Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:38:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата? - 2 част  (Прочетена 131054 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #435 -: февруари 09, 2011, 15:52:12 »

Оооо да, задължително! Още в събота смятам да започна обиколката... yahoo
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #436 -: февруари 09, 2011, 16:21:06 »

аз имам един много важен въпрос, минавали ли са ви мисли да се откажете то цялата шумотевица, в смисъл от стреса ли е, или аз нещо не съм наред? sad
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #437 -: февруари 09, 2011, 16:31:26 »

Ами аз на моменти съм се чувствала някакси безсилна, имах чувството, че няма да се справя с всичко...а най-вече с настаняването на родата на половинката, както и нелесната задача да им обясним кое, къде, как и защо. Все още това е едно от най-големите ми притеснения! Та така де...но определено е моментно чувство и си е до характер! Споко!  smile
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #438 -: февруари 09, 2011, 17:41:04 »

Аз имам още 6 месеца до сватбата и вече до 2 часа през ноща не мога да спя от мислене, сметки, броене, от къде да поспестя, от къде не мога да поспестя, кой да поканя, кой ще дойде, роклята, хълките .......  insane И си викам:"Ти не си наред бе жена!" Надявам се ,че като се уточнят повечето неща, като харесам халки и рокля и малко ще се успокоя........ АМА НЯМА ДА СТАНЕ! Ще се шашкам до последно с моите мераци всичко да е перфектно и над всичко да имам котрол. tuktuk Луда работа!  sarcastic
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 09, 2011, 17:51:39 »

аз имам един много важен въпрос, минавали ли са ви мисли да се откажете то цялата шумотевица, в смисъл от стреса ли е, или аз нещо не съм наред? sad
ООооо да,споко.Особено последните 2-3 дни ми минаваха такива мисли,ама като си помислиш за парите и всичко и осъзнаваш,че е НЕВЪЗМОЖНО smile а пък и дори мъжът ти да те дразни с хладнокръвието си и абсолютния си непокизъм(на фона на твоя ентусиазъм,граничещ с лудост),все пак ти пак си го обичаш.Просто в един момент,когато нещо се закучи,било то и дреболия,направо откачаш и си викаш КРАЙ,ОТКАЗВАМ СЕ!Ама всички знаем,че няма смисъл заради една тъпотия да се откажем.просто за успокоение и за изпускане на напрежението си го викаме. Wink
Наред си си,споко  good Всичко ще мине супер бързо,не го мисли  give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #440 -: февруари 09, 2011, 18:06:29 »

Аз имам още 6 месеца до сватбата и вече до 2 часа през ноща не мога да спя от мислене, сметки, броене, от къде да поспестя, от къде не мога да поспестя, кой да поканя, кой ще дойде, роклята, хълките .......  insane И си викам:"Ти не си наред бе жена!" Надявам се ,че като се уточнят повечето неща, като харесам халки и рокля и малко ще се успокоя........ АМА НЯМА ДА СТАНЕ! Ще се шашкам до последно с моите мераци всичко да е перфектно и над всичко да имам котрол. tuktuk Луда работа!  sarcastic

Все едно аз съм го писала това... girl_impossible
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 09, 2011, 18:26:56 »

Момичета, няма смисъл да се шашкате!!! Нищо не става перфектно, както сте го плаирали изначало и колкото повече минава времето - толкова повече осъзнавате, че нямате контрол над нещата. Просто прекалено малко хора ще ви влязат в положението и ще ви щадят нервите. В това се убедих с последните седмици. То не е фотографката дето не си вдига телефона и вече ми иде да тръшна нещо, то не са родителите дето мрънкат, то не са други хора, дето ти въртят евтини номера и те изумяват с постъпките си... Плачещо момиче Ама в един момент или трябва да луднеш, или да се примириш, че чара е в това да правиш каквото трябва - пък да става каквото си ще  good Иначе ще си правим компания в психото - tease
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #442 -: февруари 09, 2011, 20:53:19 »

Hekseskud стискай още малко!  smile Аз си мисля,че най важното е в деня на сватбата да се веселиш пък другото.....  pardon Иначе си давам съвети аз....  sarcastic За психото нямате проблем, ще си пийваме кафенце и ще си бръмчим с метлите на спокойствие.Там поне няма да го смятат за ненормално!  sarcastic
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 09, 2011, 22:00:28 »

Denitsa_Holland това много ми хареса,пиши ме и мен към психо-компанията  sarcastic
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #444 -: февруари 10, 2011, 10:56:16 »

Така е  , стреса около организирането на една сватба не е никак малък. Моят започна още с идеята за сватба , когато мъжа ми предложи. Леле тогава цяла седмица не можех да дойда на себе си какво всъщност ме очаква и с какво съм се захванала просто , защото мразя да съм център на внимание и много се притеснявам. После , когато решихме да направим сватбата след 1 година ми олекна, казах си , че имам време да се подготвя за всичко , но като наближаваше бая ми трепереше дупето smile. Така и не можах да си възстановя нормалния сън след сватбата , тя ми го разбута , защото и аз като Denitsa_Holland като легнех нощем само мислех кое , как и т.н. Представях си деня по хиляди начини и т.н. Съответно не мигвах с часове smile. Трябва човек да внимава във влагането на прекалено много емоции около сватбата , защото тя в крайна сметка минава и заминава , но ние оставаме , нашите нерви , отношения с близките и т.н. трябва да се запазят , а не сватбата да е причина за развалянето им. Естествено трябва да сте готови после да чуете критики и похвали за това кое как е било. Доста неща чух аз след това , на такива събития човек много неща разбира и то без да иска smile.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #445 -: февруари 10, 2011, 11:30:13 »

Познайте снощи до колко пак бях  shok....Но разбрах, че има вероятност важни за нас хора да присъстват на сватбата (от чужбина са) и много се развълнувах! danceg
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #446 -: февруари 14, 2011, 11:40:47 »

red_roses: "Така е  , стреса около организирането на една сватба не е никак малък. Моят започна още с идеята за сватба , когато мъжа ми предложи. Леле тогава цяла седмица не можех да дойда на себе си какво всъщност ме очаква и с какво съм се захванала просто , защото мразя да съм център на внимание и много се притеснявам. "
Това точно щях да пиша и аз.. blum Още на първата седмица след предложението се изпокарах първо с майка ми, която искаше да кани куцо и сакато на сватбата, после се изнервих покрай датата /11.06 щеше да бъде, но се оказа, че тогава е Задушница/, оттогава насам се изпокарахме 3 пъти с годеника по организацията изобщо ужас  GROAN .. А сега е едва началото,представям си преди сватбата как ще сме.. SUICIDE
Иначе Mariaid,за роклята, аз странно но съм много спокойна, понеже отслабвам сега и ще си я взема едва един месец преди сватбата, но понеже непрекъснато разглеждам в нета, рокли бол, та съм сигурна, че ще си намеря моята, пък вече знам какво искам горе-долу..
Ама с останалите неща се побърквааам, и особено понеже ние на 8 януари решихме че май месец ще се женим и аз си мислех че има мн време дотогава, но като четох тука вие откога си подготвяте сватбите и почнах да се шашкам..  insane Дано да стигне времето за всичко
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #447 -: февруари 14, 2011, 12:44:40 »

На мен от много бръмчене вече не ми пали метлата ..... на тая фаза съм ..... pardon
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #448 -: февруари 14, 2011, 16:13:55 »

На мен от много бръмчене вече не ми пали метлата ..... на тая фаза съм ..... pardon
ХаХа Ха.... good good good Браво бе Дени.Така трябва да е от самото начало.Повечето булки нямат представа колко е преходно всичко. Спомнете си абитуриентския бал. Същата работа.....Да не говорим че в 99.9998% от случайте сватбата минава както си трябва според разбиранията на всеки и най-вече на гостите. Ако някой може да обърка нещо то това са самите младоженци.Така че не се кахърете. От много притеснения накрая може наистина нищо да объркате.Особено ако се мешате в работата на професионалистите.Успех в подготовката, и честит празник на всички give_rose
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 16:15:37 от AIVEN » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #449 -: февруари 15, 2011, 09:44:03 »

Момичета , забелязали ли сте как се променяме жените , когато стане въпрос за организиране на сватба и то най - вече нашата сватба? Ставаме припряни , изтрещяваме , дори ставаме на моменти маниаци smile. Сякаш се побъркваме , когато стане въпрос за нашата сватба , не знам защо е така , и по филмите го пресъздават по този начин и в действителност е точно така. Мъжете ни почват също да се изнервят, защото те са спокойни, тъй като организацията не е на тяхната глава, започват караниците, споровете и от романтиката понякога не остава и следа smile. Преди време гледах на такива жени , като на кукувици и си бях казала , че при мен няма да стане така , няма да се вманичавам , няма да го вземам присърце , но е неизбежно понякога.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines