Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 04:17:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 4 част  (Прочетена 163033 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 19, 2008, 13:09:20 »

Момичета въобще не се засягам все пак искам мнение и съм доволна че го получавам  smile .За кошничката мисля да махна онзи тюл отгоре и да сложа две по-големи зелени панделки отстрани, на шампанското ще ми махна тюла и още нещо ще преправя, но ще видим какво точно.
Благодаря много за мненията give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 19, 2008, 16:21:54 »

за свещи виж и в джъмбо.........аз от там си ги взех........имаше всякакви цветове и големини
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #137 -: август 19, 2008, 23:08:16 »

Момичета благодаря ви. Утре за късмет имам работа както на Плиска така и в района на Джъмбо.
Трябват ми три големини от дебелите свещи, общо 6 бр. и около 16-18 бр. от тънките дето се поставят на свещници.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #138 -: август 20, 2008, 07:59:50 »

Добре, че си навехнах глезена, та да седна на компа.  blum

magi_st Късметчетата са сладки...с тези точици са направо да ги изядеш! Защо не опиташ да сложиш и на тях сатенена панделка в това прекрасно и нежно зелено, вместо тази лъскавата. Освен, ако не е грешка на фотото.
 За панделката на кошничката съм съгласна с Гучи. Премести я от дръжката, не толкова дори заради естетиката, колкото заради практичността. Като хванеш кошницата за дръжката и панделката от тюл ще се смачка, а и е по - неудобно за държане. Освен това, наистина отстрани ще е по - феерично.
 За шампанското Намали или премахни тюла. Панделката можеш да опиташ да вържеш не толкова ниско, а малко по - нагоре, към гърлото на бутилката. Като я увиваш, можеш да добавиш една права линия, от долната страна под кръстосаното и така ще се получи по - завършено, може би, защото ще обхванеш цялата бутилка, тоест увитото с бяло от нея. Можеш да опиташ и с по - дебела панделка само в средата.

Момичета, помагайте! Досега не ми се е случвало да правя късметчета повече от три месеца преди сватбата. Обаче така ме е ударило вдъхновението, че искам да попитам, някой правил ли ги е още по - рано и издържаха ли? Цяла нощ сънувам късметчета и не мога да се отърва от една две идеи, които ми дойдоха нощес. Ще взема да си разваля съня.  blum
« Последна редакция: август 20, 2008, 13:56:06 от Su_to » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 20, 2008, 08:06:56 »

Su_to, благодаря за критиката, много ми памагате с тези съвети  good А относно времеправенето на късметчетата аз ги направих месец преди сватбата и не мисля, че ще им стане нещо, така че не виждам защо да не ги направиш по-рано, като ти е дошла музата действай  good .А сега се сетих, че в къщи имаме късметчета от разни сватби от години и нищо им няма, така че ако имаш време сега прави ги, че после в лудницата все не ти стига време за тях Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 20, 2008, 13:11:23 »

Su_to мисля че няма проблем.То няма какво да им се развали.Те не се и консумират де.така че действай и чакаме снимки.
magi_st мила радвам се че не се сърдиш.

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 20, 2008, 18:01:04 »

За яденето на късметите - шаферката на сутринта ми обясняваше, че била умряла от глад и развалила късмета, за да хапне бонбончето sarcastic
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 20, 2008, 19:19:16 »

Ами в нашите късметчета нямаше нищо за ядене pardon- само житце  smile Не мисля че някой забеляза изобщо какво има вътре  girl_wink  Така че смело може да се правят и доста време преди сватбата. Ето ги нашите

и любимата ми кошничка, на която по късно сложихме едно малко слънчогледче.


и да не претрупвам форума със снимки , който желае може да види в галерията ми  и останалите дреболийки за големия ден
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #143 -: август 21, 2008, 08:58:47 »

Мила, красунка, толкова хубава си била. Аз нямам много време да чета форума и изпускам много, но сега резгледах албума ти и мисля, че сватбата ти е била е страхотна.
Бъдете много щастливи!
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 27, 2008, 15:10:52 »

Su_to, аз направих моите два месеца по-рано.Нищо няма да им стане.След като си се вдъхновила- действай  good
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 29, 2008, 08:55:39 »

Красунка много са ти симпатични късметите Bravo сама ли си ги направи или са готови blushизвинявай че любопитствам
Искам да споделя с вас кошницата която облякох и тя служеше за събирането на пликчетата girl_wink а в другата кошница бяха подаръчетата за гостите аз много си ги харесвам и може да помогна на някой като идея girl_wink

Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 30, 2008, 23:45:57 »

KlaraFina  мерси  give_rose

dafni85 радвам се че ти харесват, да сама ги правих, от опаковъчна хартия (подобна на физелин) и лента за подаръци, а на всяко късметче лентичките завършваха с по едно безцветно кръгло мънисто, което не се набиваше на очи, но създаваше един по бляскав ефект (малко като на роса по късметчетата)

И аз да те похваля- справила си се супер и с двете неща- как набръчка така сатена с ластичка ли? или нещо друго?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 31, 2008, 10:26:20 »

Дафи много са сладки едни такива пухкави.
Красунке браво за манистото което си се сетила да сложиш.определено променя нещата.И кошничката е уникална.
 :offtopic:Тука ако се съберем всички с тези идеи такава сватбена къща ще си открием че няма да имаме равни
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 31, 2008, 13:20:35 »

:offtopic:Тука ако се съберем всички с тези идеи такава сватбена къща ще си открием че няма да имаме равни

 goodpost И аз все това си мисля...пък и сме интернационални...
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: септември 02, 2008, 15:47:12 »

Момичета, някой от вас срещал ли е свещички във формата на малки цветчета?

Нещо подобно на това:
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines