Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:19:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ходихте ли някъде след сватбата и Вие ли плащахте?  (Прочетена 11807 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #15 -: август 13, 2008, 08:28:16 »

наденцето, Val_ успокоихте ме.Значи ще си имаме кутийки.  good
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #16 -: август 13, 2008, 08:49:31 »

Su_to пък и в крайна сметка угодия няма...така че правете си квото ви е кеф на душата това си е вашия ден и това е... ама идеята наистина е много хубава и си заслужава да се осъществи... wedding Да ви направят едно грандиозно изпращане като по филмите както изпращат булката и младоженеца след църквата... поне това беше първото нещо което ми изплува в главата като прочетох идеята ти... Girl_hide
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #17 -: август 13, 2008, 08:59:35 »

Да, всъщност идеята е точно тази. След като разрежем тортата в края на тържеството в ресторанта и гостите си хапнат парченцата ще ни изпратят.

Ще се наредят в шпалир пред ресторанта, ще им се раздадат фунийки с розови листенца и ние ще минем, докато ни вали дъжд от рози, ще се качим в колата и ще потеглим към медения месец. Гостите ще се приберат в ресторанта да си докупонясват. А кутийките ще ги събере и върже един много специален човек, който ми спаси живота и осигури физическото ми присъствие на това събитие. Мисля това да бъде моят жест на уважение към него.

Общо взето ангажименти около тържеството ще раздам само на много специални и важни за нас двамата хора.

Извинете ме за  Offtopic Няма повече така.  blush
« Последна редакция: август 13, 2008, 09:20:52 от Su_to » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #18 -: август 13, 2008, 09:07:05 »

А нашата сватба приключи сутринта ,даже от ресторанта ни помолиха да приключваме защото трябва да се подготвят за да посрещнат гостите от една кръщенка,но според мен вие имате задължение само до момента в ресторанта ,после всеки си плаща
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 08, 2008, 12:33:12 »

До сега на колкото и сватби да сме ходили, ВИНАГИ младоженците плащат сметката!  pardon За това сме решили, на нашата сватба ние да плащаме, ако продължаваме някъде!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines