Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:21:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 4 част  (Прочетена 163162 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 16, 2008, 21:59:44 »

Ето и няколко снимчици да разгледате по какъв начин може да се оформи отвътре!
(Откраднати от една съфорумка,за което и се извинявам! give_rose)
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/fanimira/svatbenata+kniga/SD530630.JPG.html?action=gallery
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 17, 2008, 15:25:25 »

Момичета, да ви се похваля, че си имам и аз вече сватбена книга!  yahoo Ама за да не се повтарям с обясненията - пише ги в моята тема, а книгата е в галерията ми.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 17, 2008, 15:43:28 »

svetli дано Ви донесат пожеланията много късмет.Красива е хареса ми  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 17, 2008, 17:52:47 »

Аз сега се замислих за един друг вариант и да ви питам и вас...
Значи идеята е на една маса някъде в ресторанта да се сложи една красива кутия с дупка отгоре, като тези за гласуването, разбира се облепена , с панделки - направена красиво...
Та до кутия да се сложат разпръснати цветни листи и пликове и така гостите ще могат да пуснат своето пожелание когато поискат...
И вече след това се дава на някой книжар да я подвърже - и ето една готова книга с пожелания...
Вие как мислите за този вариант?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 17, 2008, 21:15:57 »

Определено е интересен вариант.Дори и да не се подвързва винаги може да се наредят в албум за снимки или да се налепят в книга.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 18, 2008, 11:58:58 »

Ето ги моите папирусчета:

Много ми хареса идеята за тези папирусчета Bravo Какъв е материала,върху който са напечатани?
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 18, 2008, 12:07:27 »

киколина Благодаря ти!
стаси много добра идея ти е хрумнала. Може наистина и да не се подвързват после, както казва гучи, а в албум. Пак ще стане много хубаво.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 18, 2008, 12:29:51 »

Stassi и на мен ми допада твоята идея-ще бъде нещом различно от традиционната книга.Успех! good
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 18, 2008, 17:20:36 »

С ръка на сърцето, и с предварителни извинения, ако засегна някого - но според мен идеята има положителен и не дотам положителен елемент. Практичното е, че на практика никой няма да чака ред да пише, да задържа книгата или да я получи в момент, в който няма още муза.
Не дотам хубавото е, че се прави алюзия с изборите (което според мен в случая е неуместно), пък и нищо тайно няма в едно пожелание та да се слага в урна.
Другият недостатък според мен е усещането за "нетрайност" - когато пишеш върху лист откъсната хартия. Едва ли ще можеш да обясниш на всички гости, че ще им подредиш и пазиш надлежно пожеланията. Когато е книга за спомени, сватбена книга и прочие - се усеща че се оставя спомен, благословия ...
Бих си позволила да ти дам предложение, което разбира се,  ти е само за информация. Можеш да сложиш куп листчета, (може би и по-дебела хартия, защото после ще се разлистват не веднъж), перфорирани от едната страна,  и папка -класьор, в която гостите да си закачат посланието, след като го напишат. Може първата страница в него да е вашата и там да пише каква е тази папка и листчета и колко сте благодарни че създавате заедно спомени в този ден или нещо такова. Можеш да си надпишеш класьора или да го украсиш. А можеш после просто да преместиш листите или да ги подвържеш на книга - както ти харесва. Така според мен ще имаш невероятно съчетание от твоята идея и това на сватбената книга като такава. Пожелавам ти много радост, вълнуващи приготовления и още по прекрасна сватба.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 18, 2008, 18:26:36 »

Може би си права smiling rain...
Първо искам да изясня че това за изборите го казах само за да си представите за каква кутия става на въпрос. Разбира се може и кутията да е стъклена, направена като "клетка" и т.н. Идеи много. Или като ковчеже, кошница и т.н., и т.н.
Наистина обаче това което ти си дала като вариант също не е лошо. Трябва просто да се помисли как точно да стане организацията...
Честно казано аз все още се чудя какво да правя. Вчера като мислих и май почнах да клоня към варианта с книгата, но имам още малко време и ще помисля още...
А иначе знае ли някой къде мога да подвържа нормална тетрадка с дебели корици във Варна? Дали в магазините където опаковат подаръци биха могли да се справят? Питам защото другата ми мисъл е да купя една хубава голяма тетрадка с бели страници и дебели корици и да ми я подвържат някъде, като я използвам за сватбена книга.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #220 -: септември 19, 2008, 08:19:28 »

Едно влючване и от мен с предложение..
Според мен твоята идея е мн оригинална-- и ако украсиш кутията и наредиш около нея цветни картончета и т.н. ще е мн интересно----- Варианта за това да слагаш тези картончета в папка класьор е по-кофти според мен. Самия класьо както и да го украсиш си личи че е класьо.....
Така, че твоята идея ми допада повече - така ще можеш ти да налепиш тези листчета и да украсиш сватбената си книга освен с тях и  с много снимки дори на хората които са ти писали.........Според мен ще е интересно именно защото са хвърчащи и когато седнете да ги четете -- ще започнете с ваденето на "късметите" много готино преживяване.........Но това така или иначе е практика и в други страни - само че там всеки пише нещо и се закачат върху една дъска --- така че мила успех с мисленето. Но ако си харесваш идеята не се отказвай - според мен тя е мн оригинална--Успех
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 21, 2008, 12:53:51 »

така,

за сватбената книга да кажа, мин. седмица бях на сватба, сватбената книга стоеше на масата, където бе стойката за тортата;

никой, нито агентите, които бяха ок. 2-3 човека, нито някой друг се сети за нея;

аз обаче, като прясна булка я мернах, взех, написах пожелание, пуснах я на хората на нашата маса, а после я дадох на роднините на младоженците, заедно с моя химикалка - някой беше откраднал химикалът към книгата и беше останала празна стойката за химикала, като им обясних какво е предназначените на тази книга;

е, не на всяка сватба ще има кой да се сети, просто тези, които имат такава, най-добре да се уговорят с агента да я пусне той;

Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 21, 2008, 18:09:33 »

Аз смятам нашата сватбена книга да я поверя на сестра ми и тя да се погрижи да мине по масите,защото съм сигурна,че ако я оставим на някоя маса никой няма да се сети да напише нещо в нея особено гостите от по-старата генерация,които сигурно даже няма да знаят за какво е тази книга ако някой не им каже!  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 22, 2008, 12:53:52 »

момичета знаете ли къде правят подобни салфетки с инициалите на младоженците


* P59_D42_m.jpg (22.32 KB, 200x253 - видяно 2653 пъти.)
« Последна редакция: септември 22, 2008, 16:19:02 от maslinka » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 22, 2008, 16:09:36 »

маслинка, пробва ли в печатниците?

където печатат рекламни материали със сигурност го правят;

в гугъл напиши печат рекламни материали и виж за съответния град, аз като търсех за гравирането на чаши ми излезнаха такива фирми и отпечатваха всякакви нещица върху всякакви повърхности;

успех
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines