живот. Лошото е че по какъвто и начин да отслабвам винаги първо свалям от лице, бюст, талия и чак накрая ханш и бедра, а като кача дори и един грам първо на дупето отива и затова гледам да внимавам винаги какво ям. Ама си имам и аз изкушенията  blush та все гледам да съм на някакъв режим
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 21, 2009, 12:27:35 »

хайде и аз пак да се разпиша,след още една седмичка на чайчето в петък се теглих и съм минус 1.5 кг.ме този път е по-мъничко от първоначалния ефект,но мен ме устройва идеално,дано и за напред да продължавам да свалям така.
А Cinderella аз напълно подкрепям mucito,ти просто изглеждаш великолепно,но иначе и аз съм като теб винаги първо свалям от лицето,бюста и корема,а по-надалу ефекта се забелязва доста по късно.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 21, 2009, 19:07:58 »

Ей момичета от толкова много комплименти ще ме накарате още по-несериозна да стана  blush и без това тези дни ям сладолет като отвързана  angry ужас е такъв сладоледен глад ме е налегнал, чак мъжа ми ме пита дали не съм бременна  funnytooth а как да съм като пия хапчета, успех на всички със слабеенето
Активен
danika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


Да живее любовта!


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 22, 2009, 12:03:16 »

Ами, да ви кажа и една диета дето може би доста хора я знаят, но е много ефикасна. Аз съм решила да я приложа седмица преди сватбата, за някое и друго кило по-надолу. Това е за хора дето не могат да издържат много на глад. Значи жулиш само супа - сутрин, обед, вечер, може и междинно, ако щеш по 10 супи на ден и се сваля и то бързо, обаче без хляб. Може да се редуват един ден пилешка, един зеленчукова, топчета, борш и така (особено борша е много полезен). Аз съм се прицелила за 2 до 3 килограма и мисля, че за седмица е постижимо. Кофти е само ако на работа няма как да го направиш, затова ще използвам почивните от 1 до 6 май, и трябва да се получи! Преди няколко месеца бях пробвала така за 3 дена и резултата беше 1-1,5 кг.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines